19-20.07...NORTH SPOT pod patronatem LKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i co z tym miejscem bo jak narazie to nie zabardzo wiem może to Borne by było dobre co prawda to jakieś 380km do Łodzi ale to nie istotne byle by było się gdzie przespać(oprócz samochodu) ale jakby było bliżej to bym nie płakał.
To jak będzie?
  
 
No, Panowie... widze, ze pomysl sie rozwija cieszy mnie to...

niestety coraz bardziej zapowiada sie na to, ze wybyje do Grecji na kilka tygodni, a jesli dobrze pojdzie to na cale wakacje - znalazlem z kolega pewna przystan gdzie byc moze beda potrzebowali wykwalifikowanych zeglarzy... zobaczymy...

tak czy siak POWODZENIA!


  
 
coś temat lekko ucichł a ja w dalszym ciągu nie wiem gdzie ma się odbyć to spodkanie choć co prawda jeszcze troche jest czasu ale nie widze propozycji
  
 
Przepraszam wszystkich, ktrórzy tak oczekuja jakichś detali, ale ja aktualnie mam sesje i jestem po uszy zawalony robota.

Sesja konczy sie kolo 13 czerwca i wtedy bede szukal jakiegos fajnego miejsca.

Ale może ktos z klubowiczów tez podpowiedzial by jakies ciekawe miejsce na north spot. Przypominam - w gre wchodz rejony ograniczone 3 miastami Chojnice, Olsztyn, Toruń.

Czekam na wszelkie propozycje i ludzie pomocy, bo sam nie uciagne tego tematu.
  
 
tylko dobrze by było żeby w okolicy było się gdzie przespać oprucz auta i namiotu może jakieś kwatery lub ośrodek (z tym może być ciężko o tej porze roku) ja niestety nie znam tych terenów bo bym chętnie pomógł
  
 
Kolega zproponował mi tereny koło Grudziądza
Nigdy tam nie byłem ale jeśli poznam szczegóły dam wszystkim znać



pzdr
CHIO
  
 
Czekam z niecierpliwoscia na wszelkie propozycje.

Pozdrawiam
  
 
wiecie co, w Borsku (nad jeziorem Wdzydzkim), jest w lesie opuszczone lotnisko wojskowe(radzieckie), jest duzy pas startowy betonowy (konca nie widac), duzy plac, fajna okolica i niedaleko jezioro, moze tam by zrobic zlot , jakies wyscigi, grill, ognisko.Co wy na to????A to ok 70 km od Gdanska.W okolicy jest pelno osrodkow wypoczynkowych, tylko trzebaby bylo zarezerwowac noclegi.A mozna tez spac na lotnisku pod chmurką.

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-06-12 17:50:58 ]
  
 
Niestety z Grudziadza chyba niewiele wyjdzie
ale z tego co wiem w Borsku spotykali się koledzy z FSO AK
Na pewno będą znać panujące tam warunki



pzdr
CHIO
  
 
wiesz chio, ja warunku znam bo bylem tam nie raz
  
 
Więc jesli możesz to przedstaw je pozostałym klubowiczom tzn. ceny itp. a ja postaram się być na tym spotkaniu
Mam wielką ochotę poznać "grupę północną" osobiście


pzdr
CHIO
  
 
poszukam cen w internecie bo jak bylem na imprezie firmowej w Borsku to zaklad pracy za wszystko placil, a co do lotniska to jest darmowe, tam nikogo nie ma, jest opuszczone ale utrzymane bo co jakis czas sa tam jakies zloty.Bylem juz na niejednym.
  
 
Borsk to wymarzone miesce sam byłem tam na zlocie Capri.pl w maju! Ale niestety dla kolegów z Białegostoku to jest troche za daleko - ja zastanawiam sie na okolicami Ostródy - zna ktoś z was te tereny???

Poszukam cos w internecie w weekend.
  
 
Ostróda kojaży mi sie z McDonaldem na trasie 7
  
 
Panowie ale macie problemy!!!!
jak ktoś będzie chętny to czy 50 cz 150 km to i tak przyjedzie, weście pod uwagę że ja też zapowiedziałem swój przyjazd i czy będzie to z Łodzi 200 cz 300km to nie robi mi to za wielkiej różnicy byle by było gdzie się przespać w normalnych warunkach bo nie będę sam tylko z polowicą i raczej pod chmurką odpada a to i tak dwa dni także chyba zdecydowana większość liczy się z noclegiem
  
 
Masz racje - nigdy nie bedzie tak,ze kazdy będzie miał po równo kilmetrów do zrobienia na zlot.Nasz polska to kraj nie mały i niestety te parędtówke czsem trzaba zrobic,zeby sie pobawić
Pozdr
Paweł
  
 
a oni się kłucą o parenaście kilometrów nie kumam tego
  
 
Nikt sie nie kłóci

Mam namiary na wszystkie ośrodki w Borsku, wiec jakby co moge podzwonic, ale trzeba ustalić jeszcze dokładny termin.

Grzesiu to jak, jedziesz?
  
 
Chlopaki, BORSK odpada, dowiedzialem sie ze w zeszla sabote na zlocie mial miejsce wypadek i jakis koles zginal, lotnisko zamknela policja.
  
 
W takim razie dyskusja co do miejsca trwa nadal...