Oddajcie nam daemona

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy zauwazyliscie ze od kilku dni nie widac daemona na forum? Czy ktos ma jakies info moze urlopa wzial czy cos no ale mi nic takiego nie mowil. Zaczynam sie juz martwic

pozdr
  
 
ciezka sprawa...moze skoczyl ze smieciami
  
 
ostatnia interakcja on-line:
2003-07-09 12:39:25

No wzielo i go wcielo...Coz my poczniemy bez Daemona?
  
 
Zostawił nas na pastwę losu
  
 
GDA tez nie ma ...
  
 
Znikaja (A) i (M) kurcze zaczyna sie robic niebezpiecznie moze to konkurencja ??

pozdr
  
 
Cytat:
2003-07-14 12:53:16, VDC pisze:
Znikaja (A) i (M) kurcze zaczyna sie robic niebezpiecznie moze to konkurencja ??


Ja mam tylko hydepark, mnie wezma ostatniego
  
 
Koreańczyki może na nas polują


macmind
  
 
Pewnie na Urlopie, a chciałem go troszkę pomolestować (on wie o co).
  
 
no to możemy OT mnożyć i mnożyć i narazie nikt nam ich nie skasuje (zablokuje)
  
 
Cytat:
2003-07-14 16:06:12, polonezcaro pisze:
no to możemy OT mnożyć i mnożyć i narazie nikt nam ich nie skasuje (zablokuje)



No chyba że MAJCHAL.
  
 
Jeju, pewnie gościu gdzies na urlop pojechał a wy juz przesadzacie. W końcu są wakacje i nie każdy chce je spędzać przed monitorem.
  
 
Cytat:
2003-07-14 16:56:39, Waga pisze:
Jeju, pewnie gościu gdzies na urlop pojechał a wy juz przesadzacie. W końcu są wakacje i nie każdy chce je spędzać przed monitorem.



Waga potraktuj te nasze wypowiedzi z małym uśmiechem
  
 
Cytat:
2003-07-14 16:56:39, Waga pisze:
Jeju, pewnie gościu gdzies na urlop pojechał a wy juz przesadzacie. W końcu są wakacje i nie każdy chce je spędzać przed monitorem.




Ale nie meldował, że gdzieś wyjeżdża



  
 
Co jest za sianie wrogiej propagandy?!?!?!?!? Jest jeszcze jeden M i nie zaśmiecać mi forum bo psem poszczuję
  
 
Witam

Pojawiam sie po krótkiej przerwie ale ta przerwa jeszcze potrwa niestety - w piątek spalił mi sie monitor i jestem pozbawiony dostepu do netu przez to - na dzień dzisiejszy ni ewiem kiedy monitor powróci z naprawy także proszę o wyrozumiałość i cierpliwość że nie odpowiadam na privy i maile, również z tego powodu aktualności na stronie się trochę zdeaktualizowały - dalej widnieje nieaktualny już baner o spocie w krakowie, ale z wyżej wymienionego powodu jeszcze trochę powisi

btw: kolega daemon jest na zasłużonym urlopie do połowy tego tygodnia, także proszę sie nie martwic - wkrótce obydwoje powrócimy na łamy naszej strony i forum

pozdrawiam i do usłyszenia (przeczytania)
  
 
No i spoksik "GURU" się odezwał a i Daemon tez niedługo wróci

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Hehe na przyszlosc prosze meldowac o nieobecnosci
P.S. W zwiazku z powyzszym plany przewrotu odkladamy na czas nieokreslony
  
 
Drodzy NIESPODZIANKA DAEMON jest na stronie.
  
 
DAEMON dzięki (Ty wiesz za co).