Wiosenny ZLOT na Podkarpaciu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hm...
Zrobiło się trochu cieplej, więca moze by tak Panowie zrobić jakiegoś Zlota?

Może pod koniec maja?
np. 29 V 2005 - niedziela tak ok 17?
  
 
a gdzie?
  
 
a może gdzieś pośrodku
  
 
Cytat:
2005-05-16 17:03:06, Navi pisze:
a gdzie?


No jesli idzie o miejsce to sprawa jest otwarta.

A co Navi przyjedziesz?
Bo jesli tak, to może zrobimy coś po środku jak sugeruje pablop111
  
 
moze tak jak kiedys gadalismy Sandomierz
bo jak zaczniemy srodkowac to nam znowu Borko/Iłki wyjda
  
 
Cytat:
2005-05-17 11:03:26, cezariusz pisze:
moze tak jak kiedys gadalismy Sandomierz bo jak zaczniemy srodkowac to nam znowu Borko/Iłki wyjda


Spox.
Może być też Sandomierz lub Janów Lubelski (tak jak kiedyś gadaliśmy)
Jak patrzę na mapę, to do Janowa nawet lepsza droga i bliżej.
Tylko czy zna ktoś dokładnie te miejscowości?
Bo pasuje ustalić też dokładne miejsce spotkania

Albo może zrobimy Zlot w Tarnobrzegu?
To przecież tez gdzieś po środku pomiędzy Lublinem, Wawką i Rzeszowem.
No a z Tarnobrzega jest Piotr_W i może On coś zasugeruje, jakiś parking?
  
 
A może wcześniej się spotkamy na tym:



Ja się wybieram.
Przygotowałem zgłoszenie, ale żona ostro mi protestuje przeciw mojemu udziałowi. Jak wystartuję to tylko dla zabawy raczej - widziałem jakie potwory goście szykują.

--
Pozdrawiam
Wiesiek (Maestro)
  
 
Niestety termin mi nie pasi.
Na tą niedzielę moja druga połowa juz mi zaplanowała wyjazd do "Mamusi na rosołek"

Ale jak by ktoś chciał przyjechać to podaje co tam napisali:

"
Zamknięcie listy zgłoszeń 22.05. 2005 10..00
Odbiór administracyjny 22.05. 2005 10.00-12.00
Badanie kontrolne BK 22.05. 2005 10.00-12.00
Pierwsze posiedzenie ZSS 22.05.2005 11.00
Publikacja listy załóg dopuszczonych do startu 22.05.2005 12.00
Odprawa uczestników 22.05.2005 12.30
Start pierwszej pary 22.05.2005 13.00
Zakończenie wyścigów 22.05.2005 19.00

Opublikowanie końcowej klasyfikacji prowizorycznej 22.05.2005 18.30
Zakończenie imprezy i rozdanie nagród 22.05.2005 19.00 "

I mapka:


[ wiadomość edytowana przez: kisztan dnia 2005-05-18 13:13:27 ]
  
 
Witam
Ja pod wiosennym zlotem podpisuje sie dwoma rekami
niestety ostanio disc zatko tu zagladam porostu nie mam czasu
ale wlasnie zasuwam dzien i noc oby koncowke maje miec wolna mysle ze bedzie mi powal termi z przedziełu <26.05; 31. 05>
Na tych zawodach zaproponow przez Maestra niestety najprawdeopodobniej mine nie bedzie
Pozdrawiam

  
 
To jak Panowie?
Rozumię, ze 29.05.2005 (niedziela) robimy zlot.

E-mail'owałem juz z Piotrem_W, obiecał rozejżeć się gdzieś za jakimś dogodnym miejscem
gdzieś w Sandomierzu lub Tarnobrzegu.
Ale ta pierwsza propozycja wydaje mi się lepsza.
No ale oczywiście jeżeli Lublin przyjedzie
Bo pewnie z Wawki nikomu nie będzie się chciało

A no i Piotr pisał, że pracuje do 18.00 więc może później do nas dołączy.
  
 
Witam wszystkich zainteresowanych wątkiem zlotu na podkarpaciu w dniu 29.05.2005 (niedziela)
Ja także z powodu nadmiaru obowiązków rzadziej niż dawniej zaglądam na Forum. Na szczęście o najciekawszych wydarzeniach informuje mnie Member Klubu Espero - Kisztan za co jestem mu wdzięczny.
W ostatnim czasie w moim miasteczku powstało wiele marketów i markecików. Najpewniej spotkamy się pod jednym z nich. Najodpowiedniejszy wydaje się być parking pod Kaufland'em. Jak już się wszyscy zjedziemy możemy wykonać honorową rundę po miasteczku a potem uderzyć gdzieś, na grila. Tu prosiłbym o pomoc, ponieważ mam tylko jednego "walizkowego" grila. W przypadku dużego zainteresowania zlotem czekający na kiełbaskę patrzył by wilkiem na tego któremu się ona dostała
Węgiel, kiełbaskę (i jednego grila ) zapewniam ja. Was proszę jedynie o przybycie a osobę posiadającą grila o jego zabranie.
  
