PYLE???? PISZCIE SMIALO bo mi brak g³o¶ników w aucie!!!

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
czesc ch³opaki.
obserwowalem post jakiegos ch³opaczka który pytal co wsadzic w tylna polke do forda.wsadzil g³osniczki pyle PLG6 400w i jest zadowolony! ja mam wzmaka RTO Forda 2x200/1x400 a nie mam g³osników w tyle! musze cos wsadzic bo czuje sie jak w aucie ojca(wiecznie cisza, a slychac jedynie jêk koreañskiego silnika) zastanawiam sie nad g³osniczkami PYLE PL63BL bo cenowo s± podejrzanie tanie, ew moge sie wykosztowac na takie jak w/w PLG6.doradzcie cos bo jestem w potrzebie
Pozdrawiam
  
 
a co masz z przodu i jaki radiootwarzacz??
  
 
z przodu siedzi cos ok 20-30w rms a radyjko to antyk alpine 4x25
  
 
to nie lepiej pomyslez o czyms na przod?? no i "Cos 20-30 w RMS" to nieduzo mi mowi


[ wiadomo¶æ edytowana przez: Vyzn-R dnia 2006-09-13 23:59:58 ]
  
 
przodem sie nie martwie bo tam montaz bedzie bezproblemowy a moc glosnikow pozatym bedzie mniejsza niz z tylu-->mniejsze koszty. wloze tam X-plody ok 30-40w rms.natomiast w tylnej pó³ce mam dwie wyrwy wielkosci glowy po glosnikach poprzedniego wlasciciela.polka jest metalowa i o nieregularnym ksztalcie-->montaz bedzie trudniejszy
  
 
ja w³asnie s³absze g³osniki bym da³ do ty³u... a na przod za³ozyl cos pozadnego Napewno da to lepszy efekt ale jak uwazasz... Co do samych pyle to nie jestem do nich przekonany... Ja raczej bym poszukiwa³ czegos wyzszej klasy bo jednak jaka kasa takie granie i tu zbyt wysokich lotow nie osiagniesz... Mysle ze beda gra³y na poziomie tych Sony X-plod