31.05-1.06 spocik 4x4? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chetnie bym pojeżdzil czyms na 4x4 ale narazie to marzenie
 
 
Niva nie jest droga
Na naszej giełdzie sprzedaje ktoś za 1500 zł
może warto się pobawić ??
  
 
Grzesiu, rozmawialem z Kacprem, 24/25 nie bedzie mogl, wiec chyba przesuniemy termin jeszcze o tydzien tj. 31 V - 1 VI. Z Warszawy, mam nadzieje pojedzie jedna Nivka wiecej .
  
 
OK,mi pasuje w takim razie ja jade na "grilla"
pzdr grzesiek
Zapraszamy,moze jeszcze ktos chętny sie znajdzie
  
 
czyli robimy spotkanko 2 dniowe z noclegiem....może ktoś ma blisko i dowie się jak wygląda nocleg....gdzie i w jakiej cenie

Boreg będzie nas o 1 szt więcej
Przemek się zdecydował
SUPER
  
 
to kiedy, bo niechce mi się czytać...
  
 
Góral,z 31 V na 1 VI.
  
 
a gdzie?
  
 
Po drugiej stronie Narwii, na przeciwko skansenu byl camping. W lesie, duzo fajnych miejsc na ognisko - jak ktos ma blisko moze sprawdzic, ja sprobuje znalezc telefon.
  
 
czesc
Mozemy ruszac w TEREN
ODEBRALEM SAMOCHOD Z WARSZTATU
  
 
no i czas najwyższy... bo i moja już się dopomina małej przejażdżki. cały czas czekam na newsa, gdzie się wybieramy
  
 
Czesc,

Oczywiscie, ze jedziemy z Wami. Proponowana trasa wyglada bardzo zachecajaco. Ja chyba nawet kiedys jechalem tamtedy, pamietam taki stromy zjazd w Nowogrodzie do rzeki. Ale to bylo dawno temu i poruszalem sie innym autem, a i pewnie nasza trasa bedzie inna.
Termin 31 maja - 1 czerwca jest super. Borqu? To jako organizator wyjazdu, informuj prosze o szczegolach.

Pozdrawiam,
Przemek67
 
 
No wlasnie ... Jade w niedziele tj. 18 maja rano na piaski i na Wisłę do Ciszycy, to jest na lewo od Konstancina droga numer 721 (czerwona) do konca az do samego walu przy rzece. Pozniej okolo kilometra wzdluz walu w prawo od konca drogi. Pozniej zamierzam sie przeprawic przez piasek i mala wode na wydmy. Czasami ktos tam przyjezdza z napedem 4x4. Pojezdzi i znika. Zazwyczaj byl to jeden moze dwa samochody w ciagu dnia. Jest spokoj i cisza.

Ja zabieram ze soba sprzet do wedkowania i grilla. No i musze przeciez wyprobowac swojego bolida. ... Moze tam by sie spotkac i posiedziec?

My bedziemy tam (to ja i zona) z samego rana zapewne. Moze sie przylaczycie? Wyjazd z Wawy 18 maja planuje na poranna godzine w niedziele, najchetniej 5-7 rano.


Pozdrawiam,
Przemek 67
 
 
Na weekend zaplanowalem maly remoncik, ale propozycja jest kuszaca . Dam znac telefonicznie w sobote. Co do spotu to trzeba poszukac innego noclegu bo niestety kempingu juz nie ma.
Siadam przy mapie i w necie i szukam dalej. Moze ktos zna w okolicy miejsce, gdzie mozna przenocowac?

Niva '90 by boreg

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-05-15 14:49:34 ]
  
 
=> Przekopiowalem to z drugiego maila w tytule => spot 18 maja . ... Ale z drugiej strony wyjazd z rana w niedziele i dolaczenie na popoludnie ...



Mam wrazenie, ze zamieszalem niepotrzebnie z propozycja zaudania sie w delikatny teren na wislane piaski w niedziele rano, ale juz chcialbym wyprobowac swojego bolida. ... . Wybaczcie.

Podajcie miejsce i godzine naszego spotkania LKP, to przyjade.

Pozdrawiam,
Przemek67


PS. Co do pierwszych wrazen z dzisiejszej jazdy (dzisiaj odebralem auto), to bola mnie uszy od huku opon (opona oryginalna z bieznikiem terenowym). I mam luzy prawdopodobnie w kole kierowniczym, bo mnie sciaga przy ostrym hamowaniu na obie strony (predkosc okolo 90-100 km/h). Maja usunac to jutro. Co do miekkosci zawieszenia, to trudno mi sie wypowiedziec, bo dzisiaj, to jednak nieustawicznie prosto jezdzilem. . Przod troche nurkuje przy hamowaniu, ale pewnie tak ma byc. Poza tym wszystko ok.
 
 
Przemek, nic nie zamieszałeś. To chłopaki nie moga się zdecydować...
  
 
Bo trudno podjac wlasciwa decyzje...
  
 

Teraz to juz tylko kwestia noclegu.Ja tam się moge nawet kimnąć w namiocie albo w samochodzie gdzies na polu.To w koncu tylko jedna noc
Pzdr Grzesiek
  
 
już się doczekać nie mogę. a to jeszcze dwa tygodnie
wygrzebałem już namiocik z piwnicy i odkurzyłem go.
trzeba sięuzbroić w cierpliwość.
może Mario skusi się i pojedzie pociągiem do Poznania
Grześ, szykuj grila
  
 
Góral,grilla,nie mam niestety.Najwyzej pozycze od kumpla,a namiot przywioze w najblizszy weekend
Pzdr Grzesiek