CO WYBRAC UNIDEN 510 czy TTI TCB-770 ??????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam serdezcnie
mam problem mianowicie posiadam już antene firmy hustler na magnesie 100cm i zastanawiam sie nad wyborem radyjka mam dwie opcje pierwsza to uniden 510 Xl a drugie to tti tcb-770 to drugie jest dużo lepsze z wyglądu niż uniden posaida pare bajerów np. niebieskie podświetlanie wsywietlacza LCD ale wiem że sam wygląd to nie wszystko dlatego proszę o rade w wyborze

Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
  
 
Witam !
Jesli o mnie chodzi to z tych dwoch raczej wybralbym TTI.
Nie dlatego ze lepiej wyglada, ale dlatego ze posiada wiecej funkcji. Pytanie czy bedziesz je wykorzystywal np. multistandard. Jezdzisz czesto za granice ? Rozmawiasz z obcokrajowcami przez CB ?
  
 
Witam !
Poczytaj na forum opinie o TTI radio faktycznie niezle wyglada ale ogolnie jest jak dla mnie szumofonem ( miałem z nim do czynienia i jest kiepskawe)

Co do 510 całkiem dobre radio --- osobiscie uzywam 520 oba radia roznia sie nieznacznie tzn 520 ma jeszcze wyjscie na (papuge) PA .. dla mnie nieprzydatna funkcja ale GŁOWNA roznica to RF Gain Regulaca czułości odb przydatna funkcja eliminujaca szumy . ruznice cenowe nie sa przepascia bo to około 50zł jak dobrze poszukasz.

Jesli radio ma byc uzywane w mobilku to jak dla mnie im prostsze tym lepsze bo w czasie jazdy nie ma czasu na "ZABAWE" gałkami aby cos dobrze słyszec


73!

  
 
Radio TTI wedlog jednej z gazet dostalo ocene 2 lub 3 juz teraz nie pamientam. A glowna niska ocena wypadla dlatego ze pokretla sa dosc blisko ze regulacja podczas jazdy konczy sie albo rozlegulowaniem calego radia albo przeskoczenie na inne kanaly. Chociasz ladnie wyglada i ma niebieskie podswietlenie ale ponoc te pokretla doprowadzaja do szalu.

Nie wiem na ile jest to prawdy nie mialem tego radia ale opieram sie na przeczytanym tescie w jednej z gazet.
osobiscie zastanowil bym sie nad unidenem 520