Antena Hustler

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy można wymienić kabel w tej antenie? Czy jesli zmienię kabel na taki który zamiast drutu w środku ma linkę, to coś się zmieni w odbiorze?.....na gorsze ...na lepsze?
  
 
Przyłączam się do pytania. Nikt nie wymieniał kabla?
  
 
Wymieniałem kabel w (ML 145) i nie było problemów Ważne jest żeby dobrze polutować i zestroić antenę.
  
 
Witam!
Jestem juz mądrzejszy jeśli chodzi o tą antenę. Otóz wczoraj ją rozebrałem(odkleja sie folie od dołu magnesu,pokazuje się nakrętka "11", a nastepnie cewka i połączenia lutowane)....Wymieniłem kabel na takie ze srodkiem z linki, a nie z drutu,tak na marginesie to bardzo prosta operacja...
Pozostało jeszcze strojenie u fachowca...Antena stanęła na srodku dachu. Po pomiarach Swr kanał 1-1.1, 19- 1.2 , kanał 40-1.4...także blisko ideału.Natychmiast sprawdziłem zasięg....w mieście ok5-6km , na drodze ok9-11 km , jak za taką kase całkiem niezle i wystarczająco.Zastosowany magnes neodymowy trzyma się dachu jak przyspawany. Myslę ,że te negatywne opinie o tej antenie pochodzą od ludzi ,którzy jej nigdy nie używali..
Pozdrawiam....
  
 
A jak z folią pod magnesem , da sie ją jeszcze przykleić? (samoprzylepna)
  
 
Moja folia po tej operacji była w dwóch kawałkach więc ją połatałem szeroką czarną taśmą izolacyjną i jest OK.
  
 
Kropelka lub super glue ...zrobi swoje