Jak poprawić oryginał w nowym Megane kombi ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niedługo zacznę jeździć Megane Grandturem tzw faza dwa (cokolwiek to znaczy). Ponieważ spędzam w aucie sporo czasu chciałbym by audio grało możliwie najlepiej a z drugiej strony mam mało możliwości ingerencji w to co dostanę (auto firmowe).
Zwracam się zatem z pytaniem co i jak można zrobić by poprawić w granicach rozsądku odsłuch i jakość standartowego podstawowego odtwarzacza mono CD 4x15 oferowanego przez Renault.
Co dodać, czy gdzieś warto coś wytłumić uszczelnić itd ?
Zastanawiam się czy dodawanie np głośników basowych by zdjąć bass z głośników oryginalnych (jakiejś małej skrzynki do bagażnika) może mieć jakiś sens ? Czy wogóle jest możliwe ?
Nie chcę robić tuningu a jedynie relatywnie niewielkim kosztem poprawić to co jest jeśli to możliwe.
  
 
Rob103 napisz co wyyśliłeś w swojej Megance mam podobny problem i nie wiem jak mam sie udławić . Fabryczne nagłośnienie jest do bani . I tak jestem już szczęściażem bo w nowej megaqnce mam już zmienione radio na MP3 w którym jakość dźwięku bardzo sie różni od poprzedniego z 2004 roku.
  
 
no jezeli nie zamierzasz w zaden sposob wymieniac sprzetu to jedyne co mozesz zrobic to wygłuszyc dobrze drzwi Napewno da to spory efekt Ale i tak rewelacji nie bedzie