Cześci blacharskie FSO ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos z szanownych klubowiczów orientuje sie czy istnieje jeszcze produkcja czesci blacharskich (konkretnie maska przednia ) w fabryce na Żeraniu. Pytam bo doszły mnie słuchy ze fabrycznej blachy juz nie kupię. Jakie sa ceny takiego elementu w Warszawie.
  
 
Dlaczego masz nie kupić fabrycznej blachy?
Dla przykładu do Warszawy/Syreny można nawet dziś kupić fabryczne blachy (te są najdroższe)
Tak więc z blachami do Poloneza/FIAT-a jest tak samo.
Tyle tylko że jak Fabryka (ew.) nie robi już blach to na rynku zaczynają pojawiać się produkty rzemieślnicze i trzeba patrzeć co się kupuje.
A fabyczne elementy zawsze się znajdą (generalnie im starsze tym bardziej astronomiczne mają ceny)
  
 
W którymś z wątków temat był już poruszany i były tam namiary na firmę, która robi sporo elementów blacharskich, jeżeli komuś się przypomni to proszę, niech wpisze adres - mnie też sie przyda na przyszłość

  
 
ta firma to chyba http://www.kott.pl.
Tylko czy mi sie wydaje, czy jakby mniej jest tych elementow do Poloneza...

pozdrawiam
cybertec
  
 
W Starogardzie Gdański rowniez jest hurtownia ktora zaopatruje blachy i inne rzeczy.... nasze sklepy i servisy. Napisze pozniej link do ich stronki .. musze poszukac.
  
 
Cyli produkuja ? Czy przejeły to inne wytwornie blacharskie z lepszym lub gorszym skutkiem
  
 
Cytat:
2005-01-23 12:57:09, cybertec pisze:
ta firma to chyba http://www.kott.pl. Tylko czy mi sie wydaje, czy jakby mniej jest tych elementow do Poloneza... pozdrawiam cybertec



Faktycznie, było tego duuuużo więcej . Być może nadal produkują, ale na zamówienie = drożej - trzebaby się dowiedzieć.
  
 
Ja dodam tylko,że jakość blach rzemieślniczych woła o pomstę do nieba!Lepiej szukać dłużej,zapłacić więcej ale mieć porządny element a nie gówno z podłej blachy,wyglądające jak wyklepane młotkiem i kompletnie nie pasujące do nadwozia.Ostatnio montowałem rzemieslniczy błotnik do Caro - przesunięcie otworów pod śruby mocujące sięgało 15mm...
  
 
Kao ma racje, a czesci sa pochowane po garazach/piwnicach tylko trzeba je szukac - mi sie udalo i dla kombi kaowca mam w garazu - blotnik tylny prawy (do kombi) jak i pas tylny (do kombi)
  
 
Odświeżam wątek...
Nie wiecie gdzie dostane tanio progi nowe do Df'a rzemiosło raczej i te części pomiędzy progiem wewnętrznym i zenętrznym czyli te dziurkowaną blachę.

O ile wiem gdzie dostać same zew. progi w cenie 24 zeta za sztuke tak tamtego nie ma.
(Teren Warszawa + okolice)
  
 
Gdzieś na ul. Arkuszowej jest spory wybór nowych blach(zamienników), tylko nie wiem czy napewno do polskich też mają....
  
 
Cytat:
2005-02-09 15:19:33, Marcin1608 pisze:
Gdzieś na ul. Arkuszowej jest spory wybór nowych blach(zamienników), tylko nie wiem czy napewno do polskich też mają....



Jeśli czhodzi o:

BHMD Hurtownia Motoryzacyjna
01-934 Warszawa, ul. Arkuszowa 10
woj. mazowieckie
tel. (022) 864-04-64 fax. (022) 864-04-68

to dzwoniłem tam - nie mają nic do 125p
  
 
jak chcesz to ja mam wszystko, w tym próg oryginał
  
 
pod tym numerem: (22)668 48 24
w tej chwili nie mają na składzie, ale lada dzień mają mieć (coś koło 21 PLN - podciągi do DF-a)
(Sam szukam błotnika przedniego do malucha, ale standard i troche cieżko coś znaleść - już "pół Polski obdzwoniłem"...)
  
 
potrzebuje orginalny błotnik przedni prawy i pas przedni do kanta.
  
 
Części różniste (blacharskie i wszelkie inne) do FSO, PN...

WSPÓŁCZESNE PRYWACIARSKIE

około 100 różnych wytłoczek nadwozia
 
 
Cytat:
2005-02-10 21:18:28, Anonymous pisze:
Części różniste (blacharskie i wszelkie inne) do FSO, PN... WSPÓŁCZESNE PRYWACIARSKIE około 100 różnych wytłoczek nadwozia



No tak okej ale co gdzie kiedy? Sam cennik to mi nic nie mowi
a pod domeną jest POLMO-ZBYT Hurt-Detal Stanisław Wasilewski to przede wszystkim salon samochodowy FIAT-a. i jeszcze na dodatek gdzies w Sierpcu...
  
 
Poprostu znalazłem to w sieci i wrzucilem jako ciekawostke (anonimous bo wylogowałem sie przez przypadek)

Nic więcej niż tam widac nie powiem, bo sam nie wiem.
Data nie jest najświeższa, ale myślę że do dzisiaj sporo jest dostępnych z tego części)

Ja dziś w poszukiwaniu starego błotnika do 126p, znalazłem kilka firm w Warszawie (i nie tylko) które tym żelastwem handlują.

O fabrykę jest cieżko, co nie znaczy że nie jest możliwe jej zdobycie, a ceny pozostawiam bez komentarza.
  
 
poszukuje jakiejs firmy z czesciami do poldka przejsciówki 90r z okolic Ciechanowa, ewentualnie stolicy potrzebuje progów, błotnikow przod i kilku jeszcze, chce jakis nr tel lub adres firmy ktora robi dobre zamienniki, znalazlem na allegro blotniki przod ale nie pisze czy fabryka czy rzemiosło, kosztuja 55zl za sztuke, oplaca sie najgorsze ze to ciezko spotykany model, stary typ blotnika a kierunek juz jak w caro
  
 
Jak rozroznic czy dany element blacharski to oryginał lub rzemiosło?? czy fabryczne formy zostawialy jakies numerki, znaczki etc???
dzieki za pomoc