Symbole kolorów, warianty wystroju wnętrza, 131(I-szy model) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Widził ktoś kiedyś takie wnętrze?
  
 
Przeca to tak jak mój przed laty
  
 
Cytat:
2006-09-09 10:31:41, piter1976 pisze:
wrzucam zegary od swojego sprzęta.rok 1976. ....



Miałem dokładnie takie same zegary, ale Kosa wpakował mi do auta [Special '76] takie jak ma Seru, z obrotkiem.( na kontrolkach są 'gen.' i 'press')
Moje auto jest granatowe, tapicerka była z takiego dziadowskiego materiału, granatowego, po bokach fotele i boczki drzwi to czarny skaj. Nie mam numeru lakieru, musiałbym zerknąć na tabliczkę.

Tak moje auto wygląda, to orginalny lakier (...póki co... )
  
 
adrian ty masz blue scuro wlasnie kolor, tzn na oko moje krotkowzroczne czyli 456 kod lakieru.
  
 
Powrzucajcie fotki fiorek mk1 w róznych odcieniach zieleni (groszek, oliwka itp.). I oczywiście powiedzcie, jakie te kolory mają nazwy i kody. Jeśli macie cos takiego w swioch zbiorach, lub traficie gdzieś takie fotki, to uprzejmie prosze je tu wrzucać.
  
 
Cytat:
2006-09-14 09:44:02, AdrianK pisze:
Miałem dokładnie takie same zegary, ale Kosa wpakował mi do auta [Special '76] takie jak ma Seru, z obrotkiem.( na kontrolkach są 'gen.' i 'press') Moje auto jest granatowe, tapicerka była z takiego dziadowskiego materiału, granatowego, po bokach fotele i boczki drzwi to czarny skaj. Nie mam numeru lakieru, musiałbym zerknąć na tabliczkę. Tak moje auto wygląda, to orginalny lakier (...póki co... )



Adrian - Twoje zegary to nie dokladnie takie zegary jak ma seru - obudowa, przednia czesc i szybka sa ze speciala 77 na USA. Jedynie same bebechy (obrotek, zegarek, wskazniki temperatury i ilosci paliwa itd) sa nowsze.
  
 
A teraz prapremiera mojego wnętrza
Oto przed Państwem Fiat 131 Special 1977 z wnętrzem wykonanym w SerU Monster Garage Nadal czekam na nową tapicerkę na fotelach-podobno w poniedziałek będzie. Oczywiście będzie w tonacji wnętrza: czarny welur w połączeniu z beżową sztuczną skórą





Nie wiem jak Wam ale mi się podoba
  
 
wypasik
  
 
niezly pomysl Seru chociaz za jasna jak dla mnie, jedyne co bym dopracowal to "boczki" drzwi, przy takim wkladzie twojej i tapicera pracy mimo wszystko kiepsko wygladaja "glatkie" boczki bez zadnych imitacji przeszyc jak fabryczne, jak by sie dalo na przyklad czarna gruba nitka odwzorowac przeszycia z oryginalnej tapicery to by bylo luxmalina
  
 
Boczków już nie ruszam-samochód ma iść na sprzedaż więc niech już nowy właściciel sobie je zrobi tak, jak mu będzie pasowało
  
 
Cytat:
2006-09-17 13:01:49, -SerU- pisze:
-samochód ma iść na sprzedaż ]


Eeeee, szkoda
  
 
sorry ze odwalam taki watek, ale co to za tapicerka??

w dodatku to special a nie standard
  
 
miałem taką tapicerke w mirafiorce 1976 standard tylko ze byla niebieska a reszta wnętrza taka sama
  
 
W standardzie to było duzo i kolorowo ooo i niebieska duzo tego było, ale ze w specialu...