AUTOLADA mi nie chodzi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie. Czy na serwerze są jakieś problemy? AutoLada chodzi beznadziejnie podczas gdy motonews śmiga jak trzeba. Gdzie szukać przyczyny.
  
 
W innych serwerach tamto to nethit a to motonews
między innymi dlatego jest to forum jako klubowe ...
  
 
zarówno motonews.pl jak i nethit to serwisy na których działanie nikt w klubie niestety nie ma wpływu :/
  
 
Coś mam coraz gorsze problemy z wejściem na stronke klubową??? Czy to jest tylko u mnie????
  
 
tak chyba coś serwer zaczyna zdychać (a linux podobno nieśmiertelny miał byc ) - muszę kumplowi dać znać. Wygląda to tak jakby serwer resetował się co jakieś 15 minut
  
 
już się martwiłem że to coś u mnie!!! ale jak tak mówisz to rozumiem!!
  
 
Dzisiaj jest już całkiem tragicznie!!! Wcale nie moge się dostać do klubowej stronki!! Na forum musze wchodzić przez motonews!!!
  
 
wiem wiem i chyba przez jakis czas tak będzie ponieważ serwer stoi w moim starym liceum a tam są teraz matury
  
 
U mnie działa wszystko,rano(ok 7) też chodziło.
Pzdr Grzesiek
  
 
O jeśli to wina maturzystów to trzeba im to wybaczyć!!! Damy rade!!!
  
 
Hehe - okazuje sie ze serwer na którym stoi strona.... jest atakowany przez ha kerów - właśnie pracują nad tym dwaj moi kumple wiec jest nadzieja że juz niedługo wszystko wróci do normy
  
 
Konrad ale masz chyba kopie bezpieczeństwa ???
  
 
chyba z 5
  
 
) to spokojnie ) nic nam nie zrobią Konrad na prezydenta
  
 
Klubowa może nie działać przez kilka dni ((
do czasu jej uruchomienia będzie t wyglądać tak: clublada.of.pl/

za utrudnienia przepraszamy
  
 
Witam! Konrii jak chłopaki mie dadzą rady to ,moge dać 1GB na konpie w firmie. Wolny, bo woolny ale ma ty,czasowy ,może być. Jest PHP, MySQL i wszystko co trzeba.

Jak by co to daj znać.
 
 
nieeee
bedzie oki
kwestia czasu...
ale dobrze wiedzieć że jest jakaś opcja zapasowa
dzieki za propozycje

PS. co to znaczy wolne łącze ??? - teraz stoi na 2 Mbitach
  
 
No dobra bardzo wolny - SDI
  
 
Strona będzie chodzić dopiero po weekendzie - cierpliwości
  
 
Konriii,ja ogólnoe jestem baaardzi cierpliwy i nie narzekam,bo stronka chodził mi do tej pory zajebiscie i mysle ze nie potrzeba zmienic serwrraa maturzystów z 12 Lo w kraku pozdrawiam
Pzdr grzesiek