Malowanie Reflektorów - od A do Z ...WERSJA OSTATECZNA - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak tak... te z RS. a w jaki sposób? tak jak Reflektory??
  
 
Ja robiłem tak: rozebrałem to co mogłem z tyłu halogenu zagotowałem dużo wrzątku przelałem do miski trzymałem w niej halogeny ok 10-15 min i szkło samo ładnie zeszło tyle że ja tą obudowę ściągałem żeby dać tą blaszaną obudowę do piaskowania (strasznie pordzewiała) a przy okazji psiknąłem na czarny mat a te "bańki" zasłaniające żarówkę na niebiesko a wyszło tak:
  
 
hmmm..... no to zabieram sie do roboty xD..... Dzieki wielkie
  
 
Odświeżam wątek, próbowałem dzisiaj rozebrać halo RS'owe, wrzuciłem więc halo do nie dużej miski i zalałem wrzątkiem. Po dziesięciu minutach wyjąłem ale klej nie zrobił się miętki, ani szkło same nie odeszło. Po drugim razie niestety to samo, po trzecim uparłem się i próbowałem śrubokrętem na chama oddzielić szkło od odbłyśnika - klej się poddał? nigdy w życiu - pękło szkło na rogu. Na szczęście mam zapasowy halogen, także będę mógł dalej popróbować, ale proszę podpowiedzcie mi co robię źle
Z góry dzięki
  
 
Ja halo wsadzilem do wrzątku i pozniej fakt ze na chama ale śrubokrętem podważalem i odeszło. Starałem sie podważac na rogach tam gdzie szkło grubsze.
  
 
Ja moje lampy(aniolki) rozklejalem za pomoca hot air. mam taka lutownice w pray i przyznam ze poszlo bardzo szybko, nie bylo stopionego plastiku a klej puscil rewelacyjnie. jak jest ktos z okolicy to moge mu pomoc ogarnac ten temat jak cos
  
 
Cytat:
2011-08-04 01:01:54, Kacperooo pisze:
Ja halo wsadzilem do wrzątku i pozniej fakt ze na chama ale śrubokrętem podważalem i odeszło. Starałem sie podważac na rogach tam gdzie szkło grubsze.


Zrobiłem dokładnie tak jak opisałeś dość szybko poszło, czyszczenie pozostałego kleju było gorsze.
dzięki wszystkim za pomoc.
  
 
a powie ktos, co malowac w lampie Mk VI? żeby był dobry efekt bez zmniejszania widocznosci
  
 
Cytat:
2011-09-22 23:27:37, outlaw69 pisze:
a powie ktos, co malowac w lampie Mk VI? żeby był dobry efekt bez zmniejszania widocznosci


to samo co w każdej z tego wątku (zwłaszcza mk4 jest lampa prawie identyczna).
A widoczności nie zmniejszasz, tylko raczej jasność i pole świecenia...