VIII Rajd Jesienny - wrażenia, zdjęcia ! - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moim zdaniem (i chyba nie tylko moim, bo jakos nie bylo slychac glosow krytyki od posiadaczy klasykow) festyn byl ok. Mozliwosc pokazania zabytkowych aut szerszej publicznosci jest kulminacyjnym punktem kazdego zlotu takich aut w jakim mialem okazje uczestniczyc. Nie rozumiem wiec co sie Panom nie podoba... Moze chodzi o fakt ze wiecej panienek robilo sobie zdjecia na tle tarpana czy cadillaca czy chocby ktoregos ze 125p klasyka niz na tle np. laciatego poloneza...
  
 
Cytat:
p.s. ...tak jak wpychanie się na prom przed innych na zasadzie 'towarzystwa wzajemnej adoracji'?


Poniekad moze to i moja wina, poniewaz mowilem, ze na zadania wjezdzacie zgodnie z numerami startowymi. Ale nie tlumacze kierowcy Warszawy. Mozesz Go o to spytac na forum AKMu.

Chris1500 - wsrod slupkow wystartowalo kilka pierwszych zalog, ktore w miare o czasie dojechaly na mete. A to ze stoja, nie znaczy, ze nalezy samowlnie z nich korzystac - jestes, bylo nie bylo, na rajdzie, gdzie obowiazuje Cie regulamin i zasady.

Z przykroscia stwierdzam, ze powaznie sie zastanawiamy, czy na nastepny raid osoby, ktore maja inny poglad na ten aspekt, beda na nim mile widziane...
  
 
Cytat:
2006-10-04 21:48:48, KajTan pisze:
Z przykroscia stwierdzam, ze powaznie sie zastanawiamy, czy na nastepny raid osoby, ktore maja inny poglad na ten aspekt, beda na nim mile widziane...


Dajcie już spokój tej sprawie.
Nie mam zamiaru usprawiedliwiać Łazika ale mam wrażenie że szukacie tematu zastępczego - tak jakby przejazd Łazika po trawie zawalił cały rajd, wyluzujcie ...
  
 
Cytat:
2006-10-04 22:06:31, GDA pisze:
(...) tak jakby przejazd Łazika po trawie zawalił cały rajd, wyluzujcie ...



a zawaliło go wiadomo co...

  
 
Zastanawia mie tylko jedno. Dlaczego teraz robicie takie wielkie chalo w tej sprawie, podczas gdy na mecie w Tczewie nikt sie nawet slowem w tym temacie nie odezwal.
Kajtan, byles u nas wieczorem w Przywidzu i tez nie wspomniales ze cos ci lezy na watrobie.
Do klepania po klawiaturze jak widze jest wielu chetnych, ale zeby podejsc do czlowieka i powiedziec mu prosto w twarz co mysli o nim czy tez o jego zachowaniu to juz jak widze zbyt wiele zachodu.

Kosa 131, te gwiazdki nie byly bynajmiej kierowane do Ciebie.

Pozdrawiam wszystkich i jednoczesnie bardzo przepraszam wszystkie dzieci ktore z mojej i tylko mojej winy zostaly pozbawione raczek, nozek itp.
  
 
Cytat:
2006-10-04 22:28:01, Lazik pisze:
Zastanawia mie tylko jedno. Dlaczego teraz robicie takie wielkie chalo w tej sprawie, podczas gdy na mecie w Tczewie nikt sie nawet slowem w tym temacie nie odezwal.



O ile wiem, to ktoś cie zatrzymał, więc jednak jakas reakcja na placu była.

Chyba ze pytasz dlaczego nie było natychmiastowej reakcji ze strony mojej i KajTana. Zatem oddpoiwadam, że KajTan jest (w sobote tez był) kontuzjowany i nie miał mozliwości dobiec do ciebie przed innymi. Po zatrzymaniu cię, nie miał juz potrzeby cie szukać, za to miał wystarczajacoco duzo pracy organizacyjnej. Co do mnie - przyjmowałem samochody na mecie poza tym placem i dowiedziałem się o wszytskim post factum. Zapewniam cię, ze gdybym był na miejscu, to usłyszałbys ode mnie nie tylko jedno słowo, po prostu usunąłbym cię z imprezy.

A to, ze zadne dziecko nie ucierpiało - to twoje wielkie szczęście, które miało jak widac zdecydowaną przewagę nad rozumem.

GDA: Kto i kiedy napisał, ze skandaliczne "zabawy" Lazika zawaliły raid? Na razie tylko od Ciebie takie supzycje usłyszałem. Moze masz powody, by tak uwazac.
  
