CB-Radio... Anteny... - wszystko i nic na ten temat - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-08-30 07:33:55, madzia_83 pisze:
Jest bo wykręcać ją mogę tylko gdy będę na uczelni czy na dłuzszych zakupach to i wjeżdżając do garażu mi się nie chce. Chcę zeby sie tylko dało ją zgiąć



anteny z główką DV 27 mają to do siebie ze dzieki motylkowi sie szybko je demontuje oraz dają sie wygiąc co moge stwierdzic na podstawie lemm`a ` którego miałem w poldku , natomiast magnesówka raczej szybciej sie od dachu odklei
  
 
Cytat:
2006-08-30 10:19:23, rogacek pisze:
w samochodzie. popatrz na stronę wybierz co chcesz a ja wyslę ci ceny.



no to podeślij za ine sprzedasz 520xl
i najchętniej Presidenta ML-145 do tego...

pzdr
  
 
właśnie
Rogacek, daj znać ile za zestaw 520xl plus hustler,plus wtyk do zapalniczki
  
 
powiedzmy 520xl za 320 złotych, antena HUSTLER IC-100 za 99 zetów, president 135 zetów, wtyk gratis
  
 
Cytat:
2006-08-30 10:01:48, rogacek pisze:
dla klubowiczów duże rabaty ) cb i inne [ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2006-08-30 10:02:29 ]



Jak dasz mi rabat z 300 na 200 to zamawiam
PS. Najtanszy Alan jest po 250 zł - dobre to?? Aha i jeszcze jakie z tych radyjek jest najmniejsze abym mogła je gdzieś zamontować??


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-08-30 11:49:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-08-30 11:50:40 ]
  
 
100 rabatu??? jak kupisz 3 radyjka to dam ci 100 w sumie.

alan taki sobie. w sumie nie kupił by dla siebie. wszystkie są małe
wymiary masz na stronie
  
 
Rogacek, bez urazy, ale musisz chyba zajrzeć na Allegro i poweryfikować niektóre rzeczy

mówiac duże rabaty dla klubowiczów a dając 8% dla Madzi... no sorry, ale rozśmieszyło mnie to

rabat zaczyna się dla mnie od 20%... wtedy możemy porozmawiać
duży rabat to 30-40% w zależności od towaru i zamówienia

pzdr
  
 
kup tira CB to dostaniesz duzy rabat. . 320 zetów za unidena 520 xl nówkę z legalnego źródłaz fakturą to dobra cena. owszem są tańsze na rynku. jak chcesz to kupuj na allegro. pozdro

a tu masz linka na allegro tańszego od mojego
uniden
  
 
No i dlatego kupię przez Allegro bo mimo żem klubowiczka to dostałam mały rabat (a miał być duży)


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-08-30 13:07:56 ]
  
 
mam nadzieję że będziesz zadowolona. po zakupie radia i anteny jedź do punktu na strojenie. koniecznie!!
  
 
Akurat nie dziwie sie tym cenom. Te z allegro sa naprawde niskie w porownaniu ze sklepami internetowymi czy (zwlaszcza) sklepami stacjonarnymi. Kolega E9 od ktorego ja kupowalem radio tez pisal ze konkurencja ze strony allegro jest za duza. Dla kilenta to lepiej, choc w przypadku problemow wiadomo ze przy kupnie z allegro roznie moze byc.
  
 
Cytat:
2006-08-30 12:32:31, rogacek pisze:
kup tira CB to dostaniesz duzy rabat. . 320 zetów za unidena 520 xl nówkę z legalnego źródłaz fakturą to dobra cena. owszem są tańsze na rynku. jak chcesz to kupuj na allegro. pozdro a tu masz linka na allegro tańszego od mojego uniden



wiem, obserwuję tą aukcję i jeszcze kilka innych, np

faktura jest mi średnio potrzebna, wystarczy paragon i homologacja

strojenie obowiązkowo, inaczej może się okazać że nawet na najlepszym sprzęcie będzie kiepski odbiór...

pzdr
  
 
no tak. ciekawe czy jak poprosisz fakturę to ją dostaniesz za tą cenę?? podejrzewam że okazę się że to cena plus VAT więc urząd skarbowy może się tym zainteresować. paragon to dowód legalnej sprzedaży więc też plus vat. ja mam legalną działalnośc więc nie mogę sprzedawać bez vat.
  
 
właśnie dzwoniłem. firma istnieje od 1992, 295zł z fakturą, do tego przesyłka

pzdr dla zdrowej konkurencji
  
 
Niedaleko mnie jest sklep z CB radiami - muszę tam zaglądnąć i pooglądać ceny. Może tam też stroją anteny.
  
 
to dobrze. ostatnio kupowałem na allegro od gościa i własnie tak proponował. cena na allegro plus vat.

ja mam małą firmę i mam takie ceny jakie mam. wolny rynek więc każdy kupuje gdzie chce. ja tam nie narzekam na zbyt. sprzedaż 310 zetów za 520 XL nie jest dla mnie opłacalna.
  
 
no, tacy też są ale bierze się to z szarej strefy... jakby podatki były normalne to by ludzie nie kombinowali... a jak ja coś sprzedaję i ja mam zarobić 50zł a podatkowy 80 to już mnie piana bierze i stąd potem są różne formy sprzedaży

pzdr
  
 
wykonałem dziś z 5 telefonów do sprzedawców z allegro
2 nie miało 520, mimo że aukcje byly wystawione
2 nie miało hustlerów, ostatni miał radio i antenę, a skonczyły sie wtyki do zapalniczek, mimo ze w aukcji jest opis że wtyk gratis

ten ostatni-bez wtyczki-link który podał marcinm- wydawał się dośc rzeczowy, pozatym radio plus antena wyjdzie 380,plus przesyłka 8 zł, wtyk kupię na miejscu-2 zł, plus strojenie 10-15 zł
w sumie chyba nie drogo
  
 
Cytat:
w samochodzie. popatrz na stronę wybierz co chcesz a ja wyslę ci ceny.



na jaką stronę?
  
 
link