KUBICA _ F1 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-09-09 21:34:20, erwinomega pisze:
Wstąpiły w Was jakies jesienne nastroje Tak na poprawienie nastrojów klick


o ile dobrze pamiętam - niech ktoś poprawi - kontrakt Kubicy jest do końca sezonu 2011, a nie jak w artykule do 2012 - jeśli testy zacznie dopiero z końcem sezonu, nadal marnie to widzę. Miałem juz kilka razy rehabilitacje po różnych dzwonach i to nie działa tak "na pstryk". Kontuzja jest odczuwalna latami i ma wileki wpływ na wszelkie poczynania za kółkiem. Ale może się pomylę

edit: już się pomyliłem jest na necie, że kontrakt ma do 2012, więc może nie będzie aż tak źle. Ale pomimo kilku "Noteckich" nadal czarno to widzę

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2011-09-10 00:08:07 ]
  
 
Tylko pamiętaj, że Kubika będzie miał trochę intensywniejszą rehabilitację, na trochę innym sprzęcie, z trochę lepszą opieką niż my Polaki, robaki, biedaki..

Ja tam jeszcze jestem dobrej myśli!

-----------------
"Każdy dzień może być tym ostatnim, a który - nie rozwikłam tej zagadki.."
  
 
ja jestem dobrej mysli, to twardy zawodnik i nie jego pierwszy wypadek. Da rade i jeszcze pokaze jak sie wygrywa
  
 
Cytat:
2011-09-10 11:59:30, ericsson pisze:
Tylko pamiętaj, że Kubika będzie miał trochę intensywniejszą rehabilitację, na trochę innym sprzęcie, z trochę lepszą opieką niż my Polaki, robaki, biedaki.. Ja tam jeszcze jestem dobrej myśli!



Dokładnie, jak wszystkie kasiaste łebki czy sponsorowani sportowcy. Np. taka Otylia Jędrzejczak, też nieźle była poturbowana i co, dalej pływa. Zwykły śmiertelnik po takim wypadku pewnie pozostałby kaleką lub niepełnosprawnym. A ostatnio, dlaczego europosła Wałęsę nie składali w szpitalu bodajże w Płocku, tylko błyskawicznie trafił do Warszawy?
Właśnie na takich przykładach widać co potrafi współczesna medycyna na najwyższym poziomie. Dlatego bardzo jestem ciekaw dalszych losów Kubicy.
  
 

Miejmy nadzieje,że takich informacji o stanie Robcia bedzie coraz wiecej
  
 
Cytat:
2011-09-10 00:04:29, 7gsi pisze:
Ale pomimo kilku "Noteckich" nadal czarno to widzę



no i w...
  
 
Ciekawe co sobie jeszcze zrobi ?
Pójdzie na grzyby i go kleszcz dziabnie
  
 
Ten sie połamał...
Hołek dachował...
Radwańska dziś dupy dała...

Zaś przyszło kibicować Małyszowi żeby dojechał chociaż do mety
  
 
Cytat:
2012-01-12 16:54:06, Maro76 pisze:
Radwańska dziś dupy dała...



o, cholera, nie widziałem

a propos Dakaru, jeszcze się wpieniam po tym:

hulajnoga vs katamaran
  
 
a to był nasz
  
 
Cytat:
2012-01-13 00:15:34, MarekV6 pisze:
a to był nasz



co za różnica, kierowcy katamarana i tak bym wp..#$%^&**!
  
 
A to widzieliście