WARSZAWA- WYJAZD NA ZLOT - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
planuję spotkać się z Machaniorem u Niego pod domem o 7:15 i dalej jedziemy w stadzie trasą łazienkowską do Grójeckiej i dalej jak najdalej poza Warszawę


Też planuję w sobotę z rana jechać. Pasuje mi o 715, będę z Wawra jechał. TYlko gdzie, z jakiej ulicy mogę się z wami spotkać.
  
 
wstępnie o 7:30 pod macdonaldem tam skad na eko jedziemy
  
 
Jade Lodz>Nowosolna>Rawa>Biala Rawska>bbrzegi.
Jakby ktos jechal, moze mnie wolac na 19.
napisze, o ktorej wyjade z Lodzi.
  
 
OK.
  
 
Cytat:
2006-09-29 10:59:33, A13 pisze:
Też planuję w sobotę z rana jechać. Pasuje mi o 715, będę z Wawra jechał. TYlko gdzie, z jakiej ulicy mogę się z wami spotkać.


Jeżeli chcesz, to możesz przyłączyć się do mnie o godz. 6:50 w zatoczce autobusowej która jest na ul. Ostobramskiej (w kierunku Centrum). Jak skręcisz z ul. Płowieckiej w lewo w ul. Ostobramską to po prawej stronie jest ten przystanek autobusow.

Jeżeli Ci pasi to daj mi znać
  
 
7:30 Mac przy Eko, Bobo obecny
  
 
Panowie ... może poczekacie do 8 na Nas ??
Odbieram kiełbase gdzieś o tej godzinie w okolicach Grójeckiej więc pewnie na 8 - 8.15 bym był pod restauracją

Mam nadzieje że poczekacie

  
 
To trochę (przynajmniej dla mnie) za późno, ponieważ mam kwity które będą rozdawane na rozpoczęcie zlotu i nie chcę dać d... plamy......

A13 - ja będę jechać z Rembertowa (ul. Marsa) i poczekam na Ciebie. Wrazie co to weź z mojego profilu nr GSM-Twój już mam.

A potem już z Mechaniorem spotykamy się z Janiszem i Bobo przy McSraku .
  
 
Cze. Zmieniłem troszke plany. Zabieram kolegę po drodze i będę o 730 k. Maka
  
 
Cytat:
2006-09-29 21:47:14, A13 pisze:
Cze. Zmieniłem troszke plany. Zabieram kolegę po drodze i będę o 730 k. Maka


Jasne. Do zobaczenia jutro.
  
 
Uprzedzam że ja jade wolno(100) a czasem baaardzo wolno(70) jak się pojawią koleiny bo tylnia oś skrętna sprawia że samochód nie lubi jechać w koleinach a ja nie lubie się stresować podczas jazdy.
  
 
Warszawa sie zbiera
  
 


D O T Y C Z Y W Y J A Z D U N A XII Z L O T
  
 
JAK WARSZAWKA JEDZIE? JAKIE PLANY? KTO KIEDY MOŻE, CHCE, DARADE?

zAKŁADAM ZE CZAS PRZEJAZDU ZAJMIE Z POSTOJAMI OKOŁO 6-7H W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEJ TRASY.
  
 
Mnie tez by to interesowało Przyłaczyłbym sie do jakiejs grupy, bo zakładam ze Koledzy z Warszawy bedziecie jechac przez moje okolice (Łowicz), a razem bylo by razniej. Dodam tylko ze DK2 w moim regionie jest w remoncie,wiec jechac nia cały czas odradzam. Ja od siebie planuje dostac sie na A2 w Strykowie i tak do samego konca autostrady.A wystartowac chciałbym w piątek w godzinach rannych,ewentualnie w nocy z czwartku na piątek.
  
 
ja chyba polece autostrada... wiec mozemy jakos spiknac sie na jej zachodnim koncu.
  
 
Witam klubowiczów z Mazowieckiego.

Proponowany czas startu z Warszawy, proponuję ustawić na 09:30 (05.09.200. Miejsce spotkania w Warszawie jest do ustalenia. Trasę proponuje jak na obrazku:

MAPA TARGEO

Pozdrawiam
igiers
  
 
Cytat:
adasco
Pisze: 2008-08-17 09:15:16
ja chyba polece autostrada... wiec mozemy jakos spiknac sie na jej zachodnim koncu.


A może na jej wschodnim końcu?
  
 
kurde, zazdroszcze wam:| szkoda, ze nie moge jechac.Ej, a moze zrobicie sobie przerwe w Strykowie??moge tam dojechac, chetnie bym zobaczyl wasze autka(
  
 
Moim zdaniem w Strykowie powinna byc przerwa na 100 % bo ja przykładowo na autostradzie fioła dostaje w Ładnej cały czas 100km/h jechać, jechać, jechać.

Pozdrawiam
igiers