Mozliwosc zdobycia blotnikow z tworzywa do warszawy i syreny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam ludzi poniewaz wiem jak ciezko o takie cuda i wiem ze ludzie nie zawsze sa skorzy do pomocy chcialem zamiescic ogloszenie dzisiaj z cudem nie wiem jak to zrobilem udalo mi sie za 50 zl kupic blotnik do klasycznego fiata z tworzywa jeszcze z ddru mam jeszce od mra z tworzyw no i musialem odwiedzic zaklad ktory sie tym zajmuje zeby mi tego mra na klasyka przewrobili przy okazi znalazlem miejsce gdzie pan ma formy blotnikow syren i warszaw wiec jesli sa jacys chetbni to mogl bym z panem pogadac i moze wznowil by produkcje jesli jestescie zainteresowani piszta tutaj Ojcze paganie moderatorze to nie jest oferta kupna ani sprzewdazy nie robie z forum gieldy wiec mam nadzieje ze watek nie poleci: pozdrawiam
  
 
no to pogadaj z tym panem dowiedz sie co i jak za ile itp itd
  
 
Cytat:
2006-10-30 21:27:09, pib84 pisze:
witam ludzi poniewaz wiem jak ciezko o takie cuda i wiem ze ludzie nie zawsze sa skorzy do pomocy chcialem zamiescic ogloszenie dzisiaj z cudem nie wiem jak to zrobilem udalo mi sie za 50 zl kupic blotnik do klasycznego fiata z tworzywa jeszcze z ddru mam jeszce od mra z tworzyw ...



maja jeszcze mr-owskie? podaj jakis namiar na sprzedawce. telefon, adres, nazwa.
  
 
nie do fiata juz nie ma zniszczyl formy ja kupilem w sklepie fartem ma tylko do warszawy i syreny pod koniec tygodnia powie mi ile by chcial bo mowi ze musi sobie wyliczyc