VIII Rajd Jesienny - wrażenia, zdjęcia ! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
krzysiek, dodaj że na liście startowej wstępnie jest już 32 załogi
juz się nie moge doczekać

okładka w deche
  
 
Cytat:
2006-09-14 20:10:18, Jojo pisze:
krzysiek, dodaj że na liście startowej wstępnie jest już 32 załogi


Oczywiscie plus rezerwa (w pełnym nawiasie - wpłacone wpisowe) także naprawdę sezon w tym roku będziemy kończyć rewelacyjnym wydarzeniem

(1) GDA + Monika - Polski Fiat 125p 1975
(2) Misiek + Ewa - Polonez Caro 1,6 GLI
(3) Lazik + Ewelina - polonez Caro 1,4 MPI
(4) Rawuk + Ela - Polonez Caro 1,6 GLI
(5) Waldek Lewandowski - Warszawa 223 1972
(6) Mariusz Kram - Polski Fiat 125p 1970
(7) Groszek - Skoda 1000MB 1966
(8 ) Marcin Walukiewicz, Celina Frąc - Subaru Forester 1999
(9) Marcin Osinski - Citroen C3
(10) Janusz Kobiela - VW 411
(11) Jojo - Polonez Caro 1,6 GLI
(12) Mateusz - Volvo PV444 1957
(13) Michal - ZAZ 968A 1976
(14) Cezary Walkowiak + Monika - Tarpan 1987
(15) Marek i Michalina Rutka - Peugeot Ambulance 505 1983
(16) Maciej Grottel - Opel Olympia 1960
(17) Piotr - Wartburg 311 faltdach 1963
18 Piotr Jocek - VW1 1966
19 Artur Werra - VW1 1960
20 Mariusz Radzyniak - VW Garbus 1964
(21) Adrian Kawalec - Fiat Mirafiori 1976
22 Jaroslaw Korczynski, Lucyna - Polski Fiat 125p 1973
(23) Bartek Czachowicz - MB 250SE 1966
(24) Paweł Charysz,Paulina Wachowska - Polski Fiat 125p pick-up 1978
(25) Jarek Wojtan, Ewa Lewandowska - Citroen C1
(26) Tomekk - Polski Fiat 132p 1974
27 Grzegorz Rutka - Opel Astra Combi 2001
(28 ) Sebaa - MB W114 1973
29 EB - Subaru Forester 2005.
30 Pawel Tobolski - Mazda MX5.
31 Marcin - VW 1200 1960.
32 Kosa - Polski Fiat 125p 1980.

REZERWA:
- Adam Zyszkowski - auto moze DeeF, moze Renifer.
  
 
rajd może być wspaniałym przeżyciem, oprócz cyfrówki biore analogową lustrzankę do fajnych zdjęć

rajd wspaniały, a jaka bibka po rajdzie może się rozkręcić
  
 
CHETNIE BYM POJECHAL CZARNYM KONIEM W TYM RAJDZIE ALE MOJA DRUGA POLOWA PRACUJE I NIE MAM PILOTA CZY MOZE JEST KTOS CHETNY ZE MNA POJECHAC???
  
 
Kolejne wieści z Centrali

KajTan przekazuje:

Lista zgłoszeń na rajd została zamknieta, zgłoszonych zostało 33 załogi, wiecej osob nie przewidujemy, itinerery sa w druku, to samo tabliczki startowe i inne materialy.

Pogoda ma byc piekna, sloneczna, niewielkie opady przelotne, bez mgly i wichur, stad atrakcje na trasie beda czynne
Przyjezdni spoza Trojmiasta jesli nie wiedza, jak trafic do Przywidza i osrodka nr 20, postaram sie wkleic mape noclegu oraz startu. Choc w sobote o 8,15-8,3o bede w Przywidzu, aby Was zabrac kolumna niezorganizowana na start. Stad mile widziane CB radia w autach.

Kolejne info o atrakcjach za jakis czas.
  
 
ja jak zwykle jakąś muze przygotuje
  
 
Kolejne info z Centrali Rajdu, tym razem od Zoppotera:

TCZEW już na nas czeka:

Rajd zabytkowych aut

Mam tez informacje, że o naszym przybyciu anonsują również tczewska gazeta i lokalne radio.

  
 
Cytat:
2006-09-20 22:57:19, Jojo pisze:
ja jak zwykle jakąś muze przygotuje


muze to ja przywoze na czarnych krazkach i odtwarzaczu lampowym amrki Bambino-4.
  
 
Cytat:
2006-09-21 16:57:10, KajTan pisze:
muze to ja przywoze na czarnych krazkach i odtwarzaczu lampowym amrki Bambino-4.


