Jak wyregulowac aparat zaplonowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam takie pytanko na czym polega regulacja aparatu zaplonowego czy tez moze sprawdzenie chce wymienic swiece i przewody i ustawic kat wyprzedzenia zaplonu ale podobno sam aparat tez sie reguluje sprawdza sie jakies przerwy czy cos czy ktos mogl by mi to rozjasnic chce najpierw zrobic to a pozniej zabrac sie za regulacje gaznika
  
 
książka! Morawski, Trzeciak! Nikt nie będzie tego przepisywał na forum! Jak Kolegi nie stać, to niech idzie do wielkiej księgarni i przeczyta w księgarni....
 
 
zawsze można poszukać na forum bo już było i / albo udać sie do biblioteki. ostatnio GDA podawał link do poloneza 2000 i jest tam rozdział o aparacie zapłonowym. powodzenia.
  
 
Z tym na głowiczce wydechowej jest tak samo jak ze standardowym? Chodzi mi o regulację.
  
 
+ regulacja szczeliny powietrznej
  
 
na górze wychodzi standardowo 5 sztuk, ale zdaje się że od spodu idzie jeszcze taki cieniutki w inną stronę
  
 
Muszę to obfotografować, bo palec i kopółka po wczorajsztm "wyskoku" zdaje się do wymiany, a jeszcze mam w garażu wajną cewkę razem z modułem Magnetti, tylko muszę ją przymieżyć.