Moduł zapłonowy wersja SPORT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A co wy na takie cudo moz ektos to posiada zajrzyjcie na te stronke maja wiecej takich gadzetow tam http://www.ape.com.pl/
  
 
Mam w tej chwili zamontowane oba na podłużnicy. Musze znaleźć czas i troche pustej płaskiej drogi to przetestuję osiągi obu modułów... (seria i sport)

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
W Warszawie na ul. Karmelickej chłopaki sprowadzili mi taki moduł APE 05 SPORT i był tylko 5 zł droższy od zwykłego.


  
 
Cytat:
2003-02-18 14:10:30, Admiral pisze:
W Warszawie na ul. Karmelickej chłopaki sprowadzili mi taki moduł APE 05 SPORT i był tylko 5 zł droższy od zwykłego.



Czyli ile kosztował cię?
  
 
Dwa lata temu kostował mnie 50 zł. Zwykły kosztował chyba 45 zł.


  
 
Dwa lata temu to kawałek czasu.
Za 55zł nówkę to mogę mieć teraz.
  
 
Mam pytanko...co daje ten moduł? Czy faktycznie coś da zamiana na sport-wersję?A jak to sie ma do uzywania auta na gazie?
  
 
Cytat:
2003-02-19 10:46:06, OLI_F50 pisze:
Mam pytanko...co daje ten moduł? Czy faktycznie coś da zamiana na sport-wersję?A jak to sie ma do uzywania auta na gazie?



Moduł ten powoduje większą energię wyładowania w obwodzie wysokiego napiecia - po prostu daje mocniejszą iskrę na świecy.
Przed laty miałem go w 1.5GLE z LPG i sprawował się b. dobrze. Na gazie auto było nieco żwawsze - zwłaszcza na wolnych obrotach.
  
 
W tej chwili na ul. Karmelickiej zwykły APE 05 kosztuje 49,50 zł a wersja SPORT na zamówienie ale nie mają aktualnej ceny.
Twierdzą, że może być z 10 zł droższy.


  
 
Hmmm...No to chyba zainwestuje w to to... Cena ok. 60 zl nie jest duza.... Jesli można, to jaki ma on symbol...APE 05 sport i tyle czy może inny nieco ? I czy jest dostępny w sklepie motoryzacyjnym ogólnie dostępnym czy też sprzedaż prowadza tylko" specjalne " jednostki...
  
 
panowie ja kupowalem dwa miesiace temu sport i jestem zadowolony tak jak pisal Janio dokladnie takie sa efekty.kupilem go za 52 zł.gaz trzyma lepsze obroty.osiagi sa minimalnie lepsze,żywsze.jest ok.
  
 
Ok to swietnie ale tera czy ktos wie gdzie to kupic w okolicy trojmiasta ??
  
 
Właśnie nawiązałem kontakt z przedstawicielem handlowym firmy Auto Power Electronic.
Posiada w swojej ofercie na tą chwilę Moduł Zapłonowy APE 05 S.
Dziś do niego się wybieram i zobaczymy jak potoczą sie rozmowy.
Może się uda sprowadzić większą ilość na potrzeby Klubu .
Zobaczymy jeszcze jaką się uda wynegocjowć cenę.

To na razie tyle.



  
 
Widzę, że jest ogromne zainteresowanie .

Ale cóż i tak napiszę.
Właśnie zakupiłem Elektroniczny Moduł Zapłonowy APE 05 S (wersja sport) z opatentowanym układem antyrezonansowym eliminującym drgania obrotomierza.
Nie wiem jak to się będzie sprawować.
Mam tylko nadzieję, że w tym roku śnieg przestanie padać i się za to wezmę.

Jestem w stanie sprowadzić praktycznie każdą ilość i praktycznie cały asortyment wytwórni z Opola, od przerywaczów kierunkowskazów do starszych Polonezów po urządzenia mikroprocesorowe i układy zapłonowe do "wielowtrysków".

Cena Modułu Zapłonowego APE 05 S wynosi 45 zł.
Co do cen pozostałych urządzeń, to czekam na cennik.


To tyle.
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę się ze mną kontaktować.



  
 
Tak sobie mysle... moze by sie przydal jakis sklep online ?
  
 
popieram MaćkaW



[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2003-04-08 18:47:33 ]
  
 
To taniej będzie wysłać pocztą paczkę.
Mogę zabrać kilka na Zlot do Sulejowa.
Proszę składać oferty, ale pewnie na 100%.



  
 
a czy one na 100% pasują do Poloneza 1,6GLE z 1994roku? bo na TVN w usterce bylo że jest 7 rodzaji... ale to chyba do wtrysku....
  
 
Wiem z ena pytanie zawczesnie bo snieg sypie rowno (przynajmiej w gadnsku) ale duzo z tym roboty zeby to podlaczyc ??
  
 
5min-10tka-i jest twoj