 
Cytat:
2006-10-04 22:38:06, Zoppoter pisze:
Kto i kiedy napisał, ze skandaliczne "zabawy" Lazika zawaliły raid? Na razie tylko od Ciebie takie supzycje usłyszałem. Moze masz powody, by tak uwazac.



przecie GAD napisał :
Cytat:
mam wrażenie że szukacie tematu zastępczego



i nie twierdził że ktoś gdzieś napisał że Łazik "zawalił rajd"
  
 
I tu sie mylisz. Przejechalem powoli slalomem miedzy pacholkami, zrobilem nawrot i wrocilem na swoje miejsce i kompletnie nikt w trakcie mojego przejazdu jak tez po nim, do mnie nie podszedl.
A stwierdzenie "krecenie baczkow" miedzy ludzmi uwazam za mocno przesadzone.
Ale to sa tylko slowa idioty w polonezie ktory jak widac jeszcze nie dorosl.
Zreszta dalsze dywagacje na ten temat uwazam za zbedne, bo i tak wiecie lepiej...
  
 
'gdzie dwóch Polaków, tam trzy partie...'
Czy ktoś z 'dyskutantów' jest gotów przyznać się do swojej winy, czy - jak to obserwujemy codziennie w 'Wiadomościach' - będzie pomniejszał swoje przewinienia próbując odwrócić kota ogonem, nie za bardzo wiedząc w którą stronę??

p.s. głupio by było, gdyby ten topik miał się zakończyć tego rodzaju wynużeniami, bo rajd był naprawde fajny...
  
 
Mysle ze moje ostatnie zdanie mozna potraktowac jako przyznanie sie do winy
  
 
Cytat:
2006-10-04 22:38:06, Zoppoter pisze:
GDA: Kto i kiedy napisał, ze skandaliczne "zabawy" Lazika zawaliły raid? Na razie tylko od Ciebie takie supzycje usłyszałem. Moze masz powody, by tak uwazac.


Nie. Jedynie uważam że nazywanie "skandaliczną zabawą" jedynego przejazdu Łazika między pachołkami jest mocno przesadzone - w momencie kiedy jeździł nie było już żywej duszy przy samochodach bo zaczął się koncert Gosi Andrzejewicz - robicie z tego epizodu dramat na miarę: "nie wiemy czy w przyszłości zaprosimy was na rajd" i to jest śmieszne w tym wszystkim, kiedy Volvo jeździło między pachołkami a ludzie wchodzili mu pod maskę i się wręcz od niej odbijali nie robiliście takich scen.

  
 
Relacje, które słyszałem na ten temat diamteralnie różnia się od tego co tu twierdzicie, panwie GDA i Lazik. A ponieważ te inne relacje pochodza od osób, które znam i mam powody im ufać, przeto nie daję wiary Waszym wyjasnieniom.
  
 
jak nie widziales to po co pchasz sie z zarzutami ktorych sam nie mozesz potwierdzic!! sa osoby ktore moga potwierdzic ze Lazik zrobil probe przejazdu miedzy pacholkami lecz o zadnych baczkach nie bylo mowy... po przyjechaniu na miejsce spotkalem sie z kolega ktory byl od poczatku na miejscu i jak twierdzil volvo niezle driftowalo...
  
 
Cytat:
2006-10-05 10:27:39, chris1500 pisze:
jak nie widziales to po co pchasz sie z zarzutami ktorych sam nie mozesz potwierdzic!! sa osoby ktore moga potwierdzic ze Lazik zrobil probe przejazdu miedzy pacholkami lecz o zadnych baczkach nie bylo mowy... po przyjechaniu na miejsce spotkalem sie z kolega ktory byl od poczatku na miejscu i jak twierdzil volvo niezle driftowalo...


Ja widzialem, co robil Lazik, widzial to Adrian oraz DaX i Kosa. Volvo jechalo probe sprawnosciowa i bylo ostatnim wozem, poniewaz tlum ludzi nie reagowal, mimo naszych wrzaskow przez mikrofon. Proba zostala odwolana - wlasnie wtedy.

Ilosc obrotow Lazika a ilosc obrtow Volvo byla skrajnie rozna.
LAZIK: ja prosilem w Przywidzu o wspolna integracje przy jednym ognisku. Was widuje w Trojmiescie raz na jakis czas. Liste mailowa raz, dwa razy w roku - wybacz, ze nie stalem nad Wami z ciupaga i nie przegnalem Was do jednego miejsca. Wowczas bys sie dowiedzial nie tylko ode mnie, co sie dzialo.

Ilosc tutaj napisanych postow jest pierwsza reakcja Lazika na informacje, ze zostal zdyskwalifikowany.
Cytat:
Taaaaaaa...............
W takim razie kto tu nie wie jak sie kreci baczki

POZDRAWIAM SZACOWNA KOMISJE


Ten jakze przyjazny post umocnil mnie w decyzji, ze osoby nie przestrzegajace regulaminu nie beda mile widziane na raidzie..

Nie wiem, dlaczego dorabiacie ideologie - raid nie wyszedl, czepmy sie Lazika? Zaszalal, zle zrobil, przyznal sie - wyjasnione.
Nadto nasza decyzje poparly osoby z FSOAK.

