VIII Rajd Jesienny - wrażenia, zdjęcia ! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc wam
dzieki wielkie za milo spedzony czas...szkoda ze w tak zawrotnym nie kiedy tempie oto moja skromna fotorelacja...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a to specjalnie dla ŁazikaJ
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a za chwilke ciag dalszy....
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

kolejka jak do przejscia granicznegoJ

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

inni wybrali troche inna przeprawe gdzie było troche lzej..

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

uradowani wjezdzamy na promJ

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

walka nawet na promie była zacieta...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Łazik już wypatrywał lądu...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

byliśmy odwiedzic kolegow na promie docelowym na którym były korkiJ pomachalismy i pojechalismy szukac zadan...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


meta

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a takie sceny dzialy się na mecie festynu w tczewieJ

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Cytat:
2006-10-02 10:26:36, GDA pisze:
Wczoraj w Przywidzu tak też postanowiliśmy wybieramy się w 3 auta któregoś weekendu na turystyczny przejazd



JA TEZ CHCE!!!!!

Moje spostrzezenia - Tarpanem DaXa jezdzi sie taks amo, jak Caddym 1954 - tak samo to On decyduje, gdzie jedzie, a nie kieorwca ma no to wplyw. Roznia sie tylko tym, ze Caddy ma wzdluz nadwozia listwe, a Tarpan nie...

pamietajecie, ze sie wybieracie w 4 auta! )
  
 
Cytat:
2006-10-02 19:22:53, KajTan pisze:
pamietajecie, ze sie wybieracie w 4 auta! )



Cztery? Bedzie awantura....
  
 
Cytat:
2006-10-02 19:22:53, KajTan pisze:
Moje spostrzezenia - Tarpanem DaXa jezdzi sie taks amo, jak Caddym 1954 - tak samo to On decyduje, gdzie jedzie, a nie kieorwca ma no to wplyw. Roznia sie tylko tym, ze Caddy ma wzdluz nadwozia listwe, a Tarpan nie...



bo to właściwie bardzo podobne zaawansowanie techniczne konstrukcji napędu i mechanizmu jezdnego

ale na korzyść Tarpiego przemawia fakt, że pierwotne założenia konstrukcyjne fordów A/AA zostały poprawione najpierw w radzieckich, a potem w peerlowskich biurach konstrukcyjnych
  
 
Cytat:
2006-10-02 19:27:43, Zoppoter pisze:
Cztery? Bedzie awantura....


znowu będzie jak to DAX mówi "o jeden prom za daleko"

Oto wyniki raidu (za forum AKMorski)

no coż okazuje się że czas wogóle nie został wliczony do klasyfikacji także nasz pomysł aby kosztem 6 zadań zyskać na czasie nie powiódł się, stąd to jedno z ostatnich miejsc

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Cytat:
2006-10-03 18:04:46, GDA pisze:
znowu będzie jak to DAX mówi "o jeden prom za daleko" Oto wyniki raidu (za forum AKMorski) no coż okazuje się że czas wogóle nie został wliczony do klasyfikacji także nasz pomysł aby kosztem 6 zadań zyskać na czasie nie powiódł się, stąd to jedno z ostatnich miejsc



Czas nie został wliczony, ponieważ wszyscy mieli powyżej 30 minut spóźnienia, a za spóźnienie powyzej 30 minut jest juz jednakowa zryczałtowana liczba punktów karnych. Ich doliczenie nie zmieniłoby zatem klasyfikacji.

Aha, widzę ze nie powtórzyłes informacji o dyskwalifikacji jednej z załóg. Załoga nr 32 która mogłaby mieć piatą lokatę jest zdyskwalifikowana za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie na placu w Tczewie. Kręcenie bączków na trawie wśród tłumu ludzi, w tym dzieci, było powaznym zagrożeniem bezpieczeństwa tych osób. Z powodu tych ludzi przerwaliśmy próby zręcznościowe.

Przypomnę, że cała impreza była firmowana przez Automobilklub Morski i przeze mnie imiennie - na mnie i na Klub też spadłaby odpowiedzialność za ewentualny wypadek. Takie zachowania na naszych imprezach nie są i nie bedą tolerowane.

Wszyscy, którzy zajeli lokata za szósta mogą uznać, ze stoja o jedno oczko wyzej.

[ wiadomość edytowana przez: Zoppoter dnia 2006-10-03 21:38:16 ]
  
 
Taaaaaaaa.............
W takim razie ktos tu nie wie jak sie kreci baczki.

POZDRAWIAM SZACOWNA KOMISJE
  
 
Cytat:
2006-10-03 23:11:12, Lazik pisze:
Taaaaaaaa............. W takim razie ktos tu nie wie jak sie kreci baczki. POZDRAWIAM SZACOWNA KOMISJE




fakt faktem ze stojac z boku Twoje zabawy w oranie murawy boiska nie przysparzaly Ci chwaly....
  
