POLONEZ ORICARI - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za taka decha czul bym sie jak za sterami bombowca
  
 
Dobra, nie daje sie wiecej prosic - zdjecie tej deski w prawie naturalnych rozmiarach sa juz na mojej stronie wraz ze zdjeciami tego sedana - prosze bardzo
Moja strona FSO - przewin do roku 1994-95

Jak Wam sie podoba?

Pozdrowka
Adamus
  
 
deska dosc podobna do tej z Plusa. Widac ze juz w tamtym roku powoli ewoluowali w tym kierunku. Ogolnie podoba mi sie wysuniecie i zwrocenie do kierowcy konsoli srodkowej. Fajnie to wyglada
  
 
Adam, dziwie się że wcześniej na to nie wpadłeś.... Przecież NOWA DESKA ROZDZIELCZA to bylo nie do pomyślenia ówcześnie... a jak diametralnie zmieniła wnetrze....
  
 
Wydaje mi się chłopaki, że nazwa producenta ospojlerowania do poloneza to jednak nie ORICARI tylko ORCIARI
A swoją drogą nigdy nie słyszałem o takiej desce rozdzielczej
POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
2003-05-09 10:49:47, CAmaRO pisze:
nie ORICARI tylko ORCIARI




Zgadza się....ale i tak każdy wie o co biega....
  
 
Z ta decha to sprawdze kto ja projektowal - jakos nie pamietam, aby wtedy byla ona okreslana jako ORCIARI.

Spojlery jak najbardziej!

Pozdrowka
Adamus
  
 
hmmm to i nagrzewnica musiala byc inna do tego.
Fajne tylko czemu takich nie robili ????????????
  
 
no cóż,jezeli chodzi o pisownię ORCIARI czy jak tam sie to pisze,to mozliwe ,ze zle napisalem.

Adamus:Rodzynek z Dąbrowy różni sie od tego na zdjęciu.On ma czarne nielakierowane spoilery i kierownica jest taka jak w fotkach na forum.I dodatkowo są inne fele.Co do naklejek ATU PLUS ,to wyglądają na fabryczne,gdyż różnią się od naklejek na plusach ,bo dodatkowo znajdują sie na tylnych słupkach.Mam nadzieje,że uda mi sie go sfotografować.
  
 
Co do tej deski to pamientam ze w 1995 r w programie 4x4 na Polsacie byl pokazany 3-4 minutowy filmik z prezentacji tego modelu z tą deską. Film ten był naprawde fajnie nakrecony nawet kiedys miałem go na kasecie ale pewnie uległ skasowaniu. Ale napewno w archiwum programu 4x4 jest i mozna ich poprosic aby puscili go w jakims programie ponownie albo podzielili się z nami tym materiałem.
  
 
Cytat:

Adamus:Rodzynek z Dąbrowy różni sie od tego na zdjęciu.
On ma czarne nielakierowane spoilery i kierownica jest taka jak w fotkach na forum.I dodatkowo są inne fele.Co do naklejek ATU PLUS ,to wyglądają na fabryczne,gdyż różnią się od naklejek na plusach ,bo dodatkowo znajdują sie na tylnych słupkach.Mam nadzieje,że uda mi sie go sfotografować.


Nie upieram sie, ze to ten sam - nie widzialem go na zywo.
Felgi w sumie latwo zmienic, spoilery tez ale nie koniecznie musialo tak byc.
Co do naklejek - samochod powstal w 1995 roku i zapewniam Cie, ze wtedy nie znana byla nazwa "Plus".

Bardzo licze na zdjecia

Pozdrowka
Adamus
  
 
Adamus weszłem na twoją stronkę i nie ma tam tego zdjęcia, no przynajmniej u mnie na monitorze go nie widać. Przewinołem do 1994 roku i nic.
  
 
A gdzietam zdjęcie jest i to bardzo ładne (duze)
  
 
Byłem przed chwilą jeszcze raz i na serio nie ma tam tego zdjęcia. Dajcie jakiegoś innego linka albo coś.
  
 
No ja tez pamiętam,jak pokazywali tą deskę,pamiętam,że złościłem się,bo pokazywali zblizenia detalików i duperelków,a nie było rzutu ogólnego.Więc w sumie nie wiem,jak ona cała się prezentuje.
  
 
Jak nie ma jak jest? Tylko trzeba zaczekać, aż się zdjęcia otworzą!
  
 
Cytat:
2003-05-09 11:57:26, MaciekW pisze:
hmmm to i nagrzewnica musiala byc inna do tego.
Fajne tylko czemu takich nie robili ????????????




bo weszlo Daeewo i wprowadzilo swoje modyfikacje.
  
 
Albo mi sie wydaje albo ta deske przypomina ta jaka jest w Lublinach III
  
 
Jedyne zdjęcia deski rozdzielczej jakie tam są to deska z caro po 93 roku (okrągłe zegary) i kawałek deski z Poldka z fordem. Jak ktoś może to niech mi pośle na maila te fotki mebig@poczta.onet.pl
  
 
Zdjecia sa duze, wiec trzeba troche poczekac!

Adamus

PS
Z ostatniej chwili - juz sa pomniejszone


FSO Polonez 1.5 X Coupe Orzechowy Płomień, 1983

Der Polonez: das ist die Weltanschauung und die testet man nicht

[ wiadomość edytowana przez: adamus dnia 2003-05-09 16:45:56 ]