Do czego jest ta lampka?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No co Ty Julo, fajny temat jest hehe
Koocie, tak się składa, że w moim bagażniku też jest fabrycznie trapezowa lampka z Fiata, także montowali je fabrycznie, na przemian, prostokąty i trapezy, bo to pewnie akurat bylo na taśmie. Z koleii w kabinie, na tyle mam prostokąty, teraz trzeba by się dowiedzieć od Jerego jak to wyglądało przy montażu, czy wkładali te lampki jednocześnie (kabina i bagażnik) czy w różnym stadium montażu. Jeśli jednocześnie, to wszystko wskazuje na to, że ważna była sztuka, a czy była trapezowa czy prostokątna w bagażniku to już nie grało roli...
Taka mała lampka, a tyle dywagacji hehe
  
 
To co, ma ktoś ochotę się zamienić- trapezy za prostokąty? (znaczy ja mam trapezy na wymianę)
  
 
Witam!!

Pewnie to zależało jaki "montowacz kokpitu" przychodził na zmiane
Pan Kaziu wkładał prostokąty w deske, a Pan Stefek Trapezy w deske

Ale na serio to chyba montowali co mieli pod ręką.

Próbowałem włożyc w słupki do mojej Zastavki tą lampkę i pasuje, nawet lepiej świeci!!
Te oryginały Zastavovskie Saturnus są matowe, a ta fso przeźroczysta

Chciałem się tylko dowiedzieć, czy mam w posiadaniu unikat czy standardową lampkę do fso.
Dzięki że pomogliscie mi w tym
Planuje schować ją do kartonu i trzymać dla potomnych, a dodam że niedługo będe mieć jeszcze jedna taką samą.

  
 
O ile wiem to w Polonezie powinny być wszystkie takie same. Natomiast biorąc pod uwagę zapamiętaną przeze mnie z lat komunizmu dostępność tych prostokątnych lampek czyli całkowity ich brak w sklepach w przeciwieństwie do trapezoidalnych to stawiam na podmianę i kradzieże w trakcie montażu.
  
 
moje zdanie was zaskoczy - lampka jest zapewne do swiecenia ale ja tam widzer na niej cyrylicowe bukwy i IMHO jest to lampka z łady
  
 
No i rdt założył nam Nelsona
Teraz się przyjżałem i faktycznie lampeczka jest z ładzianki , aczkolwiek rodowód ma przecie fiatowski więc temat nie poszedł na marne
  
 
A czy przypadkiem znak B w trójkącie nie jest (był) tylko i wyłącznie polskim oznaczeniem?

Poza tym bukwopodobny znak jest tam chyba tylko jeden, o ile dobrze widzę.

We fiacie mam lampki prostokątne, zatem polskie, i na 90% mają takie same napisy na bokach.


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2006-10-04 23:34:11 ]
  
 
jest tez logo zelmotu
  
 
W którym miejscu?
  
 
Cytat:
2006-10-04 21:29:51, Koot pisze:
(ciach) to stawiam na podmianę i kradzieże w trakcie montażu.


Koocie zachowujesz się jak "pisuar" rzucasz oskarżenie bez żadnego poparcia

  
 
Cytat:
2006-10-05 07:57:54, GDA pisze:
Koocie zachowujesz się jak "pisuar" rzucasz oskarżenie bez żadnego poparcia


To nie żadne oskarżenie, tylko przypuszczenie.
  
 
Cytat:
2006-10-05 00:08:05, jacekes pisze:
W którym miejscu?


polewo od bukwy
  
 
Cytat:
2006-10-05 08:10:38, Koot pisze:
To nie żadne oskarżenie, tylko przypuszczenie.


Oj Koocie i dalej brniesz w stylu "pisuarów" zamiast przeprosić i przyznać się do błedu że rzeczywiscie nie wiesz czy tak było i nie masz podstaw do takich stwierdzeń


  
 
Cytat:
2006-10-05 08:18:43, GDA pisze:
Oj Koocie i dalej brniesz w stylu "pisuarów" zamiast przeprosić i przyznać się do błedu że rzeczywiscie nie wiesz czy tak było i nie masz podstaw do takich stwierdzeń


A za co mam przepraszać? Ktoś montujący to czyta? Poza tym to nie jest twierdzenie, tylko przypuszczenie oparte na obserwacji ówczesnego rynku. W ogóle to bardzo nieładnie kolegę, którego znasz od lat porównywać do tej haniebnej organizacji. Przeprosić mógłbyś.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2006-10-05 08:32:36 ]
  
 
Grzesiu - luzik nie bierz tak do siebie tego co napisałem to była prowokacja