Carina e 2.0d zawory

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zaczynaja mi sie odzywac szklanki czy jak to tam jest plytki pod zaworami powiedzcie czy trzeba to szybko wymienic czy mozna tak z tym jezdzic carina e 2.0d 96r bede wdziecznny za pomoc

[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2006-10-03 21:44:59 ]
[ powód edycji: uzupełnienie tematu :) ]
  
 
Tak jak zapowiadałem

Jeśli stukają zawory tzn że mają za duży luz. Trzeba podjechać na regulację. Robią się ją na zimnym silniku. Koszt zazwyczaj 50zł+koszt płytek(różnie).
Dobrze by było to w miarę szybko zrobić - szkoda silnika a i spalanie większe.

Pozdrawiam
  
 
a dzieki bardzo a masz mozec jakis godny polecenia warsztat w warszawie ?
  
 
Niestety nie /jestem ze Szczecina/ ale na pewno ktoś cos napisze. Może Kafi?
  
 
Cytat:
2006-10-03 18:35:00, adaskoianna pisze:
zaczynaja mi sie odzywac szklanki czy jak to tam jest plytki pod zaworami powiedzcie czy trzeba to szybko wymienic czy mozna tak z tym jezdzic carina e 2.0d 96r bede wdziecznny za pomoc



Sprawdz najpierw czy to napewno luzy zaworowe.Jezeli tak to nie daj sie naciagnąc na wymiane wszystkich płytek bo niektore jezeli sa odpowiedniej grubosci mozna poprzekładac na inne miejsce.
  
 
no w sobote jade ze swoja niunia do podobno magika od diesli kazdy go narazie chwali zobaczymy co powie
  
 
pierw zaglądnij do pompy vacum jeśli masz na deklu,wybija się tulejka prowadząca popychacz,minimalnie stawia go bokiem i się tucze,u mnie w dwóch silnikach to już robiłem
  
 
wezme to pod uwage przy jego diagnozie moze uda mi sie go zagiac
  
 
no i bylem u majstra i stwierdzil ze to tak ma byc na zimnym bo to automatyczne ssanie i zaplon jest wyprzedzony i moze tak stukac