[Biedrona] Kombi MKVII Niby nic ... - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-05-26 23:18:44, adam09 pisze:
mógłbyś się podzielić ze mną informacją nt: jak skrócić drążek skrzyni biegów ? dzięki



ja szlifierką kątową. Ale przedtem porozkładałem stare koce w około i żadnych szkód nie było
  
 
Widze bardzo korzystne zmiany, a w planach jeszcze gleba, wiec zapowiada sie bardzo ciekawie
  
 
Jeżeli chodzi o felgi to planuję zrobić:

- letnie ALU - polerka w zimę, w końcu trzeba wykorzystać rancik
- zimowe stalówki - doprowadzić do stanu idealnego, polakierować na czarny błysk

Podsumowując od momentu zakupu auta zmieniłem w nim:

- zmiana grilla
- montaż kierunków dymnych
- demontaż listew bocznych
- malowanie tylnich lamp na czerwono
- zmiana lusterek z pseudoczerwonych na czarne
- montaż Ultera na tył
- wymiana klamek wewnętrznych na chromowane
- zegarek GHIA
- lampka sufitowa GHIA
- konsola z wersji RS2000 Sauber
- tunel środkowy z wersji RS2000 Sauber
- podświetlenie diodowe (niebieskie) schowka pod radiem
- podświetlenie diodowe (niebieskie) nóg kierowcy oraz pasażera
- zmiana kółek na większe

  
 
Cytat:
2007-05-27 21:47:50, Biedrona pisze:
Jeżeli chodzi o felgi to planuję zrobić: - letnie ALU - polerka w zimę, w końcu trzeba wykorzystać rancik - zimowe stalówki - doprowadzić do stanu idealnego, polakierować na czarny błysk Podsumowując od momentu zakupu auta zmieniłem w nim: - zmiana grilla - montaż kierunków dymnych - demontaż listew bocznych - malowanie tylnich lamp na czerwono - zmiana lusterek z pseudoczerwonych na czarne - montaż Ultera na tył - wymiana klamek wewnętrznych na chromowane - zegarek GHIA - lampka sufitowa GHIA - konsola z wersji RS2000 Sauber - tunel środkowy z wersji RS2000 Sauber - podświetlenie diodowe (niebieskie) schowka pod radiem - podświetlenie diodowe (niebieskie) nóg kierowcy oraz pasażera - zmiana kółek na większe




Tak trzymac!!