Ambitne plany Lady - text ze strony Auto-Świata.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przeglądałem przed chwilą stronę "Auto-Świata", bo miałem pytanie na ich forum. Przy okazji zobaczyłem text o sprzedaży Lady w Polsce. Oczywiście przeczytałem go i postanowiłem przekopiować na nasze forum. Oto text:

"Importer Łady, firma Ascord, zamierza w tym roku wzmocnić pozycję rosyjskiego producenta aut na polskim rynku. W tym roku importer planuje sprzedać około 2,5 tys. samochodów. Być może dla podniesienia prestiżu firmy w połowie roku do sprzedaży trafi także Chevrolet Niva produkowany przez spółkę AvtoVAZ i General Motors.
Ascord zapewnia, że nowe Łady spełniają normy emisji spalin Euro 3. Oferowane są z roczną gwarancją ograniczoną limitem 30 tys. km przebiegu. Od lutego gwarancja będzie dwuletnia z limitem 35 tys. km. Od maja auta Łady zostaną wyposażane w układ wspomagania kierownicy. Obecnie działa 12 punktów dilerskich. Planuje się, że w przyszłości ich liczba wzrośnie do 30. Dyrektor Ascorda Leszek Buczyńskma nadzieję, że po wejściu Polski do Unii Europejskiej ceny rosyjskich samochodów staną się jeszcze bardziej konkurencyjne ze względu na mniejsze cło. Auta spoza europejskiej strefy celnej, w tym także z Rosji, obłożone są obecnie 35-proc. cłem (w krajach Unii wynosi ono 10 proc.). Po obniżeniu ceł do poziomu unijnego najtańszy model Łady w Polsce będzie kosztować około 25 tys. zł. Ascord w 63 proc. jest własnością spółki ASC zajmującej się m.in. leasingiem i sprzedażą samochodów Chrysler oraz Jeep, a reszta udziałów należy do Sobiesława Zasady".


Jak tylko problem z serwerem klubowym bedzie załatwiony, to można będzie wrzucić ten text na stronkę

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-01-03 18:32:42 ]
  
 
Dzieki Miły!
Widzę,że czuwasz . ja jakos ostatnio nie za bardzo oglądam gazety.
Dobrze, że w koncu coś sie zaczyna z ładą w Polsce dziać
Paweł
 
 
Ja niestety też motoryzacyjnych gazet nie czytam. Po prostu oszczędności, bo kieszonkowe wolę dorzucić na rower. A szkoda bo chętnie by się przeczytało jakiś "auto-świat" albo podobną gazetę. W takiej sytuacji muszę zadowolić się tylko dodatkiem "auto-moto", który jest dodawany w każdą środę do naszej bydgoskiej gazety "Express Bydgoski".
  
 
no nie zapominajmy o internecie który powoduje że wydawanie pieniędzy na gazety moim zdaniem to lekki bezsens
Tutaj jest wszystko to samo a nawet więcej
  
 
Ja Auto Świat kupuję od pierwszego numeru.Z jednej strony to przyzwyczajenie,a z drugiej fajnie iśc sobie do pewnego miejsca w mieszkaniu z najnowszym numerem AŚ,zająć to miejsce tak,żeby się inni członkowie rodziny dobijali hehehe.Ja wolę artykuły w gazetach niż w necie.
Pzdr Grzesiek
  
 
A tym bardziej ja, który nie płacę za internet nic (mogę korzystać ile chcę i przez to się uzależniłem) nie muszę kupować gazet. A ten bezpłatny internet jest możliwy dzięki temu, że firma gdzie ojciec pracuje ma stałe łącze ISDN chyba, mieli wolne numery więc pracownicy skorzystali, a firma płaci stały abonament niezależnie od czasu chodzenia po sieci.
  
 
Nie no warto czasem kupic jakąs "prawdziwą" gazete.
 
 
Może i warto, tylko, że ja niestety mam na co zbierać kasę i w moim przypadku każda złotówka jest cenna (podobno kto zbiera grosze ten będzie kiedyś bogaty) . Więc pozostaje mi jak wspomniałem cośrodowy bezpłatny dodatek do bydgoskiej gazety. Oprócz tego jeszcze w każdą sobotę oglądam na Polsacie "4x4", no i oczywiście internet. W moim przypadku myślę, że mam już dosyć dobry dostęp do motoryzacyjnych wieści. Ale mimo to możnaby sobie coś jeszcze kupić, tylko oszczędności...
  
 
Miły
Widze ,ze masz bardzo racjonalne podejście do rzeczy
 
 
Ja też dostęp do netu mam tylko w pracy (Neostrada Plus). Niestety nie zawsze jest dostęp i to nie z naszej winy (tak poprostu działa TP S.A.). A, że godziny pracy ch***** to i z obecnością w necie czasami jest słabo.

A co do czytania gazet to najlepszym miejscem jest to wymienione przez Grześka. I to też nie zawsze jest czas, więc gazet raczej nie kupuję.
  
 
ja na szczęście dorobiłem się stałego w domciu, ale Grześ ma rację... trudno iść do kibelka z komputerem pod pachą...
  
 
Jak się ma notebooka z GPRS (czy czymśtam) to chyba można...
  
 
GPRS mam ale notebuca się jeszcze nie dorobiłem
  
 
Wszystko przed Tobą -> jak się dorobisz, to wtedy ... kibelek ze swoim komfortowym siedziskiem stoi otworem
  
 
zwłaszcza otworem
  
 
Panowie, w najnowszym wydaniu "Motoru" na stronie 30 piszą artykuł o ładzie. "Motor" w przeciwieństwie do "AŚ" pisze całkiem obiektywnie, jak ktoś jest ciekawy, to polecam.
  
 
a czy motor ma jakieś www?
  
 
nie wiem tego.
  
 
znalazłem
www.motor.com.pl
ale dopiero w przygotowaniu. o ile to ten motor...
  
 
Czytałem to nic ciekawego napisali to co My wiemy od września