Kombi by m-chmielo -begining- - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czekamy na foty,a jak już nim troche pojezdzisz proponuje jednak RS2000 wtedy będzie ci przyjemnie troche poszaleć
Powiedz tylko jak oceniasz temperament 1.6 16v w stosunku do 1.6 EFI 8v bo teraz masz porównanie i morzesz to obiektywnie stwierdzić
  
 
Cytat:
2006-09-20 18:53:16, Remarq pisze:
czekamy na foty,a jak już nim troche pojezdzisz proponuje jednak RS2000 wtedy będzie ci przyjemnie troche poszaleć Powiedz tylko jak oceniasz temperament 1.6 16v w stosunku do 1.6 EFI 8v bo teraz masz porównanie i morzesz to obiektywnie stwierdzić



Efi lepiej przyspieszało od wyższych obrotów ten za to ten jest bardziej elastyczny co mi sie podoba, moze niema takiego wykopu jak efi ale jezdzi płynnie i naprawde różnica niejest duża
  
 
jaka cena? bo mam taki sam rocznik? i motor
  
 
Cytat:
2006-09-20 19:32:38, ZieleTDH pisze:
jaka cena? bo mam taki sam rocznik? i motor



9500
  
 
Cytat:
2006-09-20 19:41:58, m-chmielo pisze:
9500



eee... to przepłaciłeś Zielak dał parenaście setek mniej
  
 
dalem pare setek ponizej 7.000zl ze zmieniarka i LPG. Ale jak piszesz, Twoj jest zadbany, moj raczej nie jesli chodzi o auto.
Foto w profilu, chyba foto3
No i troche wersja moja uboga
-elektryczne szyby
-centralny zamek
-klima
-relingi
-roleta w bagazniku
-1x AirBag
-wspomaganie (ale to chyba kazde mk7 ma )
-klatka dla psa
i takie tam elementy pseudo tunerskie takie jak galka zmiany biegow, pedaly i WAJCHA od recznego czy klamki 2x od F. Pumy,1x Ghia, 1x Bolero 2.


[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2006-09-21 12:00:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2006-09-21 12:05:04 ]
  
 
I czasami nawet wkładając te parę setek których nie dołożyliśmy do zakupu auta droższego zadbanego daj znać wiem na swoim przykładzie kiedyś cena mnie skusiła i nie pomogły włożone pieniądze to już pozostał model ,, chory,,
  
 
Pozostaje czekac na foto
  
 
moj na wydanie BYŁ za ok7tys. :] wersja ghia .. rok 98 ano bez gazu tylko
  
 
no mchmielo nie wierze że mu juz w między czasie nie napstrykałes fotek, pochwal sie
  
 
Cytat:
2006-09-21 11:59:27, ZieleTDH pisze:
-wspomaganie (ale to chyba kazde mk7 ma )



nie każde
  
 
Jak to mówia lepiej pózniej niż w cale ale zdjecia są z 2 tyg po zakupie a wrzucam tylko dlatego że idzie wiosna i moze cos bedzie kombinowane.



Autko na fotkach jest jeszcze przed rejstracja przy kupnie niemiało alufelg, babaznika i CB .

Za pare dni wrzuce jak udało mi sie je zdewastować przez ten czas, tzn. moze dokładnie nie mi bo najpierw autobus przetarł boczek niemocno ale rysy na całym boku potem z drugiej strony ja popchnełem vw no to juz moja wina

Przepraszam jeszcze raz za brak fotek i obiecuje że nowe beda po niedzieli jak tylko pogoda przypasi