CB-Radio... Anteny... - wszystko i nic na ten temat - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-12-20 11:18:05, szmyk pisze:
na którym forum cb jezsli mozna wiedziec ?? mam tez radyjko TTI i chetnie bym sie dowiedział co nie co o tym zakazie uzywania dokładniej [ wiadomość edytowana przez: szmyk dnia 2006-12-20 11:26:06 ]


na www.cb-radio.pl
W dziale TTI 770
  
 
Cytat:
2006-12-20 11:26:47, madzia_83 pisze:
na www.cb-radio.pl W dziale TTI 770



dzieki zaraz przejrze ten temat

teraz chce kupic jakies inne radyjko do drugiego auta myslałem o Cobrze ale nie wiem czy warte to radio jest uwagi
  
 
>>KLIK<< wykaz wyrobów

To już bardziej Alany polecają ale ja się na tym nie znam...
  
 
Cobra to taki tani szumofon... Zamontowałem w busie taką z anteną Lemm AT-900 i wsumie jak na ilosc decybeli jaka jest w kabinie w tym aucie to odbiór jest moim zdaniem nienajgorszy , porównywalne radyjko z U520 XL , no moze ciut lepszy jest U520 ale Herberta nie zamieniłbym na zadne z nich
  
 
Temat coś upadł .

Nikt juz tutaj na forum z cb nie jezdzi ??

Ja ostanio zakupiłem i testuje Presidenta Wilsona z Sirio Turbo 2000 . Zestaw całkiem nie najgorszy lecz jednak jest w tyle za Herbertem I.
  
 
Cytat:
2008-06-19 23:34:02, sterciu pisze:
Temat coś upadł . Nikt juz tutaj na forum z cb nie jezdzi ?? Ja ostanio zakupiłem i testuje Presidenta Wilsona z Sirio Turbo 2000 . Zestaw całkiem nie najgorszy lecz jednak jest w tyle za Herbertem I.


oczywiście że są osoby które nadal z CB jeżdżą. Nadal używam TTI 770 i PF i wbrew opinią że co drugie TTI się psuje - moje działa bez zarzutu od blisko 2 lata
  
 
Bo to trzeba trafić na dobry egzemplach . Trafiłas a dobry wypust i działa bezproblemowo . Słyszałem duzo dobrych opini o tych radyjkach .

Ja mam Cobre DX19 i działa jak na ten model Cobry w miare dobrze. Niedawno kupiłem do Corollki drugą taką Cobre i juz niestety jest nadawczo i odbiorczo duzo gorsza. Szumy , trzaski to norma. W tej wczesniejszej były chociaz tylko szumy a tutaj dochodzą jeszcze inne dzwieki które wydobywają sie z głośnika .

Moge powiedziec ze jako czasem uzytkownik tych dwóch radii to nie polecam ich nikomu. Lepiej dołozyc pare groszy i kupic Unidena 520 niz ten badziew jakim jest DX19. Choć uniden nielegalny... ale kto to sprawdza... nikt....

Ja juz nawet nie poruwnuje tej Cobry do Herberta bo to tak jakby porównyac malucha do mercedesa
  
 
ja nadal mam unidena 510
jak będę miał kilka zł wolnej gotówki to kupię unidena 520,a tego sprzedam
brak rfgaina w mieście to porażka
  
 
Cytat:
2008-06-20 08:59:11, sterciu pisze:
Bo to trzeba trafić na dobry egzemplach . Trafiłas a dobry wypust i działa bezproblemowo . Słyszałem duzo dobrych opini o tych radyjkach .


No wiesz brat używa też TTI i to jeszcze dłużej niż ja i też zero problemów
Myślę, że te złe opinie to na wyrost. To radio jest nie jest jakąś rewelacją ale co się dziwić jak kosztuje tyle ile kosztuje. Ważne, że działa. Jak już kupiłam to radio, pojechałam do sklepu zestroić to facet od razu oświadczył, że długo mi nie posłuży a tu ZONK
  
 
Ja też używam TTI ale 880 i jestem zadowolony
  
 
antenki President ML 145 i Sirio 110 wraz z Alanem 48 multi plus to zestawik wspanialy w uzytkowaniu
  
 
Ja mam starego Presidenta Herberta +antenkę Sirio ML 145(magnes)i nie narzekam.Chyba najlepszy zestaw do mobila.W planach mam zakup jeszcze porządnego sita z echem i wzmocnieniem.Miałem też Presidenta Valerego i też się nieźle spisywał w mobilu
  
 
Sunker, proste tanie radyjko, żadna rewelacja ale na moje jeżdżenie wystarczy
  
 
Cytat:
2008-06-21 21:37:34, Plumoza pisze:
Ja mam starego Presidenta Herberta +antenkę Sirio ML 145(magnes)i nie narzekam.Chyba najlepszy zestaw do mobila.W planach mam zakup jeszcze porządnego sita z echem i wzmocnieniem.Miałem też Presidenta Valerego i też się nieźle spisywał w mobilu



Stary Herbert to dobre radyjko.
Ja mam w osobowych Herberta II asc z sirio supercarbonium , w sprinterze starego herberta współpracującego z tym samym modelem anteny. W Boxerze mam Presidenta Wilsona z Sirio Turbo 2000 w dziurze w dachu. We wszystkich autach mam na uchwycie (albo SF40 niszczący klapy , albo KF150 nie nieszcacy klapy , albo uchwyty rynienkowe w dostawczych) anteny a w Boxerze wykorzystałem dziure w dachu juz zrobioną pod antene od anteny najprawdopodobniej która była od jakiegos telefonicznego zestawu głośnomówiacego.

Mocowanie anteny najlepsze to i radyjko najlepiej sie spisuje dzieki wykorzystaniu tejze "dziury".

Kiedys miałem U520 , teraz ojciec z nim jezdzi z Lemm`em AT 1200 na uchwycie KF150. Mam tez dwie Cobry 19DX. Chyba najgorsze radio jakie miałem. Jedna w Citroenie C25 na Lemm`ie AT900 a druga w Corolli wspólpracujaca z Sirio AS100 na magnesie.

Porównujac te radyjka które mam na jednej i tej samej antenie moge stwierdzic ze najlepiej sie spisywały Herberty. Można powiedziec Herbert I i Herbert II w/g mnie jest porównywalny w tym momencie.
  
 
Ja mam Alana 28 z wykopalisk - z czasów podstawówki - nie było wtedy neta (niektórzy tu koledzy się śmieją, że stację kosmiczną można z niego obsługiwać ) + antenka Sunkler pro na magnesie, do przemieszczania sie od czasu do czasu zupełnie starcza, pomaga uniknąć korków i innych, takich tam....
  
 
ja mam magnuma mx i antenke hustlera 100cm, jak na moje potrzeby starcza.
  
 
U mnie president johnny II ASC + antenka magnes K30 ,mi starczy i jestem zadowolony.
  
 
Ja od 2 lat jeżdżę z alanem 100+ i do tego hastler is-100, tani i skuteczny zestaw. Jeździłem z droższymi innymi radiami i było gorzej. Zestaw godny polecenia.
  
 
He kupiłem teściowi CB
Będzie teraz mobilek
  
 
Uniden 520 10 w + ML145 Sirio + Mass 1620