[Borys] Kombica... THE END - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mnie to wynioslo kolo 50zł (kupienie szpachlu i lakierow) reszte robilem sam (z pomoca kumpla) a bedlooka sie spawa do maski - nie jest trudno zrobic
  
 
ale lakieruje się cała maskę???
  
 
oczywiście że całą.
  
 
więc jak oddam komuś do zrobienia...koszty mnie zabiją!!!
  
 
no ale taki jest urok bad looka że jest droższy od np brewek.
  
 
Mozesz dostarczy maske i ci ja za grosze zrobie i polakieruje
  
 
borys...a co znaczy za grosze??? według ciebie?
  
 
zeby sie koszty zwrocily (szapchel, podklad, baza+lakier, odeslanie do ciebie maski)
  
 
no ...no....to ciekawe...
Baze mam duPonta 0,5 litra bo miałem lakierować zderzaki do tego podobno jakiś utwardzacz i bezbarwny (byłem przekonany że tylko do metalika daje sie bezb).
To jakbym wysłał ci serwisco - mache....
a i jeszce musielibyśmy ustalić jak to ma wtyglądać.
  
 
a... i jak to sie ma do przepisów?
Dozwolone czy nie bardzo?
  
 
to ..moze jakiś dyskretny wlocik????
  
 
Ustalic mozna ale i tak przed pomalowaniem musialbys obejrzec foty czy tak chcesz czy troche inaczej.
Co do przepisow to teoretycznie nie mozna zaslaniac lamp (czyli stosowac nawet brewek) ale............. swiatlo to nie zakrywa. Maske mam tak zrobiona ze nie ma ona wplywu na swiatlo z lamp. Gdybym zrobil bardziej do prosta maske to juz by zmienialo wiazke swiatla. Jak narazie nie mialem problemu ani z tym anie z przyciemnionymi szybami.
Wlocik - czemu nie
  
 
Powoli bo powoli ale caly czas do przodu. Kolejne zmiany ukonczone. Zdjecia TUTAJ
Komentujcie jak chcecie a mi to sie i tak podoba
  
 
ile podcinałeś zderzak pod końcówke : do pianki czy juz z pianką? i le zostawiłes luzu pomiędzy końcówką a nakładką? czekam na odp

pozdro
  
 
No całkiem całkiem mnie sie podoba. Kolorek jest extra taki chciałem ale nie było. Troche mi sie wydaje że ten wlot na masce za duży ale każdy robi to co lubi Samochodzik extra
  
 
ładne cacko....
  
 
wszystko pięknie , tylko ten siatex zamiast grilla mi nie pasi
  
 
wszystko spoko tylko zderzak tylni troche jest za niski przydala by sie jakas dokladka
  
 
no wlasnie ta siatka nie wyglada
plasterek miodu bylby ladniejszy wg mnie
  
 
zderzak jest podciety kolo 1,5-2cm wyzej nie mozna bo sa juz podluznice a tego nie chcialem ciac. "luzu pomiędzy końcówką a nakładką"? czy pomiedzy koncowka a zderzakiem? Od gory koncowka jest jakies 0,5cm od zderzaka po bokach troche wiecej - musze jeszcze gumy dac bo rury lataja na boki

W planach mam dolozenie tylnego zderzaka ale to jakis czas minie zanim to zrobie

[ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2005-04-13 22:48:27 ]