O to dobrze wiedzieć, to nie muszę taszczyć gitary ze sobą. Simca mniej paliwa spali.
  
 
to może każdy przygotuje muze odpowiednią swoim samochodom
  
 
Proszę Państwa, umawiamy się tak:

Czekamy na Was pod Twierdzą Wisłoujście 30. wrzesnia od godziny 08:00. Prawdopodobnie wczesniej przydzielimy numery startowe poszczególnym załogom, zeby nie tracić czasu na wybieranie sobie numerów. Załogi odbierają zestawy: itinerer+tablica+naklejki sponsorów.

O 09:00 przyjeżdża tam wóz transmisyjny Radia Gdańsk - przez godzinę będą nadawali stamtąd na żywo w eter.

około 09:20 - 09:30 zaczynamy start w kolejnosci nuemrów startowych. Załogi startują co dwie minuty.

O 11:00 powinno byc po starcie ostatniej załogi, zwijamy manele i czekamy na Was na mecie.

[ wiadomość edytowana przez: Zoppoter dnia 2006-09-22 10:26:27 ]
  
 
ja wyjeżdzam z wawy w piątek po pracy, i pewnie będę na miejscu późnym wieczorem

czy rezerwacja noclegu jest potrzebna wcześniej

będzie jakiś plan dojazdu do bazy rajdu
  
 
Jojo dzwoń do mnie z trasy jak będziesz sie zbliżał do Gdańska, podejdziesz do mnie i pojedziemy do Przywidza

Teraz jeszcze prośba do wszystkich uczestników rajdu z naszego klubu:

proszę o podesłanie do mnie na priva:
- imie nazwisko kierowcy
- imie nazwisko pilota
- dokładne dane samochodu (marka, model, pojemność, rocznik)

PILNE !


I jeszcze jedna uwaga - zostanie dodrukowanych 2-5 itinererów dodatkowo także jeżeli ktoś jeszcze jest chętny do wzięcia udziału w Rajdzie proszę o sygnał,

powiem wiecej można zaryzykować i pojawić się w Sobotę na Westerplatte (przeprawa promowa w Wisłoujściu) na starcie i być może załapać się jeszcze na strat
  
 
Cytat:
2006-09-22 09:04:35, Zoppoter pisze:
Prawdopodobnie wczesniej przydzielimy numery startowe poszczególnym załogom, zeby nie tracić czasu na wybieranie sobie numerów.


To ja w temacie mam wielka prośbę. Ponieważ jestem nieco ograniczony czasem w sobotę bardzo proszę jeśli to możliwe o jakiś początkowy numer startowy.
  
 
Cytat:
I jeszcze jedna uwaga - zostanie dodrukowanych 2-5 itinererów dodatkowo także jeżeli ktoś jeszcze jest chętny do wzięcia udziału w Rajdzie proszę o sygnał, powiem wiecej można zaryzykować i pojawić się w Sobotę na Westerplatte (przeprawa promowa w Wisłoujściu) na starcie i być może załapać się jeszcze na strat



Start jest spod Twierdzy Wisłoujście, a nie z Westerplatte. Od strony północnej prom z Nowego Portu do Wisłoujścia jest rzeczywiście najkorzystniejszym sposobem dojazdu. A dodatkowe itinerery i tablice powstana ze względu na dodatkowe załogi które juz sie zgłosiły.

Ponieważ liczba załóg dwukrotnie przekroczyła nasze przewidywania, musimy wprowadzić pewne zasady, ze tak to nazwę, dyscyplinujace. Chodzi o to, żeby unikac pomyłek, sprawnie podliczac wyniki, uniknąć bałaganu na starcie i na mecie, uniknąć niepotrzebnych konfliktów. Proszę wziąć pod uwagę, że będzie nas tylko dwóch na starcie i trzech na mecie wobec co najmniej osiemdziesięciu uczestników raidu, z których nawet nie wszystkich znamy.

1. Wszystkich uczestników obowiązuje regulamin wydrukowany w itinererze i dodatkowe informacje podane przez nas na odprawie i przed próbą zręcznosciową. Zasady wynikajace z regulaminu i podane przez nas na odprawie nie sa tematem do dyskusji

2. Numery startowe bedą przydzielone "odgórnie", a ich kolejność będzie zgodna z rocznikami pojazdów. Najstarszy pojazd otrzyma numer 1, najmłodszy numer najwyższy.

3. Lista startowa z numerami bedzie sporządzona w piątek na podstawie listy zgłoszeń potwierdzonych wpłatami. Osoby, które przyjadą w sobote na start bez żadnej wczesniejszej awizacji - moga byc tylko widzami.

4. Załogi startują według ustalonej kolejności co dwie minuty. Pierwsza załoga startuje najpóźniej o 09:30. Załogi, które spóźnią się na start - prosze o kontakt 0501 31 77 93 - postaram się wypuścić je na trasę, ale będą one musiały przejechać dystans raidu w czasie krótszym niż 5 godzin - przyjazd na metę musi nastąpić zgodnie z planem. Przypomnę, że miedzy godz. 09:00 i 10:00 start beda relacjonowac na zywo dziennikarze Radia Gdańsk.


