[ pat14_4...& Słowik] - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak przy okazji... jakie to jest obnizenie ?? -60 czy wiecej ciutes ??

-----edit-----
ciapa ze mnie nie zauwarzylem ze juz wczesniej Słowik napisal;p
pytanie nie wazne
-----edit-----


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2006-09-27 11:56:31 ]
  
 
No no no... Bardzo sympatycznie Gleba naprawdę robi wrażenie. Wygląda to jak niezły gwint! Rzeczywiście kolejną modyfikacją powinien być tylny zderzak Osobiście "tak se" mi się widzą felgi. Ale ogólnie super!
  
 
Cytat:
2006-09-26 23:43:30, -OMEN- pisze:
Autko ładniutkie, no ale nie będe się już powtarzał. Co do grilla, to pomimo iż ten od cossiego to rarytas, to wcale nie wiem czy lepiej wygląda, trudno powiedzieć. Ten ostatni jest również bardzo ładny.




Powiem Ci Omen ,że też nie mam w pełni przekonania co do tego ,że od Cossiego jest ładniejszy.Jest rarytasem ale jakoś nie umiem się przekonac do jego założenia.
Zrobię chyba dwie fotki przodu na tych grilach i pomożecie mi wybrac
Wszystko wskazuje na to ,że dokładke też zamienie najlepiej na
taką jak ma Slawas bo ta od trójki za mocno sie odznacza.

A jesli chodzi o połączenie V i VI to mi jak najbardziej odpowiada.
  
 
Cytat:
2006-09-27 08:47:37, Slowik pisze:
Powiem Ci Omen ,że też nie mam w pełni przekonania co do tego ,że od Cossiego jest ładniejszy.Jest rarytasem ale jakoś nie umiem się przekonac do jego założenia. Zrobię chyba dwie fotki przodu na tych grilach i pomożecie mi wybrac Wszystko wskazuje na to ,że dokładke też zamienie najlepiej na taką jak ma Slawas bo ta od trójki za mocno sie odznacza. A jesli chodzi o połączenie V i VI to mi jak najbardziej odpowiada.



ten własnej konstrukcji grill zdecydowanie lepiej pasuje do auta niż ten od cossiego
  
 
no Slowik - tera to je gleba
zresztą, moje zdanie znasz
  
 
Cytat:
Zrobię chyba dwie fotki przodu na tych grilach i pomożecie mi wybrac


Dobry pomysł. Sam bym chętnie zobaczył na dobrze widocznych fotkach, z własnej ciekawości takie porównanie.
Fotki natomiast wychodzą Ci coraz ciekawsze. Mi najbardziej podoba się ta z za węgla .
Czym ładniej auto wygląda, tym więcej fotek chce się robić .
  
 
Cytat:
2006-09-26 21:04:07, mss pisze:
no gleba konkret...a;e do Vinca to Ci daleko



no i po co nizej?? wtedy wyglada juz tylko gorzej:] tak jak masz teraz jest rewelka!! jeszcze bym na twoim miejscu tylke klamki zaspawal ale tak ogolnie to autko rewelka, mimo iz jest 4-drzwiowe
  
 
Cytat:
2006-09-26 21:01:04, Slowik pisze:
Tak więc od wczoraj śmigam na nowym zawiasie od Icemanika. Wrażenia z jazdy są extra. Ten zestaw to amorki Bilstein i sprężyny przód Weitec a tył Powrtech. Przy okazji wielkie dzięki dla Micaba A tak to wygląda: [ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-09-26 21:02:05 ]



bardzo podoba mi się przód auta, będąc na twoim miesjcu nic bym już tutaj nie zmieniał!!!


[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-09-28 18:08:41 ]
  
 
Cytat:
bardzo podoba mi się przód auta, będąc na twoim miesjcu nic bym już tutaj nie zmieniał!!!


