[Borys] Kombica... THE END

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i dzisiaj kombica stanela na ......... ziemi
Pierwsze fotki juz sa............... dokladniejsze beda jutro

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

Czekam na opinie )tylko te dobre (zle beda wycinane -zart)


[ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2008-11-01 11:06:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2009-10-18 13:00:05 ]
  
 
... he ..... a co Ci siś w maske stało ...... jakiś garbik wyszedł ...... chyba pod ciężarem garbika zawiecha siadła ...... niop i maska nieznacznie pod naporem tegoż samego garbika nieznacznie sie Essiemu na oczy zsunęła ...... a tak prawde mówiąc to fajnie wygląda ..... musisz zrobić fotki za dnia i z większej odległości ..... ciekawe jak na całokształt wpływa ten wlocik na masce ....
  
 
hmmm.......gleba ......super......bad-look.....super .......tylko ten wlot taki dyskusyjny
  
 
bedze lepiej jak bedzie wykonczone to wszystko narazie jest tylko lakier i kiepskie foty
Moze jutro wrzuce lepsze foto wlot mi sie podoba nie jest duzy nie jest mikromaly
  
 
Wszystko pięknie , tylko te chlapaki jak od Żuka
  
 
proszę o fotki z daleka przy świetle dziennym
na zrazie to nic nie widać i trzeba sobie dużo wyobrażać jak całokształt wyszedł
i.... mam pytanie odnośnie wiesz czego
  
 
ja tak samo jak Gerusik prosze o fotki
ale auto mi się podoba na tych sprężynkach
  
 
Cytat:
2004-11-19 06:26:46, mss pisze:
Wszystko pięknie , tylko te chlapaki jak od Żuka



chlapaki na szczescie jeszcze tylko pare dni -bo robota w trudnym terenie sie konczy
  
 
Wlotów nie lubię - a przynajmniej takich
Bad look nawet fajnie się prezentuje
Boczne kierunki takie same jak moje
Brakuje znaczka w atrapie

Jak będzie czysty, to się wypowiem o reszcie
  
 
szkoda że po omacku fotki Borys klikałeś. W dzieńn zupełnie inny efekt.

Sporo prcy. Mnie siatka w zderaku sie podobuje
  
 
Ladniejsze zdjecia wstawie w srode/czwratek wczesniej niestety nei dam rady
Pracy troche bylo ale............ mi sie podoba (niewazne jakie sa komentarze )
Pytanie tylko do czego najpierw przyczepi sie policja:
- dystanse
- ze maska nachodzi na swiatla
- ciemne szyby
- albo ograniczone widzenie przez wlot
  
 
... na pewno zaczną od tego żejest zimno i jeszczenie jedli śniadania ...... .....
  
 
Hie, hie. Ladna kombica ale jak juz wczesniej zostalo napisane te zdjecia nie ukazuja zbyt wiele. Moj (swietej pamieci) pierwszy essi byl w taki samym kolorku co twoja kombica i strasznie mi sie ten kolor podoba. Az sie lza w oku kreci. Autko fajniutkie ale z popadaniem w zachwyt poczekam na lepsze zdjecia.
  
 
Borys jedyna rzecz za ktora moga Cie zatrzymac i zabrac dowód a nastepnie wsadzic na 24h za profanacje to Te Cholerne ChLaPaCzE!!!!!!
  
 
hehehe baks ty mnei nie sluchasz chyba jeszcze tylko przezyc do srody i ich nie bedzie
  
 
Cytat:
Czekam na opinie )tylko te dobre (



Opinii brak, bo nic nie widać . To już nie chodzi o to, że jest ciemno.. Tylko żeś strzelił te foty nic w pipkę ni w oko . Trza było kucnąć i machnąć foto z boku, a nie tylko z kątów.
  
 
Znasz moje zdanie bizonku ze ten wlot wyglada jak nora dla kotow hehe dobsz ze halogeniki zmieniles i progi zmieniasz
  
 
kolejne fotosy.............. nieco lepsze ale.....

Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15
Foto 16
  
 
... niop ..... Essik trochu zachlapany ...... i w sumie to fajne miejsce do majstrowania masz ...... jaka farbą malowałeś zaciski .....
  
 
brudny bo ciagle jezdzi po polach niedlugo konczy sie ta "brudna robota" i kombica dostanie troche wodą
Zaciski sa pomalowane jakas "drozsza farba" (nie Motip ani Duplicolor) ale nazwy nie pamietam