[OT] Mój dupowóz - wolny temat czyt. - Strona 424

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jeszcze gorsza jest tylko c klasa pod względem korozji
  
 
za to wygodnie się dupę gwiazdą wozi

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Jakie klocki i tarcze, żeby wytrzymały jazdę po górach? Podjazdy i zjazdy do 20%, powolutku na dwójeczce. Czasem 2 km non-stop na hamulcu.

Nie chodzi mi o wymianę tarcz na większe. Siła hamowania jest wystarczająca, ale po jakimś czasie się przegrzewają i bić zaczynają.
  
 
Cytat:
2014-06-21 10:13:09, szymon1977 pisze:
Jakie klocki i tarcze, żeby wytrzymały jazdę po górach? Podjazdy i zjazdy do 20%, powolutku na dwójeczce. Czasem 2 km non-stop na hamulcu. Nie chodzi mi o wymianę tarcz na większe. Siła hamowania jest wystarczająca, ale po jakimś czasie się przegrzewają i bić zaczynają.



kup sobie nacinane i wiercone mikody i do tego klocki ferrodo i bedzie si
  
 
Co do Mikody, to mam nie najlepsze wspomnienia- przy ostrym traktowaniu dość łatwo się krzywią. Tak było w moim dawnym Fiacie 127 z nacinanymi tarczami od Poloneza, po dwóch imprezach już biły.
  
 
Cytat:
2014-04-14 13:36:09, CarvMachine pisze:
- Astra H
(...)
1.6 przy normalnej jeździe pali 10-12L


Hmmm... ostatnio zrobiłem trasę 800 km, średnie zużycie paliwa 6,1 l/100 km. Przeciętnie 7,5 l/100 km wychodzi, a największe odnotowane 8,1 l/100 km (co ciekawe nie miasto a górskie serpentyny) ...no ale, ja nie jeżdżę "normalnie" tylko w miarę przepisowo.

Cytat:
2014-04-14 13:36:09, CarvMachine pisze:
Powodzenia w zakupach.


Dzięki, m. in. ze względu na zużycie paliwa zakup uważam za udany. Ale przyznać muszę, jest badziewna, zapewne tak samo jak Astra H, o której pisałeś.

Za to 200 km w 4 osoby z bagażami i pralką zrobiłem i nikt na brak miejsca nie narzekał (nawet pralka). Coś za coś.


[ wiadomość edytowana przez: szymon1977 dnia 2014-07-12 01:22:01 ]
  
 
Siema

Kupiłem se Alfe







3.0 V6 12 zaworów Przez chwilę jeździła
  
 
Cytat:
2014-08-05 10:47:53, JOZEF_STALIN pisze:
Siema Kupiłem se Alfe 3.0 V6 12 zaworów Przez chwilę jeździła



Dałeś więcej jak 500 pln?
  
 
Dałem tysia z OC
  
 
Cytat:
2014-08-05 11:51:21, JOZEF_STALIN pisze:
Dałem tysia z OC



1000 za dużo
  
 
woow, za tyle to tez
bym kupil dla samego silniczka
  
 
w poszukiwaniu komfortu dotarłem do Ameryki
, zobaczymy jak to będzie ;]
  
 
Jaki piec? V6?

Zasadniczo będzie pan zadowolony Ma trochę przypadłości elektrycznych, ale komfortu to nie odbierze.
  
 
W ciul wygodna bestia to jest. Tyle, że paliwożerna. I diesle mają dziwne przypadłości wtrysków, więc mam nadzieję, ze kupiłeś zatrutą benzynę.
  
 
z tego co sie orientuje to 3,8
  
 
import z usa (town&country) v6 3.8 będe zatruwał .
Może ktoś z Was wie czy da się dołożyć sterowanie z pilota , bo mam tylko kluczyk a wszystko jest tu elektryczne i fajnie by było otwierać to z pilota
  
 
Pierwsza dobra rada to na kompie sobie ustaw - nie zamykaj drzwi automatycznie. Bo lubi się kluczyk zatrzasnąć, ale to typowe w amerykanach.
  
 

Czyżby względy rodzinne ???

Cytat:
Może ktoś z Was wie czy da się dołożyć sterowanie z pilota , bo mam tylko kluczyk a wszystko jest tu elektryczne i fajnie by było otwierać to z pilota


Da się...

FWD ??
czy 4x4 ?
Fajne auto. Lubi gaz i mega tani w gratach.
A do tego wygoda, komfort it itd.
  
 
Cytat:
2015-02-13 12:49:03, gregor125 pisze:
Czyżby względy rodzinne ??? Da się... FWD ?? czy 4x4 ? Fajne auto. Lubi gaz i mega tani w gratach. A do tego wygoda, komfort it itd.


tak , potrzebuje wygodnie gruz z budowy wywozić

niestety fwd

masz jakieś konkretne informacje o pilocie?
  
 
Może ktoś miał doświadczenia z lovlo xc70? raczej 2,5 -2,4 TB z LPG, rocznikowo po pierwszym lifcie - 2002 -2005 jakoś.
Ewentualnie C4 Grand Picasso. Myślałem też nad Forkiem 2.0 z LPG ale subarak trochę mały jest jak na moje potrzeby.

Szukam czegoś do targania fiata, dzieciaków i psa .