Kubica startuje w wyścigach F1 - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kubica, podczas grand prix kanady roztrzaskał sie o ścianę.
przewieziono go do szpitala.
odzyskał juz przytomność...



  
 
ma złamaną nogę.


i zepsuł samochód...
  
 
Ciekawe czy się zmobilizuje czy rozklei. Teraz się na kierowcy-Kubicy poznamy, co jest wart. Słyszałem że pierwsze miejsce zdobył jakiś debiutant. Dziwny to sport się zrobił ta F1. Niedługo jeździć tam będą 14 latki, bardzo szybko i często wypadając na bandy przy piorunujących prędkościach (taka natura młokosów i nic z tym nie zrobisz) dla mnie lipa.. ..




[ wiadomość edytowana przez: zenolop dnia 2007-06-10 20:59:09 ]
  
 
Brrr... Koszmarnie to wygląda na fotkach. Dobrze, że nie oglądałem relacji...
  
 
czternastolatkowie, to jeżdżą, ale kartami.

to, czy sie po tym podniesie, zależeć będzie od niego samego ale i też od psychologa, który się będzie nim zajmował.

jest doświadczonym zawodnikiem.

martwi mnie jedynie to, że będzie musiał teraz pauzować przez jakiś okres, co będzie miało wpływ na jego pozycję w klasyfikacji...
  
 
Wygrał debiutant ale to nie znaczy, że miał 14 lat przecież. Było mu łatwiej wygrać bo się zdażyły aż 4 wypadki i jeszcze dwóch kierowców zostało zdyskfalifikowanych.
  
 

Jedno jest pewne.. Tego (bolidu) się już nie wyklepie..

  
 
Na szczęście chłopak jest zdrowy - mają go raz-dwa wypisać.
  
 
Cytat:
2007-06-10 20:55:35, zenolop pisze:
... Słyszałem że pierwsze miejsce zdobył jakiś debiutant...


Spokojnie, niedoceniasz Hamiltona. Jakby nie patrzeć, już przed GP Kanady był na 1, tak tak na PIERWSZYM miejscu w klasyfikacji generalnej. Tak więc nie wygrał na zasadzie ślepej kurze, albo dlatego że były wypadki i wykluczenia. On jest po prostu dobry, a inna sprawa że jeżdzi w jednym z najlepszych teamów F1 McLaren, tak więc wyszykuja mu samochód jak trzeba
A co do Kubicy to ponoć nie ma nawet złamanej nogi ( info napływają sprzeczne ). Jeśli ma to będzie miał czas na dobrą rehabilitację psychologiczną, a jesli nie ma złamanej nogi to nie ma zbyt wiele czasu do następnego wyścigu aby się pozbierać. Jest bardzo ambitny i myślę, że weźmie się w garść i pokaże, że nie tak łatwo jest go złamać.
ROBERT JESTEŚMY Z TOBĄ!!!
  
 
Wypadek w zwolnionym tempie
  
 
Imponująca jest bezpieczna konstrukcja tych pojazdów. Robert ma tylko wstrząs mózgu i nogę skręconą w kostce.
  
 
TO JEST NIEWIARYGODNE !!!

Robert Kubica opuścił szpital!

Robert Kubica opuścił w poniedziałek szpital w Montrealu. Zapewnił, że czuje się dobrze i podziękował obsłudze lekarskiej za troskliwą opiekę.
Informując o wyjściu polskiego kierowcy Formuły 1 ze szpitala agencje przypominają, że zaledwie przed 24 godzinami Kubica miał podczas wyścigu o Grand Prix Kanady poważny wypadek. W poniedziałek poddany został jeszcze dokładnym badaniom, po których lekarz bezpośrednio opiekujący się Polakiem, Ronald Denis, poinformował, że zawodnik może bez obaw opuścić szpital.

Polski kierowca teamu BMW jest pełen optymizmu. - Teraz najszybciej jak to będzie możliwe odlecę do Indianapolis i mam nadzieję, że w niedzielę wystartuję w kolejnym wyścigu Grand Prix.

Żródło Onet.pl >>>
  
 
tu jest ładnie napisane o budowie bolidu KUBICA w komorze przetrwania

a przepisy odnośnie budowy bolidu F1 zmieniły się po tym tragicznym >>WYDARZENIU<<
  
 
BRAWO ROBERT.
Wróć i pokaż im co znaczy wkurzony Polak
  
 
Robert ma zielone >>ZIELONE ŚWIATŁO<< od swojego teamu w niedzielnym starcie<<
  
 
Jednak nie pojedzie
  
 
No po takim wypadku, to jednak trzeba trochę czasu by organizm i psychika wróciły do równowagi. Dobrze, ze są takie specjalistyczne badania.
  
 
Może i dobrze, że nie pojedzie, ale oby neu kierowca za bardzo się nie wykazał w tym wyścigu ... zresztą Robert tym sposobem też wygryzł poprzednika,...
  
 
>>Kubica świadkiem w procesie beatyfikacji Jana Pawła II?<<

a w GP Francji zobaczymy Roberta >>KLIK<<
  
 
KOMPUTEROWA SYMULACJA WYPADKU ROBERTA