Postrzelajmy do Bolimy... -> Wypad na Paintball (WGU)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jako ze w czwartek wieczorem bylismy z Bolimem na paintballu co przynioslo nam kilka siniakow i stłuczen wymyslilem zeby zorganizowac taka grupe wsrod nas.

chyba co to jest paintball nie musze tlumaczyc.
koszty:
50zł za wypozyczenie munduru, maski, markera (100 kulek)
15zł kazde nastepne 100 kulek

zabawa w hali, stara fabryka im.Rozy Luksemburg na Grzybowskiej, 2 spore areny, 3 poziomy, schody, klatki schodowe, ciemne pomieszczenia, balustrady, oswietlenie biale i czerwone no i to co najfajniejsze, bunkier!!!

gra sie rozne scenariusze, jest sedzia, wszystkie sa opisane na stronie organizatora, najlepszy jest Gettysburg

fotki hali i strona organizatora to www.fragfactory.pl

Zabawa niesamowita, 5 godzin ganiania i strzelania do siebie, cholerna adrenalina i niesamowite przezycie. zapraszam. Kto jeszcze tego nie probowal nie zawiedzie sie. Zeby zarezerwowac sale potrzebujemy min 20 osob. Termin do ustalenia. Godziny 19 do oporu albo w weekend 11 do oporu. ktos bylby chetny?
  
 
Ja chetny

pozdr
  
 
Jak mi zejdzie siniak ze srodkowego palca prawej dloni to tez chetnie sie wybiore



Wiecej siniakow nie pokaze bo sie fstydze , a ten to tak, zeby zachecic towarzystwo - bo zabawa naprawde przednia

[ wiadomość edytowana przez: BolimA dnia 2005-11-12 11:01:07 ]
  
 
Czy za trafienie Bolimy jest potrójna ilość punktów naliczana Przecież nasz symatyczny kolega chowa się nawet za nogą od stołu to trudno go trafić
  
 
Je, jesli Pan pozwoli z przyjemnoscia...
  
 
Wchodze

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
no to zaczyna sie ekipa... kto jeszcze?
  
 
Ja tez chetnie do bolimy postrzelam
  
 
Może to dziwnie zabrzmi, ale chętnie do Was postrzelam

Najchętniej w piątek od 19. W tygodniu raczej odpadam bo w pracy nie mogę być posiniaczony
  
 
Wyrosłem już z takich zabaw.
  
 
To co? Ustawiamy sie wstepnie na piatek? Pojade do Turcji poobijany, hehehe!
  
 
hej, spokojnie, jak narazie maja sporo rezerwacji, kiedy kiler wracasz z turcji? nadal szukamy chetnych, jak narazie ile jest, 8 osob?
  
 
nie wiem czy widzialiscie ale na ten miesiac maja rezerwacje juz tylko na 24,28 i 29... to moze w ktorys weekend dolaczymy sie do jakiejs grupy?

a co z reszta? momik? qbk?
  
 
Z tego, co wiem Spajku, to twój "mechanik seiczętowy" był wczoraj na takim strzelanku, chyba nawet w tym samym miejscu.
  
 
a czy są ochraniacze na genitalia?
  
 
tak, sa, ja sobie szalik w majty upchałem...
  
 
Cytat:
2005-11-15 08:31:39, SPAjK pisze:
tak, sa, ja sobie szalik w majty upchałem...


to ty masz tyle miejsca??
  
 
Cytat:
2005-11-15 08:53:01, Momik pisze:
to ty masz tyle miejsca??


Nio właśnie?
  
 
Cytat:
2005-11-15 08:53:01, Momik pisze:
to ty masz tyle miejsca??

ma duże majty
  
 
Cytat:
2005-11-15 08:57:23, Jojo pisze:
ma duże majty


ano chyba że tak bo jak zwykłe slipy to mi szalik się nie zmieści a spajki to może mieć nawet stringi to już nie wiem naprawdę gdzie on ten szalik upchał