Lampy w stylu lexus

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. mam pytanie - czy ma ktoś może fotki z poldkiem z lampami tylnymi w stylu lexus, i jak ktos wie gdzie możan kupić takie (do Caro i Atu)...
  
 
Lexus nie Lexus ale produkowala je firma DOBMAR z Bydgoszczy. Byly tylko biale i bialo-czerwone do Caro, niestety ( ) nie ma do Atu. Fotek teraz nie zapodam bo nie chce mi sie szukac na HDD
  
 
jednak nadal prosiłbym o fotki, gdyż firma zaprzestała produkcji tych lamp - niestety...
  
 


Tu mozna je kupic - za 4o zł

********
TANIE NOCLEGI ZAKOPANE********
  
 
Łeeeeee
Przeca to zwykłe białe bez homologacji, a nie "lexusy".
  
 
Sorki - "lexus-look" to tak wygladają (te są akurat od BMW):

i chyba do Poloneza takich nie robili?
  
 
i dobrze, bo powoli robi się z tego "gay-look".
  
 
Cytat:
2006-09-30 19:30:56, leon pisze:
i dobrze, bo powoli robi się z tego "gay-look".



dobreee....
  
 
I tak z Poloneza Lexusa nie będzie, więc lepiej kup inny samochód.
Ludzie, zastanówcie się trochę - jak to wygląda? Przestarzała (klasyczna?) karoseria Poloneza + nowoczesne w swym stylu lampy? Dno równe osiemdziesięcioletniej babci, która sprawia sobie nowe cycki i mysli, że jest "szesnastką"
  
 
Cytat:
2006-09-30 19:30:56, leon pisze:
i dobrze, bo powoli robi się z tego "gay-look".




hehe, leon mnie uprzedził.

leksus gej luk do poloneza i wio na wt...



  
 
dla mnie auto z takimi lampami wygrada jakby wpadlo do rozpuszczalnika
  
 
Przede wszystkim na ogół takie lampy dają strasznie kiepskie światło. To przecież logiczne, że kolorowa żarówka plus karbowany odbłyśnik plus przeźroczysta "szyba"; lub biała plus karbowany, plus przeźroczyste czerwone i białe "szkielko" daje gorsze światło niż normalna z gładkim odbłyśnikiem i matową szybką. Dziwię się, że niektóre auta mają coś takiego fabrycznie - nie raz bym niemal przywalił w Opla lub Toyotę, bo w pełnym słońcu świecenie np STOPu jest niezauważalne.
  
 
mam!! mam!! fajny poldek z lexusami!!

[kliknij tutaj]

[ wiadomość edytowana przez: Rubens007 dnia 2006-10-01 13:29:39 ]
  
 
tylko, ze te są chyba od innego auta...
  
 
Nie chyba, a na pewno. To są chyba BMW... Widziałem takie lampy, z homologacją, za 1000...
  
 
Cytat:
2006-10-01 13:22:45, Rubens007 pisze:
mam!! mam!! fajny poldek z lexusami!! [kliknij tutaj] [ wiadomość edytowana przez: Rubens007 dnia 2006-10-01 13:29:39 ]


W sumie wygląda fanie .
A co do zwykłych bialych kloszy to jakość ich wykonania pozostawia naprawdę wiele do życzenia (sprawdzałem osobiście).
  
 
Cytat:
2006-10-01 13:32:19, Koot pisze:
Nie chyba, a na pewno. To są chyba BMW... Widziałem takie lampy, z homologacją, za 1000...



Koot, ja napisałem to z ironią, choć niektórzy moze nie zrozumieli. a co do tego Poldka, to zajefanjny, co nie ...

[ wiadomość edytowana przez: Rubens007 dnia 2006-10-01 13:38:25 ]
  
 
A ja z przekąsem...
  
 
Cytat:
2006-10-01 13:22:45, Rubens007 pisze:
mam!! mam!! fajny poldek z lexusami!! [kliknij tutaj] [ wiadomość edytowana przez: Rubens007 dnia 2006-10-01 13:29:39 ]



Kurcze
Ciekawe jak z przodu wygląda.. W sumie ktoś sporo pracy w niego włożył......
A co do gustów - jeżeli włascicielowi sie podoba to znaczy że jest ładny....
  
 
Cytat:
2006-10-02 15:36:20, RATMAN pisze:
Ciekawe jak z przodu wygląda..


Poszukaj zdjęć z temacie "Wspaniały tuning" na forum - tam napewno był w całości