POLECAM - OKAZJA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co tu streszczać, trzeba licytować
gość kupił i stracił serce do dłubania - nie ma już czasu i miejsca by się dalej w to bawić. Odbiór z lawetą, w trakcie przeróbki na senator-front, zegary lcd z omy 3000, etc, etc, brak ceny min, swojej nie poda- trzeba się tłuc z niemiaszkami

tutaj jeszcze coś dla amoatorów SENATORA
  
 
Cytat:
2007-01-13 00:26:40, 7gsi pisze:
ciekawostka z ebay fotki wkrótce



Hardcore ta Oma.. Jestem ciekawe, ile helmuty posypią za to - jeszcze pare dni. Myślę, że kosmosu nie będzie, a można się zaskoczyć stając z takim kombiakiem na światłach

-----------------
"Każdy dzień może być tym ostatnim, a który - nie rozwikłam tej zagadki.."
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:50:20, eron pisze:
Hardcore ta Oma.. Jestem ciekawe, ile helmuty posypią za to - jeszcze pare dni. Myślę, że kosmosu nie będzie, a można się zaskoczyć stając z takim kombiakiem na światłach


stawiam na 4-6tys.
  
 
sam silnik ze skrzynią są warte ~10k pln...
poniżej 5k euro raczej nie pójdzie, projekt faktycznie ciekawy, potencjał olbrzymi
  
 
Chciałem kupić ale mi przeszło. Wczesniej był czerowny moze dlatego?
  
 
na tej aukcji
Omega i dodatki
babka sprzedaje dodatkowo fotele i kanapę Irmscher i jakąś tapicerkę, dla mnie niestety zbyt dużo i daleko , ale jak ktoś ma blisko to chyba warto.
Chce ona za to 1600, i fotki które uzyskałem

1

2

3

4

5

6

7

ehh, czemu tak daleko
  
 
znajoma ta omega
  
 
Cytat:
2007-01-17 09:51:59, Wiktorzi pisze:
na tej aukcji Chce ona za to 1600


Niom,tyle za samą tapicerkę IRMSCHERa.Też się kontaktowałem jak tylko się pojawiła ta oma na allegro.
I to jest On,tyle że z konta kobitki.Dużo też chce za ome.Sprzedaje bo znalazł sobie 4.0 24V
  
 
Cytat:
Sprzedaje bo znalazł sobie 4.0 24V



Chyba nie wie na co się pisze...
bo za uszczelkę już chcą więcej niż za uszczelkę do geta.
ale chyba jednak nie kupi 4.0 bo nikt nie weźmie kombi z przebiegiem 170 tys za jedyne 10 koła


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2007-01-18 17:29:43 ]
  
 
>>ROBERTHO<< Coś mi się za tania ta oma wydaje... biorąc pod uwagę rok i cały ten wypas i wkład właściciela...
Czyżby jakaś ukryta wada
  
 
Cytat:
2007-01-18 18:08:35, mt-01 pisze:
>>ROBERTHO<< Coś mi się za tania ta oma wydaje... biorąc pod uwagę rok i cały ten wypas i wkład właściciela... Czyżby jakaś ukryta wada

Nie prościej zapytać właściciela zamiast gdybać?

Miałem okazję jechać tym autem podczas ostatniej wizyty Johnego we Wrocławiu. Fura chodzi jak złoto

 
 
Cytat:
2007-01-18 17:27:27, PiotrS pisze:
Chyba nie wie na co się pisze... bo za uszczelkę już chcą więcej niż za uszczelkę do geta.



po co mu znać cenę uszczelki skoro tylko w zagazowanych V-kach uszczelki padają
  
 
Cytat:
2007-01-18 18:30:32, MEGA_3 pisze:
tylko w zagazowanych V-kach uszczelki padają




No tak fakt zapomniałem.
V- to są kijowe silniki a jak mają gaz to kupa żelastwa.
  
 
Omega 3000
Nie wnikam czy to okazja czy nie ale te lampy coś w sobie mają
  
 
Fakt, to chyba pierwsze ogłoszenie gdzie nie widzę bzdur typu "bezwypadkowy"

  
 
hejka, widze że ROBERTHO i IMMO poznali LOB'ową omke fajnie , powiem wam że szukam nowego auta, codziennie jakimś mam okazje się przejechać i omegi b,c naprawde są tanimi a rewelacyjnie wygodnymi i wyposażonymi autami za te pieniądze za ile chodzą (w swojej klasie bo A8 czy mesiu S wiaodmo że bedzie inną bajką do omy),
  
 
Witam wszystkich tapicerka skorzana ktura tutaj wrzuciliscie jest moja tak jak i samochud zauwarzylem ze jest nia duze zaintresowanie wiec jak nikt mi niezaplaci tyle ile ja cenie to jej niesprzedam. A jak niesprzedam to zostawiam samochud synowii i wkladam do niego tapicerke a 4litrowa i tak kupie, bo mi sie trafila bardzo ladna w niemczech i wiem ile kosztuja do tego czesci i mnie to nieprzeraza dwa lata temu jusz chcialem kupic 4litrowa omege bo sprzedawal facet z warszawy a le niezgodzil sie na taka cene jaka mu zaproponowalem i samochud wymagal wkladu finansowego. A omega ktura chce sprzedac jest w stanie idealnym wszystko jest kompletne klimatyzacia jest sprawna przebieg jest rzeczywisty samochodem jezdze jusz ponad rok jest to moja 9 omega z rzedu poprzednie tez byly trzylitrowe w kombi A. Teraz wrescie nadazyla sie okazia ze przesiade sie w 4litrowa jak mi niesprzedadza a nastepnym krokiem po cztero litrowej bedzie omega lotusa ale to nie wnajbliszym czasie jestem pasionatem opla omegia A i dlamnie profanacia jest zakladanie gazu do tego samochodu jest okaleczenie duszy omegi pozdrawiammoja omega
o to moja omega

[ wiadomość edytowana przez: stifmaister2 dnia 2007-01-24 18:54:34 ]
  
 
fajne cuś
  
 
I tu cos fajne.
  
 
ups

[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2007-01-24 15:17:50 ]