POLONEZ ORICARI - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak ktos niechce czekac na otworzenie linka to prosze skrot do tego zdjecia ze strony Adamusa
  
 
Cytat:
2003-05-09 16:43:50, adamus pisze:
Zdjecia sa duze, wiec trzeba troche poczekac!

Adamus

PS
Z ostatniej chwili - juz sa pomniejszone




To poprosze maxymalnie duze zdjecia na fsoak@wp.pl
  
 
Jachce taką kierownice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Faktycznie że wyprofilowaniem przypomina tą z lublina 3
  
 
czekam aż wruci mój brat z Polkowic i wezme aparat cyfrowy i pojedziemy z GT na sesje zdjęciową tego poldka i tej niesamowicie pięknej deski
  
 
Malusi ja sie położe na masce to bedzie extra efekt
a tak na powaznie ,to mam nadzieje,ze sie jeszcze zalapiemy na niego
  
 
Śliczna decha. A takie kierownice były czasem montowane w PN-ach. Mój znajomy miał taką (b. pracownik FSO )

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Podobne kierownice , ale nie identyczne montowano w Polonezach Kombi. Jedno mi się w tej desce nie podoba. Jest ona za krótka ( mierząc od szyby w strone kierowcy) w porównaniu ze standartową czy nawet plusa. Być może to złudzenie na zdjęciu, ale poza tym jest bardzo estetyczna i zdecydowanie nowocześniejsza niż w zwykłych Caro. Jak na 1994 rok to i tak wielkie osiągnięcie.
  
 
do fotek oricari dojdą jeszcze fotki coupetki i której pisze w teacie ''polonez coupe ze śląska''
  
 
Cytat:
Podobne kierownice , ale nie identyczne montowano w Polonezach Kombi.

Tu się z kolega nie zgodzę.W kombi znajduje się ohydna(moim zdaniem oczywiście),plastikowa kierownica ze znaczkiem Daewoo.Gdzie jej tam do tej pięknej kiery ze zdjęcia?Kierownica w kombi jest tak cienka,że mozna cholery dostać-osobiście wolę kierownice ze starszych Caro.Ale kiedyś u mojego ojca w firmie był Polonez'95,który miał seryjną kierownicę fabrycznie obszytą skórą.Nie była tak fajna jak ta z fotek,ale również OK.
Cytat:
A takie kierownice były czasem montowane w PN-ach.

I tu się zgadzam Również widziałem parę Poldasków z taką kierownicą.Co do dechy,którą się tutaj wszyscy zachwycają-podoba mi się o wiele bardziej niż "plusowska",ale głownie ze względu na czarny kolor.Pozdrawiam!
  
 
To atu z światłami tylnymi od caro widywałem czasami jak przejeżdzało przez moje miasteczko. Nie wiem czy był to samo ale też miało biały kolor.
  
 
Dzisiaj byłem w Dąbrowie i chciałem zrobić sesje zdjęciową, niestety dowiedziałem się, że polonezik został wczoraj sprzedany za 6tyś zł i kupił go ktoś z Dąbrowy, także poldomaniacy z Dąbrowy wypatrujcie go!
Normalnie mam pecha jeden dzień się spóźniłem
A komis, w którym stał, to bez obrazy ale bardziej wyglądał na szrot niz komis i ja bym tam auta na pewno nie wstawił(obok tego komisu był szrot i tam stały lepsze bryczki)
  
 
Czy mozecie mi podac adres lub nazwe tego komisu, moze telefon?
  
 
a mi sie część tej prototypowej deski w polonezie (dookola zegarów, z lewej i z prawej strony do drążka zmiany biegów) przypomina (i tu pewnie będą zaraz dąsy ) - tą z golfa 2 (zwanego także żuczkiem )
  
 
Cytat:
2003-05-22 16:56:05, Orem pisze:
a mi sie część tej prototypowej deski w polonezie przypomina (i tu pewnie będą zaraz dąsy ) - tą z golfa 2



khem, khem... dąs, dąs
  
 
Golfa jak golfa ale C+ to na pewno. Choćby włączniki na środkowym panelu i wykończenia dolnej części deski- schowek, okolice regulatora świateł.....
  
 
Cytat:
(obok tego komisu był szrot i tam stały lepsze bryczki)



właśnie może jakiś namiar, to może na tym złomie mają motylki (bo jush nie wiem gdzie mam szukać)
  
 
ostatnio widziałęm dwie przyczepki na motylkach
  
 
a ja jedną przyczepke na motylkach
  
 
a ja kolejne dwa bite polonezy bez wlotu do nagrzewnicy (jak to cargo z allegro)