SPOT WARSZAWSKI 18 V 03 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OK, zedytowałem pierwszy post. spotykamy się o

12.00 pod Geantem na Puławskiej, na przeciw Veuwert'a
tam gdzie zwykle

i o 12.20 ruszamy do kolegów z FSO
  
 
Witam,

Ja raczej mogę mieć problemy z dojechaniem w niedzielę. Kobieta wraca po dówch tygodniach około 12 i raczej wątpię czy będzie jej się chciało jeszcze gdzieś brykać do konstancina. Ale nie przesądzam. Niezbadane są wyroki maszyny losującej.

W każdym razie dam znac Góralowi na komórkę jak bedę jechał.

Jacek
  
 
... a mnie chyba jednak nie będzie (dowiedziałem się wczoraj, że w nd. o 13.00 odbędzie się pierwszy w tym roku piknik łucznictwa tradycyjnego - połączony ze strzelaniem w plenerze - a że chcemy przy okazji kupić "uk" węgierski dla żony (będzie tylko 1 szt. -> łuku, nie żony ), to no tentego... sie nie rozdwoję). Chociaż -> zobaczy się.
Tak, czy owak -> miłej zabawy życzę!

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-05-16 09:38:36 ]
  
 
dobra dobra Mariusznia, powiedz że Ci się nie chcie nam pokazywać łaciatej
  
 
Łaciata odpoczywa w innym mieście, więc Jej obecności na zlottach to osobny temat (i dość drażliwy jak zauważyłem, więc bezpieczniej może będzie nie rozwijać tego wątku... ).
  
 
więc rozmawiałem już z żoną, Okazało się że wraca później więc jak na 100% odpadam. Żałuję, ale niestety tak bywa.

Jacek
  
 
Jednak rano wyskoczymy z Przemkiem na maly wypad w teren (wyjazd ok 8-9 rano). Potem do was dolaczymy. (Oczywiscie jezeli nie utopimy Nivek ).

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-05-16 16:38:45 ]
  
 
i znów brudasy przyjadą...
  
 
Wezmiemy kapiel w Wisle .
  
 
Borqu,

Taka sprawa, o ktorej zapomnialem powiedziec w naszej rozmowie telefonicznej, odnosnie Twojego rekonesansu sobotniego ...

Obojetnie kiedy tam bylem, czy w tym roku, czy dwa lata temu, to jednak zawsze jezdzily na omawianym przez nas miejscu dwa samochody. W tym roku na przelomie kwietnia i maja sam widzialem, jak jedno z aut sie zakopalo a drugie wyciagalo go.

Nie wiem, czy byla to kwestia opon, czy inne powody, ale tak bylo. ... To pod rozwage poddaje temat.

Zakopywanie sie dotyczylo trzeciego odcinka, tzn. jazdy po piaskach na lasze. Droga powrotna wzdluz walu jest ok, przejazd przez struge wodna tez, ale na piasku chyba moga byc problemy. Mowie to, bo zaobserwowalem to, i wiem, ze sie zamierzasz jutro tam wybrac.

Ja juz kupilem line na wyciag. ..

Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielke,
Czekam na kontakt z Twojej strony i Jacka,

Pozdrawiam,
Przemek67
 
 
no tak mnie to już nie biorą pod uwagę
gdzie dokładnie rano się spotykacie ??
  
 
Witam...
wybieram sie na 50% jutro do Wawki..., jesli faktycznie pojade, dołaczył bym chetnie do spotu który planujecie, tylko trochę się już zgubiłem, gdzie się spotykacie?.. na Puławskiej?... czy na Al. Jerozolimskich, tzn. na Łopuszanskiej?...
  
 
spot właściwy jest na Puławskiej o godz. 12.00
potem chętni przemieszczą się na spot FSO.

a żniwiarze rano będą rzeźbić w terenie
  
 
kurcze jak tam nie bede to sie wsciekne albo nie wiem co
  
 
może po prostu przyjedź...
  
 
no i po spociku
W godzinach rannych odbyło się spotkanie 4 szt. nivek i wyjazd nad Wisłę w okolicach Konstncina ...

NIVA JEST SUPER

zdjęcia i krutkie filmiki z przejazdu przez fragment wisły.... będą na stronie o ile Konrad będzie chciał je tam umieścić

Myśle ze reszte wrażeń z wyprawy napiszą koledzy

To tyle o ile chodzi o spot terenowy....
Około godz. 13 zawitaliśmy na spot FSO AK
Góral jako jedyny zdecydował się na udział w slalomie zajmując 4 miejsce ( dane na godz.14)
Było bardzo miło
Mam nadzieje że takie spotkania będą odbywać się częściej

  
 
ci którzy nie uczestniczyli w żnivach, spotkali się o 12 pod Geantem.
było nas sześciu. trzy samarki, dwie 07-ki i rodzynek, czyli łada 1500s w stanie lepszym niż moja forma
poględziliśmy troszkę i pojechaliśmy odwiedzić kolegów z FSO.
niestety dopiero tam pojawił się aparat Kacpra, więc z pierwszej części spotu fotek niet.
  
 
No to piekna imprezka Wam sie udała
A jakich przeciwnikow miałeś Góral???
Pozdr
Paweł
 
 
same poldki DF-y oraz jedna caarina
  
 
zdjęcia ze spotu przesłane....reszta w rękach Konrada
Boreg teraz Twoja kolej może na twoich zdjęciach choć troche moją nivke będzie widać
na następną wyprawe zabiore żonkę (jak będzie chciała) to może więcej zdjęc będe miał