31.05-1.06 spocik 4x4? - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Konrad -> dzięki za pracę, którą wykonałeś !
Powiem tez krótko o zlociku -> NIWKA JEST COOL!
Ze zdjęć podoba mi się to z Agnieszką śpiącą na stojąco przy niwiastym kole (teraz rozumiem, dlaczego Kacper je tam zamontował) -> tylko co Ona robiła w nocy...
  
 
Mariusz sam bym to chciał wiedzieć ja spałem w samochodzie.....
Co do zdjęć to trudno jakoś to przeboleje
Konrad może popytaj kolegi czy np: kupno dysku 60 gb i podpięcie go do serwera na nasze zdjęcia i inne pierdoły zda egzamin ...
można by było zrobić ściepe na dysk i już
wiem że to kiedyś było poruszane ale ....wtedy nie było tylu zdjęć
Następna porcja zdjęć będzie już gotowa do zamieszczenia na stronie może wtedy przebolejesz 65 zdjęć
  
 
HEHE, bedziemy dzielić zdjęcia między siebie i wysyłać partiami.

Kacprowe mi się podobają... zwłaszcza te przedstawiające moją skromną osobę w ostatnim stadium ciążowym...


co do dysku na nasze potrzeby: jestem za.
  
 
to się ustali limit zdjeć z jednego spotu
  
 
Góral - też byłeś na Stahovskim Stadionie we wrześniu 1994 roku???
  
 
Cytat:
2003-06-02 18:01:31, kacper97_Warszawa pisze:
Konrad może popytaj kolegi czy np: kupno dysku 60 gb i podpięcie go do serwera na nasze zdjęcia i inne pierdoły zda egzamin ...
można by było zrobić ściepe na dysk i już



Dobry pomysł -> mogę się dołożyć do takiego dysku.

  
 
Góral -> tak sobie patrzę na te zdjęcia Kacpra (drugie w kolejnosci)i muszę powiedzieć, że do twarzy ci z taką Niwką
  
 
Hmmm ale z tym miejscem to nie tylko o to chodzi - to tylko część problemu. Poprostu chodzi o to że im strona większa, im więcej na niej rzeczy - > tym większy ruch generuje - > tym bardziej wykorzystuje łacze. Część z Was zauważyła pewnie że wywaliłem ostatnio filmy z węgier ze strony DUEN.HU. Zrobiłem to dlatego że strona stała się za popularna i dziennie ściągano z niej łacznie ok 400-500 MB i mój kolega trochę sie na mnie zdenerwował . O to samo chodzi z tymi zdjeciami. To trochę wiecej obejrzeć powiedzmy 200 zdjeć po 90-100 kB niz obejrzeć 60 zdjec po 70 kB . Wyobraźcie sobie że robią to 3 osoby na raz... . A po zlocie robiło to pewnie z 15 osób na raz - całe 2Mbity stały w miejscu
  
 
Panowie - woem,że apetyty rosna w miarę jedzenia ))Cieszmy się z tego co mamy - a tak swoja drogą to konrii nie bedzie miał niedługo tyle czasu-przypominam- egzaminy!!!!!!
Ostrzegam ,że utnę kabel jak mi będzie siedział do 2 w nocy przy kompie))I będzie z głowy( nie no żartuję- bo co ja bym robił????
PAweł
  
 
Zdjęcia Przemka67 do obejrzenia tutaj: 195.150.240.2/~ladaklub/gl_spot4x42_przemek671.html

  
 
no to jeszcze Mario i Boreg został... bo nie pamiętam czy Remik cykał.
  
 
Mario, to Ty czy twój duch...


  
 
To nie duch, ale Mariusznia na planie pierwszym filmowym !!! Zdjecie robione z reki mojej Martyny . Nie wiem co prawda, kto komu wszedl na plan, ale fajnie wyszlo ... . A przynajmniej ja tak uwazam.

Pozdrawiam,
Przemek
 
 
Zbladłem jak prześcieradło, gdy zobaczyłem przez jakie brudne bajorko chcecie mnie z Łaciatą przegonić .
  
 
A teraz Łaciata stoi naprawiona na parkingu z takimi błotnymi ozdobami i wszyscy sąsiedzi to podziwiają, i patrzą na mnie jak na rasowego offroadowca, i pytają się jak to się jeździ w terenie, i czy to trudne, i ... takdajlej.
Stwierdziłem, że nie będę Jej mył, a jak deszcz (gdy wyjadę z garażu) zmyje błotko, to... nałożę sobie nowe (taktam z wiaderka)
  
 
a po co z wiaderka... powtórzymy wypadzik i będzie cacunia
  
 
Muszę powiedzieć, że jak poczytałem relację z Waszego spotu i obejrzałem zdjęcia - to pozazdrościłem... Pogoda piękna, woda, wrażenia i zabawa... palce lizać!
Pozdrawiam
  
 
Podwyż(sz) sobie Samrare i hajda!

P(i)Es:
Qrczę jaki jest wołacz od czasownika "podwyższać"?
  
 
Wsadź lepsze sprężyny!
(to wołacz, który nie przemawia do mojej żony ).

Podnieś!
(tym mi odpowiada )