[Borys] Kombica... THE END - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jedna była by zdecydowanie lepsza
  
 
ja u siebie wyciołem 2 cm na profil końcówki i podciągnołem mocowania na sztywno , puki co nie tłucze ale z czasem się zobaczy, foto w profilu, dzieki za odp

  
 
Rura jest spoko, siatka w grilu mnie, ale ujdzie
  
 
a mnie sie bardzo podobają końcówki po obu stronach
  
 
Kombi miazdzy ... !!! TAk trzymac !! Wydech jest zadżabisty i ogolenie samochod sprawia fajne wrazenie nieprzesadzoneg tuningu ...

Moze rzeczywiscie siata jest taka malo stylowa ...

Ale chcialbym doprowadzic swoja kombice do zblizonego wygladu ... kolka mam nadzieje ze niedlugo juz beda ... przydalalby sie wlasnie taka lotka na klape i prog .. reszta moze jeszcze poczekac ...

Gratsy Borys bo wiedze ze fura sie coraz lepiej prezentuje !!
  
 
Moje gratulacje. Auto śliczne , no i oczywiście kombi
  
 
Ja juz sysko pisalem na GG

Ale podkresle jeszcze raz :

Czeba mu obnizyc zdrzak tylny !!!!

I ten grill z siatexu nie jest za ladny ... jakis taki polamany i w ogole ale to bedzie lepiej jak Ci wysle to moje gooofienko
  
 
auto superos, powiedz mi ile płaciłeś za końcówki wydechu?? acha grila mógłbyś zrobic z siatki o większych oczkach, i go tak nie powykrzywiać bo sie swiatło na nim załamuje, PS. w zderzaku też zmień siatke na taką jak gril, tak żeby była jedna całość
  
 
Tak Nosku wlasnie dlatego potrzebny mi twoj plastik zeby to wygiac jak trzeba na formie.
Siatka wszedzie jest jednakowa tylko w zderzaku i wlocie jest juz zabrudzona i wyglada inaczej ale trzeba bedzie zmienic wszystko zeby rowno sie brudzilo

Ma ktos jakis kontakt do firmy No-Limit lub innej firmy posiadajacej w ofercie dokladke tylnego zderzaka do kombi?
  
 
ciałkiem ciałkiem

nie podoba mi się taki krztałt końcówki wydechu
nie lubie wlotów na masce
przy tych progach koniecznie dokładki tylnego zderzaka w stylu RS2000 (zaraz poszukam namiaru do firmy co ma takie do kombi w swojej ofercie - a do No-Limit namiary powinienem mieć w domciu)
  
 
MAG bede wdzieczny bo moim zdaniem ten zderzak nie zgrywa sie z reszta dlatego narazie chociaz takie dokladki bylyby dobre
  
 
Ja juz mowilem

Dwie koncowki mi sie nie podobaja;D Fajnie na tych seryjnych wygladal mowilem Ci Jedyne co ladne to progi A ten grill to tez taki wiesz zeby brzydko nie mowic
  
 
No to przyszedl czas na kolejny bajerek
Efekty mozna obejrzec:
TUTAJ i TUTAJ i TUTAJ.
A niedlugo kolejna odslona KOMBInatora
  
 
no ładnie BŁYSKA(wica) ta kombica
  
 
Cytat:
2005-07-21 20:56:21, borys pisze:
No to przyszedl czas na kolejny bajerek Efekty mozna obejrzec: TUTAJ i TUTAJ i TUTAJ. A niedlugo kolejna odslona KOMBInatora




Ciekawe, jak wyjedziesz z tym w nocy?
  
 
Cytat:
2005-07-21 23:12:17, vital pisze:
Ciekawe, jak wyjedziesz z tym w nocy?



Hmmm, po sekundzie myslenia doszedlem do wniosku, ze po prostu....................wylaczy A bedzie wlaczal tylko na zloty i inne podobne spotkania
  
 
No rzeczywiscie .... efekt tylko na zloty ...i to raczej te odbywajace sie po zmroku ... Nie wiem ile kosztowala ta przerobka (Borys raczej wiecej rzeczy robi samodzielenie za co mu czesc i chwala ) ale ja chyba wolalbym przyinwestowac kaske w jakis inny tunning... ale to tylko moje zdanie ,...

A nie mozna sie nie zgodzic ze efekt jest zajebisty, bo fajnie to wyglada, z tym ze raczej rzadko jest to przydatne
  
 
no chyba ze smigagierkowka i bedzie to stosowal na kierowcow ktorzy nie chca zjerzdzac z drogi
  
 
Nooo, niezły bajer . Gratsy
  
 
Piękne to, gratuluję

Ja miałem coś takiego wstawić w halogeny, ale zachciało mi się samemu stroboskop składać... i tak już składam i składam...

Wyszło naprawdę super, gratuluję jeszcze raz