Czy warto kupić takie małe CB ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jak w temacie. Warto takie coś kupić bo jestem laikiem.
KLIK

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
intek ogolnie sie cieszy podzielonymi opiniami
brakuje tutaj filtra ANL - w aucie bywa przydatny w celu usuniecia zaklocen od instalacji elektrycznej
moze lepszy wybor to uniden 510 lub 520 - bebeszki presidenta
  
 
Widziałem go tyle że on już jest droższy. Powoli sie zastanawiam nad zwykłym nie przenośnym CB ale o zwykłych to sobie poczytam bo już było pisane.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
z wojem zamowilismy 520 za 306,49 zl z przesylka za pobraniem
wiec oszczedzasz sporo w porownaniu z tym intekiem
510 kupisz juz za 260 zl

jka sie zdecydujesz to poczytaj pare watkow o CB ktore sa u nas i odwiedz fora o tematyce cb
wszedzie sa opinie podzielone ale najlepsz stosunek jakosci do ceny jest na plus dla unidena
  
 
Co do tego inteka to sobie odpuść, brak dobrych filtrów potrafi naprawdę irytować podczas jazdy autem. Druga sprawa, że w aucie będzie więcej zajmować miejsca niż normalne montażowe, a i kable też będą się plątać.


Cytat:
2007-03-09 07:28:20, lukas_s pisze:
moze lepszy wybor to uniden 510 lub 520 - bebeszki presidenta


nie, bebeszki są właśnie unidena, tak samo jak w presidentach jimmy, johny, harry.
  
 
Cytat:
2007-03-09 07:59:59, YaNkEs_69 pisze:
nie, bebeszki są właśnie unidena, tak samo jak w presidentach jimmy, johny, harry.



noi na jedno wychodzi choc w druga strone
  
 
Cytat:
2007-03-09 08:01:49, lukas_s pisze:
noi na jedno wychodzi choc w druga strone



nie do końca na jedno bo bliźniak U510 czyli President Jimmy kosztuje ponad sto złotych więcej a w niczym nie jest lepszy.
  
 
Cytat:
2007-03-09 09:23:16, YaNkEs_69 pisze:
nie do końca na jedno bo bliźniak U510 czyli President Jimmy kosztuje ponad sto złotych więcej a w niczym nie jest lepszy.



zgodze sie
bebeszki takie same lecz cena inna
  
 
Cytat:
2007-03-09 07:38:47, lukas_s pisze:
z wojem zamowilismy 520 za 306,49 zl z przesylka za pobraniem wiec oszczedzasz sporo w porownaniu z tym intekiem 510 kupisz juz za 260 zl jka sie zdecydujesz to poczytaj pare watkow o CB ktore sa u nas i odwiedz fora o tematyce cb wszedzie sa opinie podzielone ale najlepsz stosunek jakosci do ceny jest na plus dla unidena

to gdzie moge zamówić tego 520?
Głupie pytanie, szukam już.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2007-03-09 15:22:14 ]
  
 
Dobra, po przeanalizowaniu kupiłem UNIDEN PRO 520 XL z tej aukcji, jeszcze tylko antene i wioo. Jakąś małą w garażu mam i zobacze jak na niej hula, jak co to kupie lepszą.
Ech...wszystko poto żeby dojechać na walne

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
nie tylko zeby na walne
zawsze sie przydaje

my z wojem juz odebralismy swoje dzis wlasnie
idziemy testowac U520
  
 
raczej tylko....
dalej niż 50 km. od domu to jeszcze nigdy nie wyjechałem więc nie potrzebne raczej.
A mandat to dostałem z głupoty bo 20 min. wcześniej z Policją rozmawiałem żeby mi zrobili przejazd do przejścia granicznego(w sprawie służbowej).
Cała dojazd zapchany kolejką do przejścia przez Ukraińców i mrówki, oni mi zrobili przejazd i widziałem że wracają więc można sie domyślić że gdzieś niedaleko będą stali tym bardziej że wzieli żołnierza straży granicznej więc nie mogli wyjechać poza strefę przygraniczną(ok. 10-15km).

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
kleszczak ale jak jezdzisz z tymi no listami i czasme paczkami to ci sie przyda bo do granicy ludki tez smigaja z radiami a i bezpieczneij bo pieron wie czy jakies ukrainskie licho sie nie czai w lasie wiec zawsze mzoesz krzyczec pomocy a ktos cie uslyszy

wojo ma taka antenke ktorej bedzie sie chcial pozbyc antena malo uzywana bo mu skroili radio ale dzis nam przyszly unidenki i powiem ze napalil sie jak podpialem mu pod moja i zlapal wieliczke czyli jakies 20-25 km z miasta do drugiego miasta przez tlok i natlok fal w eterze t odobry rezultat jesli sie stoi w blokowisku

antena lem @1500 - sam takiej uzywalem i powiem ze do 15 -17 km ciagla -wiec trza brac bo cena promocyjna


[ wiadomość edytowana przez: lukas_s dnia 2007-03-09 22:37:53 ]
  
 
Mówisz Wojo coś tam ma jakiegoś bata???
Sie pogada z nim co i jak, może na walne niech weźmie a jak nie on to
ktoś inny niech przywiezie

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A owszem, jutro będzie wolna antenka, tyle że Lemm AT-1200, nie 1500

Założyłem dzisiaj jak Lukas pisał trochę "cięższy" sprzęt i spodobało się, a jak już nowe radio, głośnik, to i antenkę można strzelić Choć nie powiem, byłem z niej zadowolony, ale apetyt rośnie

Wyprzedziłeś mnie z postem Dogadamy się Na walnym niestety nie będę, zostawię ją w takim razie komuś z Krakowa Pewnie Masterostry ją będzie miał ze sobą


[ wiadomość edytowana przez: Wojo dnia 2007-03-09 22:46:25 ]
  
 
tyle że ja też mam już to "nowe" radio. Będzie pasić?
priv poszedł.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Będzie jak najbardziej. Miałem na niej cały czas śmigać, ale zostałem połechtany jak już pisałem "cięższym" sprzętem I byłem bardzo zadowolony
  
 
Cytat:
2007-03-09 22:51:06, Wojo pisze:
Będzie jak najbardziej. Miałem na niej cały czas śmigać, ale zostałem połechtany jak już pisałem "cięższym" sprzętem I byłem bardzo zadowolony



Dementujac powstajace plotki chciałbym powiedziec ze w dniu dzisiejszym jak i w przeszlosci i przyszlosci nie zamierzam / nie zamierzalem i zamierzac nie bede ŁECHTAĆ czym olwiek kolegi Woja

to co kolega pisze ze go polechtano jest BZDURA

ja koledze jedynie zaprezentowalem mozliwosci wiekszego sprzetu jakiego kolega nie posiada
  
 
Lukas, a kto dzisiaj chciał... a zresztą

Cięższym i... dłuższym
  
 
Żeby tak na publicznym forum... przy mnie...