Warto zmienić lampy na RS. Będzie jeszcze większy kot .
I z tego co wyczytałem, to chyba jest taki plan.
  
 
piknie poprostu!!!zdradz tylko tajemnice jak i z czego sa wykonane progi.To jakas nakladka czy dospawana blacha?w kazdym badz razie wyglada fajnie!
  
 
Cytat:
2006-09-27 19:22:08, pytlar pisze:
no i po co nizej?? wtedy wyglada juz tylko gorzej:] tak jak masz teraz jest rewelka!!



Pytlar w tej sytuacji zgadzam się z Tobą w 100%.
Nie mam potrzeby z nikim rywalizować,to nie o to chodzi.
Czerpie radość z tego jakich zmian dokonuje,a jeśli w tym wszystkim podoba się to wam to juz całkiem rewelka.
Ja tym autem robie koło 2000 km miesięcznie i nie wyobrażam sobie jazdy na niższym zawiasie gdyż często pojawiam sie we Wrocławiu tak więc na bank już niżej nie będzie.

Jeśli chodzi zaś o przód to tak jak napisał OMEN będą lampki od RSa,ale najpierw muszę zadbac o bezpieczeństwo tzn autko śmiga do warsztatu na renowację podłużnic i konserwację podwozia

Przy okazji wielkie dzięki wszystkim za komentarze
  
 
no no gleba idealna autko siedzi tak jak powinno, a co do grilla to samoróbka mi sie wydaje lepsza wkońcu nikt takiej niema.
Autko jest jak najbardziej git tera ino go postawqic na jakis felach z rantem
  
 
Cytat:
2006-09-27 20:10:21, kaes pisze:
piknie poprostu!!!zdradz tylko tajemnice jak i z czego sa wykonane progi.To jakas nakladka czy dospawana blacha?w kazdym badz razie wyglada fajnie!



Hehe to nie jest tajemnica, to jest samróbka również.
Jest to wygieta i dospawana blacha.
  
 
cholera naprawde fajnie wygląda, widać że robiony z głową!
  
 
a ja nadal uważam że na grillu od cossiego wygląda lepiej, chociaż na tym też jest bardzo fajnie....
w sumie z zewnątrz brakuje mu tylko zendera, lamp od RS i jakichś bardziej fikusnych alusów (może 16" ) nic więcej do szczęścia nie trzeba....
  
 
załóżmy ze wezniesz 4 osoby do auta, bedziesz potrafił skręcać wtedy?? Nie masz duzo miejsca miedzy błotnikiem a kołem
  
 
Cytat:
2006-09-28 08:50:17, kiepas96 pisze:
załóżmy ze wezniesz 4 osoby do auta, bedziesz potrafił skręcać wtedy?? Nie masz duzo miejsca miedzy błotnikiem a kołem




Jak zabiore załóżmy 4 osoby to wtedy jadę tylko prosto.
Jak skręcam to wysiadaja, po czym za chwile wsiadają i jedziemy dalej.Trochę to uciążliwe na dłuższych trasach no ela czego się nie robi dla fajnego wyglądu auta


A tak całkiem na powaznie to jest normalnie ,tzn tak jak wcześniej nie ma najmnieszego problemu.Na tym zawiasieto auto naprawde bardzo mało siada przy obciążeniu więc żadnego tarcia nie ma no chyba ,że hokejem
  
 
No co się będę powtarzal, jest gitarra i tyle Podoba mi się, wcale nie musi być niżej Natomiast co do grilla to ja bym ten zostawil Ale zrobisz jak uważasz
  
 
Ten grill to chyba jest teraz identyczny jak oryginalny RSa ?
  
 
Cytat:
2006-09-28 14:47:26, -OMEN- pisze:
Ten grill to chyba jest teraz identyczny jak oryginalny RSa ?



Powiem Ci Omen ,ze nie mam pojęcia bo na żywo nie porównywałem.
Widzialem tylko fotki,na których to mam wrażenie ,że od RSa jest troszkę mnieszy.
Jakby ktoś mial fotke RSa z tym grillem ale bez znaczka to niech wrzuci