WARSZAWA- WYJAZD NA ZLOT - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To jesli juz przystanek w Strykowie mielibyście mieć, to jest miejsce w sam raz. Przy rondzie na którym się skręca na wjazd na autostrade jest stacja benzynowa z miejscem do parkowania(wjazd do niej po skreceniu na rondzie w kierunku Łodzi). Jesli by was to zainteresowało moge podac ewentualne utrudnienia od Łowicza do Strykowa.
  
 
Ja prawdopodobnie Was dogonie jakoś bo rano sprobuje przerejestrowac moją nową łade i nie wiem czy zdąrze na 9:30.
  
 
Janisz, jak dla mnie to godzina startu nie jest ostateczna, ale pewnie wyjdzie tak ze ja jeden pojade rano. to sie nazywa kolumna.
  
 
jade w srodku tygodnia do poznania i wlasnie wymyslilem ze moge sie polaczyc do was pod poznaniem, wkoncu kolo poznania jedziecie
zastonawiam sie tylko gdzie sie do was podlacze i o ktorej godzinie
  
 
morphio, to raczej jest wszystko do ustalenia na bieżąco w piatek.

Pozdrawiam
igiers
  
 
morphio, to raczej jest wszystko do ustalenia na bieżąco w piatek.

Pozdrawiam
igiers
  
 
jedno jest juz pewne, powinienem na was czekac tu
http://mapa.targeo.pl/,21,348303,500503?l=2a1c0a438c90ffae
to jest parkingo/toaleta na autostradzie A2, pierwsza za Poznaniem
kwestia do ustalenia jest czas ale mysle ze po to sa telefony zeby sie zdzwonic, prawda
  
 
Jak wjedziemy na A2 To zadzwonimy do ciebie ze jedziemy, jeszcze prawda nie mam pojęcia o której bedzie start z Warszawy, ale telefony nam pomogą!!!

Pozdrawiam
igiers
  
 
kto do mnei podjedzie po fanty?
  
 
JA BEDE DZISIAJ W OKOLICY SADYBY BEST OKOŁO 18 TO ZADZWONIE DO KOLEGI.
  
 
To o ktorej Grupa Warszawska jutro rusza?
  
 
igiers około 9:00
Janisz około .........
  
 
Igiers, bedziesz jechał może przez Łowicz? Bo jesli tak to bym dołaczył sie w Łowiczu, jesli nie to w Strykowie.
  
 
tylko nie zapomnijcie o mnie
  
 
2008-09-04 15:48:38, morphio pisze:
tylko nie zapomnijcie o mnie
acha, i jade sam bo moja połówka niedała rady
  
 
Własnie dojechałem z Warszawy do Mińska Mazowieckiego i powiem ze jeszcze godzinkę zaczekam bo spora jesienna mgła. uciekam chrapać dalej.
  
 
oki, igiers jest juz w trasie i czekam na niego koło poznania
jakby co to spotkamy sie tu
http://mapa.targeo.pl/,21,352712,500475
bo poprzedni link ( sprzed kilku dni) okazał sie drogą polną bez połączenia z autostradą
  
 
kto startuje w sobotę?
  
 
ja, 12:00 Start z Warszawy, miejsce do ustalenia!!!!!

tel 604646285

Pozdrawiam
igiers
  
 
Cytat:
2009-06-11 19:57:04, mechanior pisze:
kto startuje w sobotę?



Jak sie umawiamy?