19-20.07...NORTH SPOT pod patronatem LKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem za tym aby coś wykombinować na połnocy polski !!! NA ostatnim zlocie nie mogłem być ponieważ, miałem wesele w rodzinie, ale we wrześniu to już my z Grześkiem się pojawimy !!! JOHNY Pozdrowienia z Mazur.
  
 
Johny,w tej chwili mówie ze 95% pewnoście ze na wrześniowy zlot jadęto chyba dośc duzo,zwarzywszy na to ze nie znany jest termin dokładny i miejsce
Pzdr grzesiek
  
 
Mam małą propozycje 28 i 29 czerwca w Toruniu odbywa się AUTO TUNING SHOW TORUŃ , co wy na to jak by nie patrzyć połnocna polska , jest tylko mały problem z tego co sie orjentuje cena wjazdu ok 50 pln troche ...jówka.
  
 
Ten niezarejestrowany to bylem ja lewar
Sorki
 
 
Lewar - jak najbardziej zapraszam do organizacji. Bedziemy zaszczyceni.

PS. Trzeba by bylo sie spotakc.
  
 
no wlasnie dopiero teraz to czytam, ze bylo spotkanie. Modem, wiecie jak jest. sorki, przegapilem
  
 
a wlasnie, to moze ja podam tyel kom. 608 470 290. bo ja tu forum to nieczesto czytam. jak by cos, w kwestii spotkania sie, to moze sie przydac.
pozdr.
  
 
Jak cos sie bedzie szykowac to nie omieszkam powiadomic, a jak narazie czekam na propozycje gdzie mozemy urzadzic ten NORTH SOPT w wakacje???
  
 
mysle ze borny sulinow to dobre miejsce
  
 
Myslę,że bardzo dobre. W razie czego mam namiary do gościa , który tam takie imprezy już "obsługiwał". Kwater bez liku i jest też niedaleko (nad jeziorem Pile)pole biwakowe w razie czego.
Pozdr
Paweł
 
 
Niestety dla kolegów z Białego jest to troche za daleko, ale może dadza sie namówić. Dla mnie Borne Sulinowo - bomba. Chcialbym zobaczyc to miasteczko widmo.

Pozdrawiam

PS. Czekam na dalsze propozycje.
  
 
Racja dla Białegostoku ( i nie tylko) do strasznie daleko. Ale ja myslałem o tym Bornym raczej bardziej "perspektywicznie" a nie o tym spocie , który teraz chcecie soboe zrobić.Teraz to pewnie znajdziecie lepsze miejsce. Borne możemy potraktowac jako jedną z możliwości. Może na następne lata??
Chodzi mi po głowie coś w rodzaju "letniego LADA Campu" Czyli miejsca , w którym załózmy przez cały lipiec można by się umawiać i zawsze ktoś kogoś mógłby spotkać , a wyznaczyć na przykład jakiś jeden czy dwa weekendy , w które przyjechałoby więcej osób. trzeba by tylko znaleźć jakieś naprawdę fajne miejsce , które odpowiadałoby prawie wszystkim.(bo niestety nigdy wszystkim nie bedzie odpowiadało- co jest zresztą zupełnie zrozumiałe). Znam takie miejsca na Suwalszczyźnie , na mazurach i Warmii, albo nad Biebrzą. Pewnie Wy też więc można coś tam zawsze wymyslić Nie?
Paweł
 
 
Moi drodzy - coś się powoli klaruje

Co powiecie na termin 19,20 lipca???

To jest bardzo luźna data, wiec jak komuś nie odpowiada to niech zapodaje inne propozycje
  
 
Borne Sulinowo jak najbardziej, termin też niczego sobie. Po egzaminach , tak w sam raz na wyluzowanie!
  
 
Klaczysław,niestety Borne sulinowo odpada,to ma być w trójkącie Torun,Olsztyn i coś tam jescze(w pierwszym poscie Leszek to napisałdata jak narazie moze byc
Pxzdr Grzesiek
  
 
Ok! Może coś opuściłem. Trójkąt też pasuje.
  
 
no Panowie, czas aby zacząć powoli krystalizować czas i miejsce.
  
 
czas 19,20 lipca
miejsce - nadal czekam na propozycje

ja mam teraz kongo - sesja, zaliczanie, praca itp.

moze ktos zna jakis ladny osrodek w okolicach olsztyna, torunia???
  
 
co do daty i miejsca to mnie osobiście rurka ważne że wakacje(dla co niekrórych) nie dla mnie bynajmniej ale chciałbym zabać swoją drugą połowę która chodzi na studia i dlatego nie stawiłem się w sulejowie choć miałem wielką ochotę i nie daleko przy okazji.
w każdym razie tak na 100% będę wiedział jutro czy mi pasi ale podejżewam że się stawię i to obojętnie gdzie
  
 
Strasznie sie ciesze, ze poznam ciebi i twoje 2,0