 
****************************
  
 
Cytat:
2006-10-03 23:37:17, Lazik pisze:
****************************



komunikacja niewerbalna za posrednictwem internetu nie wychodzi mi najlepiej...moze wiec zamniast pisac posty ktorych znaczenia trudno sie nawet domyslac zwerbalizujesz swe mysli i przedstawisz je swiatu?
  
 
Cytat:
2006-10-03 23:40:00, kosa131 pisze:
komunikacja niewerbalna za posrednictwem internetu nie wychodzi mi najlepiej...



się czepiasz Kosa...

dla mnie wszystko jest jasne.
  
 
Lazik - po prostu czas juz wydoroslec.
Takie zabawy, jak w Tczewie wsrod tlumow, to naprawde ponizej krytyki.

Jak masz ochote, to mozesz napsiac mi to samo, co Kosie. Uwazaj, bo sie przejme.

p.s Oczywiscie nie licze na slowo przepraszam, bo to trudne slowo...
  
 
Zapraszam do zapoznania się z moją subiektywną relacją z Rajdu

8 Rajd Jesienny - Dolna Wisła 2006

wkrótce ten sam tekst ale z większym zestawem zdjęć pojawi się na portalu Youngtimer.pl
  
 
moim skromnym zdaniem szacowna komisja nie popisala sie z organizacja (chodzi mi o festyn) po jakiego diabla rozstawialiscie pacholki jak i tak bylo wiadomo ze nic nie uda sie zorganizowac...Lazik chcial sie bawic jak zreszta kazdy a to ze nie dopilnowaliscie sektora to tak tez wyszlo...nie kazdy lubi stac godzine czy dwie i lampic sie na dzieciaki ktore biegaja z zgrzewkami Schwepsa i doskakuja do kazdego auta...
  
 
Cytat:
2006-10-04 15:09:10, chris1500 pisze:
moim skromnym zdaniem szacowna komisja nie popisala sie z organizacja (chodzi mi o festyn) po jakiego diabla rozstawialiscie pacholki jak i tak bylo wiadomo ze nic nie uda sie zorganizowac...Lazik chcial sie bawic jak zreszta kazdy a to ze nie dopilnowaliscie sektora to tak tez wyszlo...nie kazdy lubi stac godzine czy dwie i lampic sie na dzieciaki ktore biegaja z zgrzewkami Schwepsa i doskakuja do kazdego auta...



Aha rozumiem. Lazik chciał sie pobawić i w tym celu naraził na niebezpieczeństwo niewinne osoby z tego powodu, ze ja rozstawiłem pachołki, mimo, ze i i tak było wiadomo, że nie da się nic zorganizować.

Otóż po pierwsze nie było wiadomo, bo nie mogłem w czasie raidu wiedzieć, że wszyscy sie spoźnia i to o tyle czasu. Po drugie, dwugodzinne (a zwykle dłuższe) stanie jest oczywista częścią kazdego pokazu samochodów zabytkowych. Po trzecie odnoszę wrażenie, ze rajd, próba i pokaz - koordynowane z organizatorami festynu i z udziałem publiczności - pomyliły sie Tobie z prywatnymi spotami na Zaspie, czy tez zlotami klubowymi na zamknietym tereni.

Otóż to nie jest to samo.
  
 
a ja myslalem ze na festynie bawimy sie w GTA hehehe to wszystko wyjasnia....
  
 
Cytat:
2006-10-01 14:22:10, Janisz1990 pisze:
Oj ładne te wózki... Ale najładniejszy Fiat 131 Adriana



Oj, wielkie dzięki, Stary! Cieszę się, że myślisz tak samo jak ja

A tak poważnie:
Już na kilku forach wyrażałem swoją wdzięczność za ten rajd. Tutaj dodam, że KajTan i 'stowarzyszenie' obrało słuszną drogę:
Jak myślicie? Czy drift wśród 'cywilów' to nie jest nic nagannego???

p.s. ...tak jak wpychanie się na prom przed innych na zasadzie 'towarzystwa wzajemnej adoracji'?
  
 
Cytat:
2006-10-04 16:12:51, AdrianK pisze:
Oj, wielkie dzięki, Stary! Cieszę się, że myślisz tak samo jak ja


Nie ma sprawy, F131 specjal to moja pasja, a wręcz choroba
  
 
Cytat:
2006-10-04 17:01:03, Janisz1990 pisze:
Nie ma sprawy, F131 specjal to moja pasja, a wręcz choroba




Za odpowiednią cenę jest do sprzedania...