KUBICA _ F1 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hura

mamy Mazurka Dąbrowskiego w F1
Robert jesteś wielki
  
 
oby nasi tak ladnie teraz zagrali jak Kubica pojechal
  
 
BRAWO ROBERT!!!
 
 
Tyle tylko żę nasz Bobert Coś zdobywa bo na kopanke tą co reprezentujemy to napewno nie wygramy ps już jest 1.0 dla Niemców
  
 
Mi juz nic humoru nie zepsuje
  
 
Full profi, nie to co zapasieni piłkarze, co tylko ustawione mecze w polskiej lidze wygrywają...
  
 
nie ma złudzeń

a wynik przewidziałem - mam świadka
  
 
BRAWO!!!
  
 
Cytat:
Full profi, nie to co zapasieni piłkarze, co tylko ustawione mecze w polskiej lidze wygrywają...



Farbowani chłopcy w getrach jak zwykle na swoim poziomie

Ale kto by się tym przejmował, ważne że Robert się rozkręca A to na pewno nie jest jego ostatnie słowo
 
 
Ołłłłłłłłł yessssssss !!!!!
  
 
Wiem co robię, że jadę na GP F1 Węgier a nie na Euro. Chociaż się wstydu nie najem.
  
 
Eeee tam, mogł być remis

OSZUKALY MNIE!

A do tego Podolski strzelił 2 samobóje

Robert to profesor, jak nie uda się z BMW w tym sezonie, to albo w przyszłym roku albo w przyszłym teamie będzie mistrzem świata

-----------------
"Każdy dzień może być tym ostatnim, a który - nie rozwikłam tej zagadki.."
  
 
Robert Kubica pokazał klasę
Talent i trening czyni mistrzem...
W tygodniu zgram filmy i fotki z GP w Montralu.
Postaram się podzielić nimi na ftp
BMW Sauber górą
  
 
Dzis bylismy na GP Niemiec
Fantastycznym przeżyciem było możliwosc pospacerowania
po samym torze F1



Robert pokazał klase,a Ferrari...szkoda gadac.
  
 
no i po karierze...

  
 
Cytat:
2011-09-08 21:55:49, 7gsi pisze:
no i po karierze...



Co masz Piotrek na mysli,bo chyba nie fakt,że Renault ma nadzieje w Sennie.Polecieli na kase,bo w swince skarbonce zaczeło im brakowac.
Co do Roberta,to jeżeli uda mu sie doprowadzic reke do stanu używalnosci to znajdzie prace w innym teamie-chyba
  
 
A coś nowego napisali? bo to że pojeździ w tym sezonie po pokiereszowaniu ręki to ja nie liczyłem. Młody jest, rehabilitacja na najwyższym poziomie, więc da radę wrócić w przyszłym sezonie. Pytanie czy do Renault czy nie?

-----------------
Stahu
  
 

szkoda chłopaka, może się pomylę?
  
 
Cytat:
2011-09-08 23:10:24, Stahu pisze:
A coś nowego napisali? bo to że pojeździ w tym sezonie po pokiereszowaniu ręki to ja nie liczyłem. Młody jest, rehabilitacja na najwyższym poziomie, więc da radę wrócić w przyszłym sezonie. Pytanie czy do Renault czy nie?



od wczoraj nic nowego nie czytałem

jednak po rozwoju sytuacji widzę, że nie idzie to wszystko w dobrym kierunku. Jeśli się gdzieś wciśnie, widzę albo brak wyników albo sukcesywne rozwałki w pogoni za wynikiem. Gdyby wrócił na tor w tym roku, miałbym inne przemyślenia. Ale to tylko moje widzimisię
  
 
Wstąpiły w Was jakies jesienne nastroje
Tak na poprawienie nastrojów klick