Top Gear

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem jak Wy..ale ja sie kompletnie z tym nie zgadzam..znalazlem to na forum F&F.
TOP GEAR
Wkurzylem sie na nich!!!
  
 
Cytat:
2004-05-10 14:06:37, MUSTANG pisze:
Nie wiem jak Wy..ale ja sie kompletnie z tym nie zgadzam..znalazlem to na forum F&F.
TOP GEAR
Wkurzylem sie na nich!!!

A ja sie smieje z tego
  
 
Cytat:
2004-05-10 14:06:37, MUSTANG pisze:
Nie wiem jak Wy..ale ja sie kompletnie z tym nie zgadzam..znalazlem to na forum F&F.
TOP GEAR
Wkurzylem sie na nich!!!



Najważniejsze że w ogóle zauważyli nasze pojazdy Jak to ktoś powiedział nie ważne co o tobie piszą ważne czy piszą... Co w odniesieniu do tego _specyficznego_ programu sprawdza się świetnie. A swoją drogą można by ich roczarować dodatkowo informacją że te "okropne samochody" są napędzane w pewnych przypadkach silnikiem Rover'a



[ wiadomość edytowana przez: zenolop dnia 2004-05-10 14:51:29 ]
  
 
Cytat:
2004-05-10 14:50:28, zenolop pisze:

Najważniejsze że w ogóle zauważyli nasze pojazdy Jak to ktoś powiedział nie ważne co o tobie piszą ważne czy piszą... Co w odniesieniu do tego _specyficznego_ programu sprawdza się świetnie. A swoją drogą można by ich roczarować dodatkowo informacją że te "okropne samochody" są napędzane w pewnych przypadkach silnikiem Rover'a




Zgadzam się w 100% z przedmówcą.
Może ktoś ma ochote coś do nich napisać zaznaczając właśnie współprace z Rover'em
Można by ich także zaprosić na stronkę klubową!
  
 
Popieram !!!
  
 
Cytat:
2004-05-10 14:50:28, zenolop pisze:
A swoją drogą można by ich roczarować dodatkowo informacją że te "okropne samochody" są napędzane w pewnych przypadkach silnikiem Rover'a


Chyba to nie jest dobry pomysl - co kilka odcinkow wysmiewaja sie z modelu 214
  
 
Ale sie wkurzyłem.
Dzisiaj pisze do nich maila i zażadam zdjęcia tego materiału o Poldziku ze strony.
Napisze o współpracy z Roverem, o przejęciu tego przez Daewoo, o klimatyzacji, elektrycznych szybkach itp.
Będzie dym !!!
  
 
a z czego sie tam nie wysmiewają, nie ma sie czym przejmować, ale wzmianke o klubie mozna im wysłąc
  
 
Nie ma sie co tak goraczkowac.

Ale pisz moze Ciebie do programu zaprosza?
  
 
Ja się z tego śmieję .
Ale wysyłaj,wysyłaj
  
 
A zwróciliście uwagę na datę w nagłówku? Co to ma być: data dostępność Poloneza w Wlk. Bryt? Bo chyba nie okres produkcji
Zresztą wyspiarze mają inną mentalność...
  
 
Pisząc o tym aby ktoś wysłał coś do nich miałem raczej na myśli coś miłego w stylu dziękujemy za zwrócenie uwagi na naszego ulubieńca
  
 
Cytat:
2004-05-10 15:21:58, michal_k pisze:
A zwróciliście uwagę na datę w nagłówku? Co to ma być: data dostępność Poloneza w Wlk. Bryt? Bo chyba nie okres produkcji
Zresztą wyspiarze mają inną mentalność...

Z tego co się zdążyłem zorientować to wg nich byly 4 modele FSO: 125p, 1300, Caro i Polonez. No i pewnie Polonez to ten 1978-1992 (pewnie do przejściówki), a Caro od 1992-199?
  
 
Quiiiiii tam - olejcie Angoli. Popatrzcie w jakim jesteśmy towarzystwie. Ferrari, Nissan (bo Datsun to marka Nissana). Ja bym chciał mieć taki najgorszy samochód świata jakim jest Ferrari
  
 
napisalem maila:

Dear Guys,

I feel sorry for you, MORONS !!!!!!!!!!!

You considered FSO Polonez on your web-site as one of the worst cars ever - please be aware that you are absolutely WRONG -
YES - CLARKSON - YOU ARE ABSOLUTELY 100% WRONG.

FSO Polonez last more than crap that is sold now on the market and these cars have SOULS not like your plastic mercedes.
If you want to reconsider your opinion please come to Poland and you will see what we do with polonez cars.

Regards,

Richard
  
 
Nie ma sie co burzyc, tylko przyjac angielskie poczucie humoru

Najciekawsze nie jest to, ze "they tried to sell it over here too", ale to, ze przez wiele lat W. Brytania najchetniej kupowala samochody FSO ze wszystkich krajow

Wiec moze tym tekstem chcieli ukryc swoje wrodzone przywiazanie do tandety??

Adamus
  
 
Cytat:
2004-05-10 16:04:38, Rys1977 pisze:
napisalem maila:

Dear Guys,

I feel sorry for you, MORONS !!!!!!!!!!!

You considered FSO Polonez on your web-site as one of the worst cars ever - please be aware that you are absolutely WRONG -
YES - CLARKSON - YOU ARE ABSOLUTELY 100% WRONG.

FSO Polonez last more than crap that is sold now on the market and these cars have SOULS not like your plastic mercedes.
If you want to reconsider your opinion please come to Poland and you will see what we do with polonez cars.

Regards,

Richard



No po takich miłych słowach skierowanych do nich napewno przeproszą FSO i wcale nie będą nas uważać za wieśniaków, bo kto inny mógłby nazywać ich kretynami czy debilami
Panowie trochę samokrytyki
  
 
Cytat:
No po takich miłych słowach skierowanych do nich napewno przeproszą FSO i wcale nie będą nas uważać za wieśniaków, bo kto inny mógłby nazywać ich kretynami czy debilami
Panowie trochę samokrytyki



ogladam top gear od paru lat i jeremy clarkson jest takim typem czlowieka ktorego trudno nie nazwac kretynem

jego opinie sa czesto niewspolmierne - jak konczyla sie wersja top gear jakies 2 lata temu (pozegnalismy wtedy nieodzalowana Vicky i kolejna blondynke - niestety imie i wypadlo z pamieci) to Jeremy zrobil program o swoich najbardziej "kontrowersyjnych" opiniach - wiem ze ma on samokrytyke -ale po obejrzeniu tego kawalka to mi rece opadly - poza tym facet teraz jezdzi platikowym mercedesem - jak mozna???????????????????????????????????
  
 
co do ich ocen, to powiem Wam szanowni Koledzy, ze w czesci opinii popieram prowadzacych, program jest spoko i ma to cos w sobie, ale co sie tyczy ich ocen Poloneza to wiecie... kij im w oko, za komentarz ze w "tamtych" czasach nie bylo tak wiele rzeczy do kupienia w warszawie... chyba tylko my jestesmy narodem takich frajerow ze walczyc potrafimy za wszystko i wszystkich nawet jak sie potem z nas smieja... ale to chyba nie wina anglikow, tylko naszej naiwnosci. ;(
 
 
Wwzyscy jesteśmy skrzywieni, i widzimy to co chcemy widzieć. Plonez tylko dla nas jest takim cudownym samochodem. w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Podobnie uważają z innych klubów, np Golfa czy CRXa. Nie jesteśmy obiektywni