Spocik w Krakowie- sobota 17.05.03 na pasie od 16.00

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Umówilismy sie Bastkiem na pasie jutro po południu , bo chcemy przetestowac maszynki i pogadać. Jesli ktos ma ochcte wpaść zapraszam. pisze o tym dopiero dziś , ale mnie nie było cały tydzień(sorki).
Zapraszamy wszystkich xchetnych Krakusów
paweł


KLUB LADA POLSKA
 
 
Już po spociku
Cztery Ladzianki (3 samary i jedna 2107), ale w końcu mielismy okazje nagadać sie z Bastkiem na tematy "mechaniczne", a głownie przeróbek głowicy w silniku samary. A potem pojechalismy jeszcze raz na Chałupnika, poogladać rdzwiejącą i niestety stojącą bezczynnie A grupowa samarkę, Która wciążczeka na kupca. Na pasie pustki, oprócz nas nie było nikogo.
paweł
 
 
no a gdzie fotki??
  
 
Nie ma fotek, bo niestety nie mam teraz aparatu
Pozdr
paweł
 
 
szkoda ze niebyło dzisiaj nikogo od nas na pasie .bylo pelno aut pare ład 2107 jedna na wet z 2.0 dohc pod maska.
  
 
No to przemor musieliśmy się mijać))Bo ja tam byłem z córką , był Bastek a ja nawet oglądałęm dokładnie i LAdę 2,0.
Gdzies ty się ukrywał ?????
A Konrad chciał do Ciebie nawet dzwonić
Paweł
 
 
Kurczę ukradli nam w bloku serwer i przez cały tydzień nie mogłem wejść na forum, a szkoda - bo mógłbym przyjechać na pas.
Pieprzeni złodzieje!!! (to już trzeci raz!).
  
 
No to pieknie , ale ważne że juz masz go z powrotem.
Miałem nawet do Ciebie dzwonic , ale myslałem,ze pewnie gdzieś jesteś na rowerku)))
A co myslisz Piotr o dołaczeniu się do grupy śląskiej w czerwcu????Jesli chcesz to poczytaj o tym pod temtem spot śląsko- doąbrowski.Można by zrobic cos w Jurze.