Dziekuje za uwage.
  
 
Cytat:
2006-10-05 07:42:02, GDA pisze:
- robicie z tego epizodu dramat na miarę: "nie wiemy czy w przyszłości zaprosimy was na rajd" i to jest śmieszne


GDA - smieszne jest to, jak interpretujesz moje slowa, ktore brzmia:
Cytat:
Z przykroscia stwierdzam, ze powaznie sie zastanawiamy, czy na nastepny raid osoby, ktore maja inny poglad na ten aspekt, beda na nim mile widziane...


Mam nadzieje, ze roznice wiac golym okiem?
Zycze milego czytania ze zrozumieniem, bo ja tu nigdzie grozby, ktora napisales, nie widze....

Dla osob, ktore jednak nie widza roznicy - jesli komus nie odpowiada to, ze nalezy sie scisle podporzadkowac osobom, ktore organizuja impreze, bedzie zawiedziony rajdem, wiec polecamy mu sekcje KJSow.
  
 
Cytat:
2006-10-05 10:27:39, chris1500 pisze:
jak nie widziales to po co pchasz sie z zarzutami ktorych sam nie mozesz potwierdzic!!



Widzę, że nadal nie odróżniasz rajdu i związanych z nim imprez od prywatnego spotu na Zaspie.

Uświadom sobie, że ja jako Komandor jestem IMIENNIE odpowiedzialny za jego przebieg, a wiec i za bezpieczeństwo. Jednocześnie fizycznie nie moge byc wszędzie jednocześnie i wiedziec wsyzstkiego. Decyzje wiec podejmuje na podstaiw informacji uzyskanych od współpracowników.

Nie sądziłem, ze rzeczy oczywiste, trzeba będzie oddzielnie tłumaczyć.

GDA: nie robie z tego tematu zastepczego, nie wiem nawet co miałbym tym tematem zastąpić. Uzupełniłem tylko Towja uinformację o wynikach - bo Ty najwyraźniej zapomniałeś powtórzyc tu informacji o dyskwalifikacji Lazika. Mimo, że tam skąd skopiowałeś tabelę taka informacja jak wół widniała.
  
 
Cytat:
2006-10-05 11:13:52, KajTan pisze:
.... Dla osob, ktore jednak nie widza roznicy - jesli komus nie odpowiada to, ze nalezy sie scisle podporzadkowac osobom, ktore organizuja impreze, bedzie zawiedziony rajdem, wiec polecamy mu sekcje KJSow.



KajTan!
Na rajdach organizowanych przez 'wyżeraczy' każdy przed startem podpisuje klauzulę, w której widnieje,że:
- zapoznał się z regulaminem i zgadza się go przestrzegać
- ponosi odpowiedzialność za swoje 'wyczyny' w zgodzie z Kodeksem Cywilnym i Karnym.

Nie ma co się 'podkładać' - to taka dobra rada na przyszłość jak idzie o organizowanie rajdów. Dla Twojego własnego dobra...
  
 
Cytat:
2006-10-05 18:34:02, AdrianK pisze:
KajTan! Na rajdach organizowanych przez 'wyżeraczy' każdy przed startem podpisuje klauzulę, w której widnieje,że: - zapoznał się z regulaminem i zgadza się go przestrzegać - ponosi odpowiedzialność za swoje 'wyczyny' w zgodzie z Kodeksem Cywilnym i Karnym. Nie ma co się 'podkładać' - to taka dobra rada na przyszłość jak idzie o organizowanie rajdów. Dla Twojego własnego dobra...


Adrian - dzieki. Sam takie podpisywalem, ale znajac grono, liczylem, ze bedziemy sie bawic fair play... Nastepna raza klauzule juz beda
  
 
Cytat:
2006-10-05 21:56:13, KajTan pisze:
ale znajac grono, liczylem, ze bedziemy sie bawic fair play...


Aaaaaa

I tak przyjedziemy na następny rajd i jak podstawicie Łazikowi znowu pachołki pod samochodów to chłopak nie wytrzyma ponownie - ten typ tak już ma
KajTan widziałeś jak Łazik kręci bączki w Borsku, a w Tczewie zaledwie "puścił małego bąka"

To tak żartem aby zakończyć już tą jałową dyskusję na temat tego epizodu który przecież nie może przyćmić rajdu jako całości
  
 
Cytat:
2006-10-06 07:57:42, GDA pisze:
Aaaaaa I tak przyjedziemy na następny rajd





Ja tam się cieszę, że taka dyskusja się wogóle odbyła (z naciskiem na czas przeszły). Wydaje mi się że wszystkie potrzebne uwagi i wyjaśnienia zostały juz przedstawione, a ich trawienie niech przebiega już u każdego osobno.

Wszyscy uczmy się na błędach i oby na cudzych.


[ wiadomość edytowana przez: DaxC26NE dnia 2006-10-06 09:13:45 ]