Lotus Omega Type 104 - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Żeby tak można było nabyć Omege Lotus


[ wiadomość edytowana przez: seweryn80 dnia 2007-08-16 21:52:43 ]
  
 
Piotrze, jakieś postępy???
  
 
Może coś się zmieniło???
  
 
Grzegorz zmieniło się i to dużo ale nie będę się rozpisywał.
Jest tu paru ludzi którzy kibicują by się nie udało, normalnie jak to w Polsce, itd. Z plotek krążących po necie można wyczytać, iż samochód jest pordzewiały na wylot, przeżył kilkukrotne rolowanie po ulicy a dodatkowo przewracał się po dachu z 10 razy. Słowem ponoć wstawiam inną budę z innej omegi a z lotusa został tylko numer. Niech tak będzie, mnie na tym nie zależy.
Serdecznie pozdrawiam tychże kibiców.

Wczoraj oglądałem auto po razy enty.
Jest całe wygonione z rdzy, z szczególną uwagą na szyberdach, krawędzie pod szybę, podwozie, ma nowe progi, zrobione nadkola, rzeźba okrutna bo jest inaczej niż w omedze a reperaturek nie ma. Wloty na nowej masce już są (stara nei nadawała się, choć można był ją wyklepać tylko po co?) Zrobione i zakonserwowane. Jeszcze tylko dłuższe rurki od spływu z szyberdachu zostaną wstawione i auto ląduje u lakiernika.
Gdzie spędzi kolejne tygodnie.
Z ostatnich zakupów to udało mi się kupić kółko zamachowe do lotka, te co mam jest ok ale od przybytku głowa nie boli.
I muszę przyznać, iż powierzchnia tego z ebay jest ciut lepsza a same kółko wydaje się w lepszym stanie. Jeszcze to sprawdzę dokładnie.
kólko


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2007-11-25 10:44:45 ]
  
 
dawno mnie tu nie bylo. jak prace nad lotkiem??
  
 
Wygląda na to że w Polsce będzie jeździł kolejny Lotus - nr 725

zajawka

fotki


[ wiadomość edytowana przez: Immo dnia 2008-07-11 13:22:28 ]
 
 
No Panie ślask szaleje
W bielsku juz xei smiga, a teraz jeszcze lotek...
  
 
Numer 725
Pierwszy informacja o sprzedaży była z grudnia 2007. O ile dobrze pamietam to chyba jest z szwajcari cena za jaką chciano go sprzedać to około 24 tys euro na te chwilę x 3,3 80 tys zł.

Właścicielowi pogratulować.


  
 
No ja cały czas czekam na tego właściwego Lotusa, pogratulować uporu i... cierpliwości żony
  
 
http://www.lotusmolle.de.vu/

Polecam do przejrzenia.
  
 
Projekt jest do sprzedania i do dokończenia przez kogoś kto ma więcej czasu niź ja.
Cena wyjściowa to 45 tys zapraszam na priv.
  
 
Lotus się składa (rękoma Senatora), może po złożeniu chętny się znajdzie?
Choć mam do tego pewne watpliwości ...

  
 
Cytat:
2009-09-08 20:21:08, PiotrS pisze:
Lotus się składa (rękoma Senatora), może po złożeniu chętny się znajdzie? Choć mam do tego pewne watpliwości ...


jak sie przyłozy to kto wie......
ocenie , może.....
  
 
Fominku kochany Senator znany jest z tego że jest COOL MEN
a ja nie bawię się w dziwne różnej maści zabawy.
Został zamówiony drążek środkowy za spore pieniądze, nowe klocki, i bedą nowe opony ja już widzę około 3 tys zł a Senator nawet nie zaczął składać .

Adam to WIELKI CUD .

A wcześniejsz cena to wspomnienie będzie ...zresztą auto jest robione na szybkie i wygodne, dobrze, że drugi sobie spokojnie pod
prześcierdłem różowym spoczywa ....


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2009-09-10 21:00:31 ]
  
 
Chyba nie zdradzę tajemnicy, jeśli napiszę, że tylne klocki hamulcowe do Lotka pochodzą od pewnego bardzo małego i dość kultowego pojazdu jakim jest Mini. W materiałowo lepszym wykonaniu oczywiście . Dodam, że te klocki w Mini występują w przedniej osi
  
 
Kubuś spox, świece z lotka mam z jakiegoś motoru.
Prawie wszysycy tak jeźdzą . Za to przednie to 5 paczek , się wyrówna


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2009-09-11 20:00:38 ]
  
 
tylne pasują też z volvo 850 i mercedesa w123 jeśli dobrze pamiętam
  
 
A tak z ciekawostek przyrodniczych to Klocki tylne w orginale kosztowaly 1600 pln! sa rzecz jasna juz nie dostepne,jedynie sa jeszcze na clasic parts za jedyne 237 ojro!
  
 
Cytat:
2009-09-10 20:57:56, PiotrS pisze:
A wcześniejsz cena to wspomnienie będzie ...zresztą auto jest robione na szybkie i wygodne



cena jak sie podwoi to bedzie pokrycie kosztow ale cos za cos mozna poskladac i zlozyc porzadnie
  
 
Ano wyzwaniem sa opony.
Ktoś znajdzie komplet za mniej niż 2300 zł?

235/45/17 i 235/40/17

Goodyear i Potenza?