Do czego jest ta lampka??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!

Ostatnio dostałęm za free takową lampke.
Czy ktoś może mi wyjaśnić do jakiego samochodu ona jest??
Niewiem czy była stosowana do 125p czy moze do Poloneza borewicza w deske rozdzielcza??
Dodam że ejst nowa i leżałą w garażu....
HLEP!!




  
 
Lampka oczywiście jest od Fiata 125p.i Fabrycznie była w słupkach bocznych.
  
 
takie były chyba w 125p w MR w słupkach, i w polonezach w bagazniku. wiecej zastosowan nie znam
  
 
Witam!!

DZięki objaśniło mi się to trochę

A ile moge za nią wziąć??
  
 
A we wczesnych polonezach w desce były inne? Na oko wyglądają tak samo.
  
 
Cytat:
2006-10-03 22:02:06, kancik_68 pisze:
Witam!! DZięki objaśniło mi się to trochę A ile moge za nią wziąć??


najlepiej wystaw na allegro od złotówki za ile wylicytują taka jej wartość
  
 
Cytat:
2006-10-03 22:02:50, Sphinx27 pisze:
A we wczesnych polonezach w desce były inne? Na oko wyglądają tak samo.



Fakt polaj też takie miał w desce i pewnie w tarpanie też gdzieś była
  
 
daj spokoj. za 5 zeta tego nikt nie wezmie, a dolicz jeszcze przesylke. wez to sobie schowaj albo oddaj znajomemu, bo nie zarobisz na tym NIC
  
 
Cytat:
2006-10-03 22:05:40, Siurzewski pisze:
Fakt polaj też takie miał w desce i pewnie w tarpanie też gdzieś była


w maluchu też były takie lampki
Image Hosted by ImageShack.us
a w tarpanie to niewiem sprawdze w instrukcji i w aucie moze znajde

[ wiadomość edytowana przez: fiolek dnia 2006-10-03 22:19:53 ]
  
 
Lampki, które były w desce w polonezie odrobinę się różnią - są prostokątne, a te z DFa mają lekko trapezowaty kształt.
Prostokątne do DFa w słupek pasują, wyglądają bardzo ładnie, ale trapezowate do poloneza pasują niebardzo.

Ta na zdjęciu jest oczywiście od DF.
  
 
I na dodatek te lampki jak są nowe (nieuzywane), to różnią się od używanych wyłącznie nazwą
  
 
Ze 300zł powienines zgarnac za nią
  
 
mam takie w poldku jako "konferencyjne" oświetlenie tyłu kabiny. Zamontowane w podsufitce.
  
 
Cytat:
2006-10-04 14:53:13, Wujek-Kajtek pisze:
I na dodatek te lampki jak są nowe (nieuzywane), to różnią się od używanych wyłącznie nazwą :P


Chyba że ktoś wsadzi do nich na siłę 10W żarówki - wtedy plastik się topi i widać, że były uzywane.

Tak przy okazji, to w DF MR występują one w 2 kolorach - lekko żółtawym (jak na zdjęciu Kancika68) i jasno denaturalnym (odrobinę we fiolet wpadającym znaczy).


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2006-10-04 15:19:28 ]
  
 
Cytat:
2006-10-03 22:24:09, jacekes pisze:
Lampki, które były w desce w polonezie odrobinę się różnią - są prostokątne, a te z DFa mają lekko trapezowaty kształt. Prostokątne do DFa w słupek pasują, wyglądają bardzo ładnie, ale trapezowate do poloneza pasują niebardzo.


W moim caro w bagażniku od nowości jest taka trapezowata, ciekawe czy zdarzały się prostokatne w bagaznikach...
BTW mam jeszcze 2 takie z kanciaka, chętnie zamienie na 2 prostokątne z deski polaja
  
 
Fabrycznie powinna być prostokątna - w Polonezach innych nie było - ktoś od 125p u Ciebie wrzucił.
  
 
Raczej nikt nie wrzucił, bo poprzedni właściciel, jak mu się coś spier*****, to tak zostawiał, a odkąd poldek trafił do rodziny, to jestem pewny, ze nikt nie podmienił. Co więcej w akwarium mojego dziadka też była (na pewno od nowości) ,,trapezowata" lampka w bagażniku
  
 
No to we fabryce ktoś podmienił.
  
 
Cytat:
2006-10-04 18:01:13, Koot pisze:
No to we fabryce ktoś podmienił.


No! Jakiś Pi****lony bałaganiarz i dywersant podmienił!!! To zmniejsza stopień oryginalności mojego pojazdu!!! Skandal!!!
  
 
O ludzie, ajcie spkoj

A odpowiadajac na temat watku: ona jest do swiecenia.

juz dajcie umrzeć temu wątku