 
Panowie,,,
Maleńka propozycja z mej strony, czy termin jest jeszcze ruchomym???,,,,,,zamierzam, a raczej już zaplanowałam wyjazd do Tarnobrzega na pierwszy weckend czerwca (3-5 czerwca) i tak nieśmiało pomyślałam aby wspólnie spotkać.
Pozdrawiam
Kinga
  
 
Cytat:
2005-05-19 13:13:35, Kiniusia pisze:
Panowie,,, Maleńka propozycja z mej strony, czy termin jest jeszcze ruchomym???,,,,,,zamierzam, a raczej już zaplanowałam wyjazd do Tarnobrzega na pierwszy weckend czerwca (3-5 czerwca) i tak nieśmiało pomyślałam aby wspólnie spotkać. Pozdrawiam Kinga


Wiesz, Kinia, jesli idzie o mnie, to nie ma problema
Spotykajmy się 4 (sobota), lub 5 (niedziela).
Chyba, że jakaś nieprzewidziana okoliczność mi wyskoczy
ale generalnie zmiana terminu mi nie przeszkadza.
Myslę, że termin niech ustali Piotr_W, z racji jego pracy (różne zmiany)

A co na to reszta?
Chcecie zobaczyś Kinię?
  
 
Więc czekamy na wypowiedź Piotra_W.
Piotr,,,mów, mów,,,,,,bo i tak CIę znajdę w tarnobrzegu,,,,,zresztą to niewielka mieścina
P.S.
Pawełku sprostowanie chodzi o czas wspólnie mile spędzony,,,a nie widzenie mnie


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-05-19 14:46:16 ]
  
 
Cytat:
2005-05-19 14:44:06, Kiniusia pisze:
..... Pawełku sprostowanie chodzi o czas wspólnie mile spędzony,,,a nie widzenie mnie


Dobra sprostowanie:

Czy chceta mile spędzić na Kingą wieczór?

Bo ja tak

  
 
Cytat:
2005-05-19 15:01:18, kisztan pisze:
Dobra sprostowanie: Czy chceta mile spędzić na Kingą wieczór? Bo ja tak




Odpowiem jedynie tak :
  
 
Cytat:
2005-05-19 13:13:35, Kiniusia pisze:
Panowie,,, Maleńka propozycja z mej strony, czy termin jest jeszcze ruchomym???,,,,,,zamierzam, a raczej już zaplanowałam wyjazd do Tarnobrzega na pierwszy weckend czerwca (3-5 czerwca) i tak nieśmiało pomyślałam aby wspólnie spotkać. Pozdrawiam Kinga


Jak na razie nie wiem jaka zmiana wypadnie mi w zaproponowanym przez Kinię terminie.
Proponuję ustalic taki termin by większości odpowiadał.
Rzecz jasna, jeśli będę "wolny" to na zlocie się pojawię
  
 
Byłem na opisywanych nizej zawodach na 1/4 mili (Maestra niestety nie było wśrud zawodników a szkoda bo wtych pierwszych kategoriach to startowali goscie co mieli praktycznie seryjne auta z glosnymi wydechami i podejzewam ze espero gt to tam niezle namieszało) jesli chodzi o organizacjie to bylo kiepsko nie potrafili poradzic sobie z tlumem i co chwile z tej racji byly opuznienia konec koncu wyscigi wystartowaly o 14 a nie o 13 ale ciekawie to sie zrbilo dopiero po 16 (wczesniej tylko honda integra type r warta byla ogloadani - niemiala godnego rywla) na zawodach obecny byl Arkadiusz Ozieblo - bardzo mily facet zreszta zmienilem z nim kilka zdan - i jego s4 killer oraz evo V ze Staszewskim a takze rzeszowskie evo VII (okolo 500 KM) i te auta watre byly ogladania wyscig evo V by VTG i rzeszowskiego evo byl naprawde widowiskowy szli leb w leb praktycznie nie bylo lepszego (z tego co pamietam Staszewski lepeij wystartował i wygral o pre setnych ale nie jestem pewny) a potem s4 start tego bolidu tzeba zobaczyć na własne oczy nie do opisania idzie ja przecinak postawili obok niego bmw e36 m3 - mojego zanjomego zreszta moc okolo 330-340 kM- jak wystarowali to na pierwszych kilkunastu metrach s4 zostawila beje o jakies 4 dlugosci naprawde niesamowite jak to szlo policjanici ktorzy stali w polowie odcinka (no moze troszke dalej) mowili ze jak go miezyli to mial 200 km/h
P.S. na wekend moze wzuce fotki
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: LUK18 dnia 2005-05-23 00:07:55 ]
  
 
Cytat:
2005-05-19 13:13:35, Kiniusia pisze:
Panowie,,, Maleńka propozycja z mej strony, czy termin jest jeszcze ruchomym???,,,,,,zamierzam, a raczej już zaplanowałam wyjazd do Tarnobrzega na pierwszy weckend czerwca (3-5 czerwca) i tak nieśmiało pomyślałam aby wspólnie spotkać. Pozdrawiam Kinga


Więc tak, ja tez jestem z Tarnobrzega i często czytuje to forum i z tego co wiem to w tych wlasnie dniach maja sie odbyc Dni Tarnobrzega nie jestem pewien na 100% ale jak cos to jutro sie dowiem
  
 
Cytat:
2005-05-23 00:09:46, ADEK pisze:
Więc tak, ja tez jestem z Tarnobrzega i często czytuje to forum i z tego co wiem to w tych wlasnie dniach maja sie odbyc Dni Tarnobrzega nie jestem pewien na 100% ale jak cos to jutro sie dowiem


Tak to prawda. To nawet dobrze się składa. Sugeruje nie robić kontrimprezy. Spotkamy się w jednym miejscu a później można się udać na Dni Tarnobrzega. Zwykle Radzie Miasta imprezy się udają !
(Niestety ja jeszcze nie wiem czy 5 czerwca nie będę musiał pracować.)