[Borys] Kombica... THE END - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... jak długo już jeżdzisz z pomalowanymi zaciskami ..... ciekawi mnie czy nie będzie farba złazić ....
  
 
Jeszcze nei umyta ale juz poza garazem - byl problem w wyjechaniem czyms rozwalilem kraweznik na wjezdzie

Foto 17
Foto 18
Foto 19
Foto 20
Foto 21

PS. Rano sie budze i............ ja pierdziu śniegu juz nie ma

[ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2004-11-24 14:12:11 ]
  
 
teraz fajnie wygląda na tej glebie, nie za dużo nie za mało
Szkoda, że to już taki okres że na zimówkach trza jeździć, bo z felami to pięknie by się prezentował i oczywiście umyty
  
 
... niop .... ładniutko ..... co do śniegu to u mnie jest go pod dostatkiem ..... cos koło 30 - 35 cm ......
  
 
masz nawet vinyla jak w NFS nie pogada
  
 
Cytat:
2004-11-24 14:09:18, borys pisze:
Jeszcze nei umyta ale juz poza garazem



Wiesz co ? Dziwne to Twoje -40 mm . Bakster ma ponoć - 60, a sterczy mu auto 3 razy wyżej .

Lepiej, żeby nie oglądał Twoich fotek, bo się bidulek załamie .
  
 
hehehe jest male przeklamanie bo moje fotki sa na felgach 13 a na 15 troche inaczej pewnie stoi
  
 
Hmmm Borys ... wlot to wiesz Jak dla mnie fajnie wyglada ale jakbys mial jakas V6 pod machą Inaczej to smiech na swiatlach jest Bad-look fajny jest ... i zderzak mi sie podoba ... ale te bebny z tylu na czerwono ..... to nie wyglada wyjsciowo
  
 
No a dzisiaj sie wyjasnilo ze mam -60/-40 a nie jak myslelem ze -40/-40 heheheheh

Dzieki KriSSo
  
 
nowe foto w zimowej scenerii
  
 
widze że masz jakąś dziwną maske, czyżby lekki bad look?
  
 
i fajnego pieska świetnie się prezentuje z tymi sprężynkami

pozdrawiam
  
 
fryszard - tylko lekki zeby nie wplywalo to na swiatlo z lampy
Orzel - przekaze psu ze ci sie podobal pewnie bedzie szczesliwy
  
 
a kto ukradł emblemacik forda z atrapki
  
 
jakis cham wzial cala oryginalna atrapke :/
no i stac mnie bylo tylko na podrobe
  
 
Gleba ladna
  
 
Hmmm....
Gleba super! Bad look niczego sobie Ale wlot na masce dla mnie dramat A odnośnie gleby, to obnizyłem auto o 4 i 6 cm, ale czy amorki zmieniałeś tylko przy 6 cm, czy przy 4 też? Ja na wiosnę szykuję swojemu -3,5, no może -4, ale do amorków o standardowych nastawach. Jak się tym jeździ? Czy komfortu chociaż trochę jest, bo ja niestety nie mam zamiaru jeśdzić deską
  
 
Oczywiście pomyliłem literki w poprzedniej wypowiedzi. Oczywiście miało być: "OBNIŻYŁEŚ", a nie "OBNIŻYŁEM"
  
 
amory z przodu sa wstawione krotsze tez WeiTeca (komplet do sprezyn -60mm) z tylu (przy -40mm) mam seryjne amory
Komfort ............ jest go jeszcze troche
  
 
a ja zapytam, żeby nie tworzyc nowego wątku - Bad look w mk7 jaki to koszt i jak to jest robione???