5. Za przyjazd na metę zbyt wczesnie lub zbyt późno naliczamy punkty karne. Nie ma mozliwości przyjazdu wczesniejszego i czekania tuz przed metą na swój czas. Tam nie ma na to miejsca, to wąska droga dojazdowa, której nie wolno nam blokować. Takie postoje prosze sobie urządzić (w razie potrzeby) na kilka kilometrów przed metą.

6. Odpowiedzi na wszystkie pytania, które otrzymaja uczestnicy sa udzielane pisemnie na przygotowanych przez nas formularzach. Do ich sprawdzania uzyjemy takic samych szablonów z prawidłowymi odpowiedziami. Nie ma mozliwosci negocjacji, tłumaczeń, wyjasnień - brak na to czasu. Przy sprawdzaniu opieramy sie tylko na tym, co napiszecie, wiec bardzo prosze pisac odpowiedzi jasne, krótkie i jednoznaczne. UWAGA! Odpowiedzi na pytania na trasie - wyłącznie na podstawie tego co widać w miejscu zadania. Nie przewidujemy, że załogi beda pytac o cokolwiek napotkane na miejscu osoby. Nie mogę odpowiadac za to, co ktos wam opowie.

7. Próba sprawnosciowa - w kolejności odwrotnej do numeracji - od pojazdu najmłodszego do najstarszego. W czasie wykoywania próby przez daną załogę, następne dwie - trzy juz czekają gotowe na swoją kolej - nie bedzie czasu na szukanie załóg, przestawianie samochodów, manewry na parkingu. Próba sprawnosciowa jest przewidziana miedzy godz. 16:00 i 17:00 i jest jednym z punktów programu festynu w Tczewie.

8. Ogłoszenie wyników nastąpi równiez na festynie około godziny 18:50. To równiez jeden z punktów programu festynu.

Bardzo proszę o zastosowanie się do powyzszych zasad. To warunek sprawnej organizacji i odpowiedniego "zgrania" naszego Raidu z festynem doborczynnym w Tczewie, w ktrym uczestniczymy.

[ wiadomość edytowana przez: Zoppoter dnia 2006-09-25 19:27:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: Zoppoter dnia 2006-09-25 19:31:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: Zoppoter dnia 2006-09-25 19:32:47 ]
  
 
Cytat:
2006-09-25 19:21:56, Zoppoter pisze:
Start jest spod Twierdzy Wisłoujście, a nie z Westerplatte.


Pisząc o Westerplatte miałem na myśli dzielnice Gdańska

W temacie info wkleiłem zasady przedstawione przez Ciebie i mapki dojazdu na start przygotowane przez KajTan-a takze zapraszam do zapoznania się z nim wszystkich zainteresowanych

3o.o9.2oo6 VIII Jesienny Rajd Dolna Wisła 2006

Te same informacje można pobrać do wydrukowania sobie TUTAJ >>>

btw: ja juz się nie mogę doczekac w sobote byłem w twierdzy Wisłoujście i mnie wzięło

  
 
Cytat:
2006-09-26 09:20:21, GDA pisze:
Pisząc o Westerplatte miałem na myśli dzielnice Gdańska



Twierdza Wisłoujście znajduje się w dzielnicy... Wisłoujście. Dzielnica Westerplatte jest w pobliżu, ale to nie tam.
  
 
Cytat:
2006-09-26 11:48:20, Zoppoter pisze:
Twierdza Wisłoujście znajduje się w dzielnicy... Wisłoujście. Dzielnica Westerplatte jest w pobliżu, ale to nie tam.


Ok masz racje - ale niewielu mieszkańców Gdańska wie wogóle o istnieniu takiej dzielnicy że nie wspomnę o twierdzy (jest takie powiedzenie "szewc bez butów chodzi" a ja częściej jestem w górach nioż nad morzem ) - zawsze łatwiej napisac Westerplatte niż Wisłoujście bo jeszcze gotowi co niektórzy pojechac do Górek Zachodnich

Nie ma co więcej dywagowac - zgadzam sie Toba i od samego początku w temacie informacyjnym rajdu START rajdu jest określony poprawnie - tutaj zastosowałem tzw "skrót myślowy" ostatnio tak modny


  
 
Proponuję zatem spotkanie osób które nie wiedzą jak dojechać do Wisłoujścia tak o godz. 8.30 na stacji Orlen na Miałkim Szlaku i grupą zorganizowaną udanie się na miejsce.
  
 
Dobra koncepcja Tomek ale droga jest szalenie prosta

kierujemy się na Westerplatte mijamy wiadukt nad torami i tuż za nim jest oznakowane skrzyżowanie - kierujemy się na:

"Przeprawa Promowa" i "Twierdza Wisłoujście"