[126] swap 1,0 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
maluch fajowy i taki niepozorny ładnie ludzie muszą mieć zdziwienie
  
 
Cytat:
2006-09-14 23:53:07, Pat_kdb pisze:
pff mi to zajelo 45 minut i 50zl do lapki, bez zadnego kombinowania



No to rzeczywiscie bez kombinowania
  
 
Cytat:
2006-09-15 09:38:13, Yankee pisze:
maluch fajowy i taki niepozorny ładnie ludzie muszą mieć zdziwienie


Wczoraj stałem na przejeździe kolejowym i przede mną stał bus z któego wyszedł gościu spytał się mnie jaki tam mam silnik stwierdził dwa razy o k...a ja pierd....e po czym powiedział że on pojedzie wolno a ja mam go wyprzedźić bo chce zobaczyć jak to odchodzi Przepały są niezłe to fakt
  
 
Tobie Spawn dali do 125km/h, ja dostałęm do 105km/h
  
 
105 o kurwde jakoś dziwnie przecież to seria wyciska a nawet więcej Ale w naszym kraju tak jest
  
 
Bart dalem w lape za tarczowe bo krecil nosem, reszta wykonana porzadnie i mogl mi nadyndac. A predkosci niemam wbitej zadnej.
  
 
Spawn, porób jakieś dokłądniejsze fotki, bardzo jestem ciekaw wnętrza i komory silnika tego malca oczywieście jeśli to nie problem
  
 
Spoko Gonzo będą na pewno w przyszłym tygodniu bo fotexy chce porobić już z czarnymi klapami, poproście Pitera
  
 
Tak powinny wyglądać swapy, kompleksowe podejście do tematu.
  
 
Jutro będą nowe foty wnętrza silnika i budy już z założonymi laminatami Piter je wstawi. pozdro
  
 
przy budowiem swapa jedno jest ważne aby nie drutować bo w końcu i tak się wyda nawet więcej kasy a zawsze bedzie do dupy, w aucie Spawna własnie nie było czegoś takiego od początku do końca wszystkie części z wysokiej połki nie oszczędzane i dzięki temu wszystko bangla i sie nie sypie, pozdro i gratuluje debiutu
  
 
Dzięksa Kaza
  
 




  
 
nie wiem czemu ale bardziej mi się podobał z klapami w kolorze nadwozia i bez tych plastików na nadkolach, ale ogólnie spoko malec
  
 
plastiki do śmieci, czarne klapy to kwestia gustu ale maska chyba nie pasuje, i te białe chlapacze okropieństwo, a był taki ładny
  
 
własnie najbardziej mnie razi przednia maska i te czarne nakola tak to jest ok
  
 
Plastiki na nadkolach muszą być bo bez tego nie zarejestrowałbym auta gdyż stwierdzili że koła wystają poza obrys i muszą być te nakłądki :/ mnie one też się nie podobają ale co zrobić. Coś za coś. Klapa jest spoko bo ma wyloty i nie mam takiego upału w kabinie bo czesc ciepła wylatuje właśnie przez nią a chlapacze kwestia gustu ale w codziennym użytkowaniu przydatna rzecz.
  
 
Cytat:
2006-09-27 19:42:24, Spawn_ad pisze:
Klapa jest spoko bo ma wyloty i nie mam takiego upału w kabinie bo czesc ciepła wylatuje właśnie przez nią


klapa owszem jest spoko bo od HNT
tyle że kolor coś nie pasuje, przynajmiej tak mnie sie wydaje że lepiej by było gdyby była pomalowana pod kolor nadwozia z tyłu wygląda spoko
  
 
Ja powiem tak:jest wypas,nierzucaj go na glebe wieksza z tymi kolami i nakladkami wyglada bajecznie! Rekinowki w bialym kolorze daja wrazenie poteznego rantu. Jest MEGA Klapy tez mnie sie podobaja
  
 
Klapa przednia i tak na zime będzie zmieniona na normalną bo przecież by wywiało człowieka Przez wakacje miałem okazje pracować troche przy tym malcu (to ja namówiłem Michała żeby zrobił tego swapa) i klapy sie ładnie prezentują w czarnym macie nie widać ich niedoskonałości po pomalowaniu w kolorze nadwozia powłoka nie prezentowałaby sie specjalnie pięknie. a Czarny mat ma jeszcze ten plus że nie odbija sie od niego w znaczącym stopniu slońce w przednia szybe